Заплатите в Академик Сф

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 02 авг 2010 13:42

Vailo написа:
Avanti_Ragazzi написа:А за мен лично трябва да има 100% стоп на отборите за А и Б група.Трябва за А група преди влизането в групата клуба да събере минимум 30 000 подписи за А и 15 000 за Б група.Така ще се премахнат отборите без публика.А президентите им ще се насочат към отборите от по-големите градове.Срам е,че Ботев Пд,Спартак Вн,Спартак Пл,Шумен,Нефтохимик,Ямбол,Янтра Габрово,Бдин Видин,Локо Горна,Беласица,Хебър,Велбъжд,Хасково и др.За сметка на селски отбори в Б група като Банско,Ботев Криводол,Берковица, СЕЛО Микрево,Своге, Пирин Гоце Делчев,Симитли,Бяла Слатина,Чавдар Етрополе,Брестник,Любимец,Раднево,Несебър,Равда,Поморие,Балчик както и Академик и Калиакра в А група.


по твойта система Киево, Виляреал и Хофенхайм трябва да ги закрият на мига :lol: не се обиждай но това е глупост


Много по-гот е да ходиш на гостуване на Ботев и Миньоро отколкото в Севлиево и Мездра,сори ама няма тръпка нещо затова съм против малките отбори защото футбола е за хората а не за кефа на някой селски бос.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот loko1 » 02 авг 2010 14:14

Успех на Академик. Ентусиазма на някои ваши фенове радва.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот haiobaio » 02 авг 2010 15:28

Avanti_Ragazzi написа:
haiobaio написа:
ubah написа:Днес стартираме, пожелайте успех, очаквам подкрепа от всички софянци.

Успех, момчета. От мен подкрепа имате.
Недей да търсиш софиянци при левски и цска.
Там 90% не са от София. Сори, момчета синьо-червени, но си е така.


Бате признавам те,ако ми кажеш че, прадядо ти и дядо ти са ако не от София,поне от някое село от Софийското поле.Тогава ще ти кажа,че си 100% ШОП и СОФИЯНЕЦ.Иначе да са били от Русенско и да се правиш на софиянец като и 3 думи на шопски не можеш да се сетиш става..меко казано глупаво. :lol: :lol:

Ето, казвам ти. 5-то поколение софиянец съм от бащината ми страна и 4-то от страна на майка ми.

joro bad
Мнения: 503
Регистриран на: 02 окт 2009 17:16
Местоположение: СОФИЯ

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот joro bad » 02 авг 2010 16:27

За повечето невежи, които не знаят историята на този славен клуб, само ще им кажа да замълчат и да я прочетат. За феновете, незнам каква е бройката им, но доста момчета от софия са минали през всички детски гарнитури от 47-ма, та до сега и на всеки носил на гърба си тази фанелка(в това число съм и аз, въпреки,че съм Левскар, мисля да присъствам тази година на някой от мачовете им и ще заведа и доста мой приятели), със сигурност ще му трепне сърцето и би отишъл на мач да ги подкрепи и разнообрази, защо и те да не доведат някой. :idea: Стадион ,,Академик" при зала Фестивална, по нищо не отстъпва на стадиона, например в Стара Загора и като капацитет ,архитектура, ама може би го задминава с мнобройните си зали за почти всякакъв вид спорт, само ,че са нужни пари за освежаване. Давам един малък пример за ,,капацитетите", които плюят по този отбор, че той единственият Български отбор с побед над гранда Милан и немалко от играчите излезнали от школата и играли в клуба, после са преминавали в Левски, Цска, Славия, Локо Сф и други, а от там и в националният. Така ,че преди да пишете глупости и давате безмислени мнения, първо четете, запознавайте се и после коментирайте, айде със здраве! :idea: ;) :lol:

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот Deliba6 » 03 авг 2010 01:02

Ако си бяха повярвали, щяха и да бият прехвалената "Цаца"!... :mrgreen:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
ubah
Мнения: 12
Регистриран на: 02 авг 2010 10:52
Skype: chernoto_jivotno
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот ubah » 03 авг 2010 01:14

Ей, под достойнството ми е да коментирам някои мнения тук. Честно Ви казвам има големи малоумници в тоя форум.
Тоя дето е свикнал като пада да дрънчи, Тоя дето ми говори, че трябвало да имам 30 000 подписа, абе вие боцкате ли се?
Аре глейте си работата и не си губете времето да пишете глупости

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот Vailo » 03 авг 2010 22:38

lisynger написа:
Vailo написа:
Avanti_Ragazzi написа:А за мен лично трябва да има 100% стоп на отборите за А и Б група.Трябва за А група преди влизането в групата клуба да събере минимум 30 000 подписи за А и 15 000 за Б група.Така ще се премахнат отборите без публика.А президентите им ще се насочат към отборите от по-големите градове.Срам е,че Ботев Пд,Спартак Вн,Спартак Пл,Шумен,Нефтохимик,Ямбол,Янтра Габрово,Бдин Видин,Локо Горна,Беласица,Хебър,Велбъжд,Хасково и др.За сметка на селски отбори в Б група като Банско,Ботев Криводол,Берковица, СЕЛО Микрево,Своге, Пирин Гоце Делчев,Симитли,Бяла Слатина,Чавдар Етрополе,Брестник,Любимец,Раднево,Несебър,Равда,Поморие,Балчик както и Академик и Калиакра в А група.


по твойта системаКиево , Виляреал и Хофенхайм трябва да ги закрият на мига :lol: не се обиждай но това е глупост

Е ти пък Верона не е село :mrgreen:


не е село, но големия отбор в града не е кварталния отбор Киево, а "Верона" Не случайно Киево имат прозвището "летящите магарета"... феновете на Верона години наред са ги гаврили че Киево ще влезе в Серия А когато полетят магаретата :lol:

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот Deliba6 » 09 авг 2010 19:37

Пействам си мнението по тема, коята върви в момента:

Това, което става в "Академик" е гадна "българска" работа!... :evil: :oops:
От момчетата, които вкараха това отборче в "А" група, останаха 4-5 човека, май! Останалите... кучета ги яли!!!... Затова в България скоро ФУТБОЛ няма да има!!! Всеки боклук с пари се изживява като велик футболен специалист и капацитет! :evil:
Най-гадното е, че не предупредиха момчетата, които цяла година "копаха", да си търсят отбори, а ги преебаха в последният момент (първенството започна)! Гледах им сума ти мачове миналата година, защото там играеше едно наше момче от квартала, което израстна пред очите ни (Илиян Генадиев - №15, централен защитник в титулярният състав за миналото първенство) и изведнъж се появава рязаният "Чичко Паричко" и ебава майката на цялата система!!! :|
След "Левски"q щяха да са ми на сърце, но сега са ми на ^ура!!! :mrgreen: Да изпадат!!! :evil:

Модераторите да напомнят на желаещите, които имат желание да обсъждат вече турското творение, че вече има тема "АКАДЕМИК" (озаглавена от самите тях)!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

HJK
Мнения: 45
Регистриран на: 12 юни 2010 12:06
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот HJK » 09 авг 2010 21:53

Avanti_Ragazzi написа:Много по-гот е да ходиш на гостуване на Ботев и Миньоро отколкото в Севлиево и Мездра,сори ама няма тръпка нещо затова съм против малките отбори защото футбола е за хората а не за кефа на някой селски бос.


Смеши, малки отбори без публика има, защото фенската култура на българина не струва пет стотинки - всеки знае само левски и цска, няма истински фенове на отбори и идеи, има само разни титлогонци... Но спокойно, започнаха постепенно да се осъзнават хората, специално в провинцията. Очаквайте скоро и във вашия град!

HJK
Мнения: 45
Регистриран на: 12 юни 2010 12:06
Контакти:

Re: АКАДЕМИК СОФИЯ

Мнениеот HJK » 24 авг 2010 18:44

Абе, баце, как пък така фен на един отбор (който по твоите стандарти може да се определи като "еврейски подлоги") се е затъжил толкова за Академик, не мога да те разбира от 4-5 мнения насам?!? :roll:


Върни се в “Академик София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост