Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Carl13 » 30 ное 2017 14:33

Show Must Go On написа:Ощетени бяхме със сигурност, но повече ме е яд за пропуските. Много ми е интересно онази подлога, която се нарича "шефф" на съдиите и направи прецедент, като излезе и даде пресконференция - как футболист на Ботев бил голям симулант и извинение за отбора на ганчев, какво ще каже сега. Би трябвало да излезе и да каже -този съдия........вратаря на Берое е голям симулант.......Японеца е хитрец и никой не го видя ......



Ощетени били ами ВЕРЕЯ-ЛЕВСКИ ЛЯТОТО а? тука съдията ги закла !! макар че бихме тука с 2-0 левски и другото. Онзи ден в софия съдията отново подпря левски срещу верея, защото мача беше 0-0 !! Ама илиан илиев го каза много правилно !! тия пари не трябва да взимат за това което правят .

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Martin_K » 30 ное 2017 14:55

Carl13 написа:
botevist_75 написа:
Carl13 написа:
НЕ СЪМ ОТ ПЛОВДИВ и няма как Барчета ау и т.н като почнеш да бачкаш на 10-12 часа ще разбереш за кво говоря !! нямам време така че .. не са глупости нервя се защото подкрепям отбора !! ЛЮБИМИЯ КЛУБ ...

Навремето докато ти си бил "пич", аз съм учил като луд, за да може сега да не работя по 12 часа и да взимам в пъти повече от някой,който бачка по толкова. Но това няма значение за темата.
Да ти го кажа по-просто : предстоят големи съдийски брадви срещу Берое, защото в момента той е най- близо до Левски.



Само по темата ''ДЕТО СИ УЧИЛ '' другата ми работа е : ТОВА КОЕТО ВЗИМАШ ТИ КАТО ПАРИ ЗА МЕСЕЦ АЗ ГО ВЗИМАМ ЗА 2 ДЕНА ЕДНО ПРОТЯГАНЕ МАЛКО БЯГАНЕ ;) Бързината на ръцете и с измамата на очите . Срещу Берое ще има секири да срещу септември ще има спънки срещу цска-литекс там не ми се мисли какво ще е !!!! Рязане яко ще да е !!


Абе майна, ти с банкера от "тука има - тука няма" ли си тръгнал да се сравняваш по доходи? Наивник!

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Show Must Go On » 30 ное 2017 17:33

Carl13 написа:
Show Must Go On написа:
bsz1916 написа:
G_I_G написа:Ето и една снимка-освен че вратарят ни е блокиран в "сандвич" и няма как да мръдне, тук се вижда и удар без топка срещу него от играч на Ботев. Отделно на един друг кадър се вижда и ритане срещу вратаря и вкарване на крак между краката му, докато играчът зад него допълнително го блокира да не мръдне!
Ами няма как голът да е чист.

Изображение

След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .


Ако се съди по тази снимка - аз мога да "видя" и как Хаджиев удря с глава ръката на Димов :) - Хайде , моля ви се. Гледайте положението на живо и си стопирайте кадрите за да ви е по отчетливо. Да не говорим, че тук вече топката е подминала вратаря :lol:


Защото си жълт гном за това говориш така. Вижда се добре че гола НЕ Е РЕДОВЕН от заден кадър на повторенията се видя ритане в краката на ПЕРНИШ !! така че .. АААУУТ ! МЪРСОЛ !


Каквото кажеш младежо. Обещай, че ще продължаваш да пишеш - извикал съм си преводач :mrgreen:

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Show Must Go On » 30 ное 2017 21:06

Carl13 написа:
Show Must Go On написа:
Carl13 написа:
Show Must Go On написа:
bsz1916 написа:
G_I_G написа:Ето и една снимка-освен че вратарят ни е блокиран в "сандвич" и няма как да мръдне, тук се вижда и удар без топка срещу него от играч на Ботев. Отделно на един друг кадър се вижда и ритане срещу вратаря и вкарване на крак между краката му, докато играчът зад него допълнително го блокира да не мръдне!
Ами няма как голът да е чист.

Изображение

След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .


Ако се съди по тази снимка - аз мога да "видя" и как Хаджиев удря с глава ръката на Димов :) - Хайде , моля ви се. Гледайте положението на живо и си стопирайте кадрите за да ви е по отчетливо. Да не говорим, че тук вече топката е подминала вратаря :lol:


Защото си жълт гном за това говориш така. Вижда се добре че гола НЕ Е РЕДОВЕН от заден кадър на повторенията се видя ритане в краката на ПЕРНИШ !! така че .. АААУУТ ! МЪРСОЛ !


Каквото кажеш младежо. Обещай, че ще продължаваш да пишеш - извикал съм си преводач :mrgreen:



Хахах смешка кои е преводача покажи ми го?
Ако си от Столипиново е нормално да не разбираш какво пиша,защото на такъв ми мязаш !! :mrgreen: :mrgreen: МУРГАВ. !! Берое изтървада бие ботев лятото туак в стз сега отново 1-1 време е вече да ви напукаме кофите след 10 март 2018 !! ще сме в 6-тицата и двата отбора !!


Съжалявам, но ми е под нивото да продължавам да комуникирам с твоята личност, защото мен ме банват за въпроси, а теб за обиди никой не те пипа. Живо и здраво да си момче !?!
п.п. Много добре изглеждаш на аватара с твоята снимка, която си сложил.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Carl13 » 01 дек 2017 06:49

Show Must Go On написа:
Carl13 написа:
Show Must Go On написа:
Carl13 написа:
Show Must Go On написа:
bsz1916 написа: След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .


Ако се съди по тази снимка - аз мога да "видя" и как Хаджиев удря с глава ръката на Димов :) - Хайде , моля ви се. Гледайте положението на живо и си стопирайте кадрите за да ви е по отчетливо. Да не говорим, че тук вече топката е подминала вратаря :lol:


Защото си жълт гном за това говориш така. Вижда се добре че гола НЕ Е РЕДОВЕН от заден кадър на повторенията се видя ритане в краката на ПЕРНИШ !! така че .. АААУУТ ! МЪРСОЛ !


Каквото кажеш младежо. Обещай, че ще продължаваш да пишеш - извикал съм си преводач :mrgreen:



Хахах смешка кои е преводача покажи ми го?
Ако си от Столипиново е нормално да не разбираш какво пиша,защото на такъв ми мязаш !! :mrgreen: :mrgreen: МУРГАВ. !! Берое изтървада бие ботев лятото туак в стз сега отново 1-1 време е вече да ви напукаме кофите след 10 март 2018 !! ще сме в 6-тицата и двата отбора !!


Съжалявам, но ми е под нивото да продължавам да комуникирам с твоята личност, защото мен ме банват за въпроси, а теб за обиди никой не те пипа. Живо и здраво да си момче !?!
п.п. Много добре изглеждаш на аватара с твоята снимка, която си сложил.


Банват те с въпросите защото си провукатор. НА снимката мога да ти направя твоята глава още по-красива от тази на профилната ми снимка СМЕШКО !!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 01 дек 2017 07:31

Моето момче, българският правопис и пунктоация за нищо ги нямаш. Липсва ти 6-ти клас. Поне като си прост, недей да парадираш с това. С другите фенове на Берое никой от нас не се заяжда, защото обикновено са свестни хора.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот bsz1916 » 01 дек 2017 07:51

Жълто-черен Пловдив написа:Моето момче, българският правопис и пунктоация за нищо ги нямаш. Липсва ти 6-ти клас. Поне като си прост, недей да парадираш с това. С другите фенове на Берое никой от нас не се заяжда, защото обикновено са свестни хора.

Ами и в нашия форум го съветваме да спре да пише защото само излага и нас , и града и отбора , но вай - добре да не му обръщаме внимание - виждате че бог достатъчно го е наказал . А иначе мачът вече мина , това което се вижда няма как да се отрече , но да гледаме напред - УСПЕХ НА БЕРОЕ И БОТЕВ в борбата за ЛИГА ЕВРОПА !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта