Ботев Пловдив:Ретро мачове и събития

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: 26 години от победата, без аналог във футболната история!

Мнениеот botev_1912 » 23 дек 2011 10:54

rocknrolla написа:
sokkoban написа:
rocknrolla написа:Аз лично бях на стадиона на мача Витоша-Берое,заедно с мои приятели състуденти от Стара Загора и мога да кажа че Берое ни надигра и напълно заслужено спечели.Тогава в БФС колеше и бесеше Иван Шпатов,човекът който подари титлата на АФД "Тракия" предишния сезон,така че е нормално всички левскари да бяхме доволни от това развитие на нещата.


Твоите бръщолевения срещу думите на футболисти участвали в мач?
Не смяташ ли че се излагаш :geek:

Не се излагам ,аз съм човек който е присъствал на мача на Герена и съм свидетел на събитията от българското първенство по това време ,излагате се и сте смешни вие -феновете на новосъздадения през 2010 година отбор "Ботевъ",като сте цензурирали и изтрили половината мнения в темата.А истината е една -създаденият като Ботев в началото на века и закрит като Ботев през 2010 година армейски футболен отбор Тракия Пловдив,заслужено не спечели първенството през 1986 година.


Радвам се, че в теб все още седи чувството на страх от Ботев Пловдив, хора като теб и черно-белите Ви приятелки сте показател за страшилището което беше БПФК в близкото минало и в каквото ние феновете на Ботев се надяваме скоро пак да се превърнем.

Офтопик:
Това за триенето на постовете в нашия подфорум и на мен не ми харесва, не веднъж съм виждал най-нормални мнения да бъдат трити от жълто-черния модератор, дано да се вразуми това дете /само предполагам, че е такова по действията му/
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[/offtopic]

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: 26 години от победата, без аналог във футболната история!

Мнениеот T&T » 25 дек 2011 00:31

PIMP написа:То е ясно - ботевистите винаги ще си мислят, че някаква "конспирация" им е попречила да станат шампиони, ние винаги ще твърдим, че съдийте са ни рязали през целия сезон. Фактите са, че накрая ставаме шампиони ;)

За конспирацията и Наско Сираков си призна в едно интервю, а за това дали съдиите са ви рязали през целия сезон не мога да кажа, но щом така си го усетил сигурно е истина.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: 26 години от победата, без аналог във футболната история!

Мнениеот trakia » 26 дек 2011 20:29

Умрете от страх Ботев се събуди!
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Последната ни победа над Левски София

Мнениеот Древен и Вечен » 05 яну 2012 19:14

"Сезон 96/97г. През месец май 1997 г. на стадион "В.Левски" в София Ботев Пд побеждава като гост вечния си футболен дразнител и съперник Левски с 1:0 с гол на Марин Бакалов в 75-тата мин. Същия сезон по-рано през месец декември 96-та г. канарчетата успяват да победят Левски и като домакин с резултат 4:3 в един истински голов трилър."

С нетърпение очакваме мачовете с най-големия ни исторически дразнител.

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот child in time » 05 яну 2012 19:20

Спомням си! Наистина много се изкефих тогава! Да локомотивец съм но тогава истински се зарадвах за ваша победа! Скоро пак да им напълните кошарата!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот Древен и Вечен » 05 яну 2012 19:24

До този момент Левски ни водеше само със 6 победи във общата статистика.И до сега, синия отбор има отрицателна статистика на "Колежа", независимо от 11 годишната разруха при митьо селтика.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот костенурк » 05 яну 2012 19:46

Ботев-Левски е историческо дерби започнало през 20-те години.Дерби което е олицетворение на спортната "вражда" между Пловдив и София.За съжаление последните повече от 10 години на разруха,ни принизиха до нивото на Локото.Историческото съперничество ще се завърне още тази есен,а може и по рано в турнира за купата ;)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот botev_1912 » 05 яну 2012 19:54

В този мач имаше невероятен заряд.
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[/offtopic]

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот marmi52 » 05 яну 2012 20:01

:)

Ботев беше много, ама мнооого як отбор през 80-те години ! Софийските отбори с ужас приемаха предстоящите си гостувания в Пловдив по онова време. Стадионът им винаги се пукаше по шевовете от публика. Спомням си, че по "Спорт и музика" в събота следобед най-интересни ми бяха включванията от Пловдив. Ееех ... какви времена бяха ... !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Последната ни победа над Левски София

Мнениеот child in time » 05 яну 2012 20:05

marmi52 написа::)

Ботев беше много, ама мнооого як отбор през 80-те години ! Софийските отбори с ужас приемаха предстоящите си гостувания в Пловдив по онова време. Стадионът им винаги се пукаше по шевовете от публика. Спомням си, че по "Спорт и музика" в събота следобед най-интересни ми бяха включванията от Пловдив. Ееех ... какви времена бяха ... !

Старите Левскари си го казваха 2:0 на Ихтиман като идват на Ботев! Жалко че сега го няма тоя дух у футболистите!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта