СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Mourinio » 25 сеп 2011 19:38

Clarion написа:хм ... направо съм затруднен в кометара ... може би десен бек - така ще ни остане останала част от терена за развитие на атаката и отправяне на завършващ удар по опразнената врата
Изображение
сн. в-к Черно Море

:oops: :lol:
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

motion_man
Мнения: 178
Регистриран на: 09 юни 2008 14:35
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот motion_man » 29 сеп 2011 14:31

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ezX4A2prOs4&feature=youtu.be[/youtube]

Истината за репортажа на Миролюба Бенатова, и как се опита да излъже цяла България в национален ефир.
Ф.К.Ч.М.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот more » 29 сеп 2011 21:44

Тези от БТВ наистина тотално се о..аха покрай отрязаването на протестите.По принцип не съм привърженик на насилието,но когато липсва държава,може би това е единствения изход да накараш политиците да се стреснат и да почнат да прилагат законите за всички нарушаващи го.Ако не бяха "лумпените и пияниците" съм сигурен,чe преките виновници за случките в Катуница нямаше въобще да бъдат разследвани за престъпленията си.Дано и други подобни няма значение българи или цигани попаднат под ударите на законите.Хубавото е,че на протестите излязоха БЪЛГАРИ,които може би при други обстоятелства биха били опоненти,но сега бяха обединени.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 29 сеп 2011 21:57

Телевизиите в България са анти-български.Или ако са,то те са слуги на властта.Радвам се,че се обединиха българите най-после около някаква истинска кауза,а не под соц.наслови за Европа,за НАТО,за интеграцията-дирижирани масовки,за които никой редови българин не е имал право да глас дали иска или не иска България да бъде там.Тука нещата си дойдаха от народа,от истинския народ и това,че нито един политик не ги подкрепи го доказва,те,комунистите останаха шашардисани.Лошото е,че взеха МЕРКИТЕ.Добре знаете какво се случи във Варна и с каква сила бяха смазани протестите,за което разбира се телевизиите не писаха,нито показаха
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот cristely » 29 сеп 2011 22:32

‎"Янка Ранделова Аз съм точно един от родителите, които снощи подкрепиха децата си с лично участие на площада, по улиците до полицейския капан в тунела. И понеже вярвам само на очите си,а не на манипулациите на полицията и медиите, мога да ви кажа от първо лице - никой от участниците не е търсил физическа саморазправа, каква пролята кръв?!! Нямаше пияни и дрогирани хулигани, ултраси и психопати, а предимно млади хора с национални знамена,пеещи химна. През целия път по главната никой не е пострадал, нито витрините наоколо, нито някой от полицаите от кордоните по целия път. Полицията, предварително подготвена по сценарий, насочи шествието в тунела и го загради от всички страни с коли и 4 автобуса СПООР-аджии с щитове и палки, като цялото улично осветление беше предварително изключено. И тогава по радиостанциите на шефовете им се дадоха команди от някои,стоящи някъде, в някакви кабинети - ВСИЧКО ДА СЕ РАЗЧИСТИ /чух го с ушите си/! Ченгетата започнаха да млатят с палки когото докопат, да събарят на земята и ритат децата без никакъв повод. С бой избутваха по 5-6 деца в тъмните странични улички и ги набутваха в микробуси. Крещяха на момчетата,че имали оръжие и това че не намираха такова не отменя факта,че щом полицая казва,че имаш оръжие - значи имаш! Но бой имаше само за младежите,въпреки че те не смееха да дразнят ченгетата. Всички като нас - по-възрастни и наглед улегнали хора,те не закачаха. Даже се правеха,че не ни виждат когато не изпълнявахме нарежданията им. Ние открито ги предизвиквахме крещейки "Защо биете децата?","Как не ви е срам!","Цар Киро ли ви купи бензин за колите",наричахме ги продажници и еничари...и нищо - не ни закачаха. Открито ги карахме да арестуват нас,за да видим как ще ни изкарат лумпени и хулигани. Нищо!! Нарежданията им бяха много точни - протеста трябва да бъде изкаран като проява на лумпенизирани футболни ултраси и хулигани,които са хвърляли камъни и полицията геройски е спасила мирното население от насилие. Не трябва да се създава впечатление,че това е протест на хора от всякакви възрасти срещу един от най-големите социални проблеми в държавата-циганите,генериращи 80% от престъпността в страната и тероризиращи българите от градове и села.Защото въпроса може да стане политически, а избори наближават....Края оставям на вас!"

Това е постнато във ФБ и си изглежда чиста, болезнена истина, която показва грозното лице на българските политици. Кажете после как да отидеш и да гласуваш за тях?!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 29 сеп 2011 23:11

Аз затова когато заговорим за избори заявявам,че НЕ ТРЯБВА да гласуваме.НЕ.Не да правим чутовната глупост да сменим един комунистически лакей с друг такъв облечен под някаква различна абревиатура.Всичко което се случи бе по заповед от милиционерските гавази ББ и ЦЦ и бе осъществено с МЪЛЧАЛИВОТО СЪГЛАСИЕ И ОДОБРЕНИЕ на останалите партийни кръгове.Както казах-нямаше никой подкрепил НАРОДА.ББ заяви без политизация-за каква политизация говорим,като на този протест не са били издигани партийни лозунги!?Шокиращото е,че в България когато искаш милиционерин да ти се представи със служебна карта(репортера на Дарик) то обикновено рискуваш да бъдеш пребит като куче!Това ме потриса и това не можах да проумея аз.Как е възможно БЕЗНАКАЗАНО И НАПЪЛНО ЗАКОННО,ДОРИ ОЦВЕТЕНО В РОЗОВИ КРАСКИ КАТО ЗАЩИТА НА ЕТНИЧЕСКА ТОЛЕРАНТНОСТ И МИР...да се събере една добре оборудвана милиционерска сган въоръжена до зъби с палки,пищови,бронетранспортьорчета,щитове,каски....и най-спокойно да ПРЕБИЕ ЗВЕРСКИ СВОБОДНИ ГРАЖДАНИ НА ЕДНА УЖ ДЕМОКРАТИЧНА СТРАНА???Да пребиеш данъкоплатците си,тези,които те хранят!?Не знам,аз в чуждите страни единствените случаи в които полицята(но там е полиция,а не милиция) бие е най-вече когато влизат в гета и пердашат негри,мангали,араби...Нещо ми се губи изкривеното огледало дето обръща това в обратна посока тука,в бантустана.По времето когато се ПРЕБИВАХА деца и младежи затова,че пеели в една МИРИЗЛИВА и откровено ПРЕСТЪПНА маааааала едни "културни","онеправдани" хорица скитаха с брадви,сатъри,ножове и мотики и скандираха не песни,а закани как ако някой отидел там щели да му отрежат главата!И колко от тези БАНДИТИ бяха арестувани(най-малкото за притежание на оръжие и закани за убийство,за разпалване на етническо напрежение)?Николко.Шефчето на милицията тука каза 5 минути за разпръскване и след 2-3 започнаха боищата :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 29 сеп 2011 23:17

И междудругото отличния сценарий бе подкрепен от антибългарските медии-никоя не отрази милиционерския терор.Нито един милиционерин не може да бъде разпознат...следователно няма да има и наказани.Дори гласността на изстъплението спрямо варненци ще си остане свита в нашия град най-вече и с онези граждани на България,които взеха участие в протестите в другите градове и с които поддържаме контакти виртуално следейки ситуациите при тях и при нас.Национален отзив така и няма да има.Дано поне градския такъв измете милиционерската подлога Киро на изборите,но и това не вярвам-с гласовете на мангали,пенсионери и лумпени и факта,че мнозина от битите не са пълнолетни...Киро е бетонка кмет за 16 години :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

motion_man
Мнения: 178
Регистриран на: 09 юни 2008 14:35
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот motion_man » 30 сеп 2011 00:03

Във вторник си бях във вкъщи вечерта и гледах дебата по ТВ7, до който не бяха допуснати български граждани, бяха спрени чрез кордони и закани...
Та там Кирчо тотална се насра и осра - всички го освиркваха и нападаха, а той се държа като малко разсърдено момченце и наговори един куп глупости, с които отврати всички.
След този дебат не мисля, че има трезвомислещ човек, който да гласува за него. И циганските гласове няма да му стигнат. Тревожа се само да не се насочат гласовете към Марешки - имаше такива, които му скандираха името неколкократно...
Ф.К.Ч.М.


Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот more » 02 окт 2011 23:29

Ауу!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ofbnGndTskI[/youtube]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта