ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 сеп 2017 22:51

Ами, залагайте, бе, пичове. Като ги разбирате обръщалките, залагайте и ставайте богати. Цялата теория куца. Ами, ако беше влязла онази топка в последната минута, тогава какво щеше да пишете - нагласено реми :) ?!
Всичко е възможно в Бг, и не само, но като почнат да се плюнчат всички колко разбират от тото, ще кажеш, че вече са заложили нивите на дядо си и панелката в Люлин и вече са ес-класа и почивка на Карибите. ;)
Докато у нас има двама-трима олигарси, които владеят футбола, няма да имаме читав национален футбол. Системата е сбъркана. Или поне 10 олигарски с изравнени възможности или нищо. Сега тези, които реват срещу Домусчиев, си затварят очите, когато техния бащица прави същото. Айде, моля ви се.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Цецо Чука » 18 сеп 2017 23:05

Много ме кефи как феновете от Етрополе и Подуене в голямата си част са единодушни че е нереално, невъзможно невероятно и направо нередно БОТЕВ ПД да загуби като гост от някой си Лудогорец.

Бахти комплимента.....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Thunderheart » 18 сеп 2017 23:52

Pragmatichen написа:Пак те питам, Анисе, Хамза, Чунчуков и Ж.Пауло от кой отбор дойдоха в Разград? ;)


Дойдоха от Ботев в Разград, по елементарната причина, че друг отбор в БГ НЕ МОЖЕ да си позволи да ги купи. Кратко и ясно. Само за Анисе и Хамза бяха платени над милион.

Иначе наистина е забавно, как футболна България ни смята за толкова могъщ тим, за който е мега сензация и изненада, ако падне от Лудогорец като гост 8-)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот miro_rz » 18 сеп 2017 23:55

Когато влязат сини и червени засмърдява на обор !
Ботев влизат в ритъм и играят здраво ....за малко да измъкнат нещо . Ще сте в първите шест не се съмнявам . :|
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 19 сеп 2017 07:56

Преди куп мачове някой започва да говори как точно ще протекат. Ако нещата не се получат така следва мълчание. В един на 10-15 случая обаче нещата се стичат по описания начин и тогава изпълзяват.

И аз мога да пускам преди всеки мач на Барса слух, че падат 2:0.. и да мълча всеки път като не стане. А когато някой ден най-сетне се случи да кажа: ето видяхте ли, всичко е договорка.

Конкретно за вчерашния мач не знам имало ли е нещо или не. Но е факт, че Лудогорец за мен лично нито през първото, нито през второто полувреме игра добре. Спечелиха просто защото постоянно държаха топката и опитваха натиск, а Ботев няма класата да издържи 90 минути на нещо подобно. С подобна игра можеше много лесно да докарат нещата и до Х. Всъщност ако играят все така по натам и това ще им се случва, както се случи срещу Пирин - владеене на топката, уж натиск, даже водеха и накрая нъцки.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот snakebite » 19 сеп 2017 08:39

Толкова нереални хора има тука че не е истина. Лудогорец не можел да бие Ботев, ама може да бие отбор който е бил Ботев с 6:2 ??
Що не приемете че Лудогорец са подценили мача (след добрия мач в Истанбул), Ботев е пресирал първото полувреме, после се умориха . Това сме го гледали много пъти в Разград, дори Жалгирис (при 4:1) направиха отлично първо полувреме с много тактическа дисциплина и после бяха сгазени, и там ли купихме мача ???
Ако беше станало 2;2, какво правим, щяхте да поздравявате Ботев че играл здраво, а сега ги изкарахте продажници...Смешни сте и нелепи :)

Между другото чакам и ЦСКА тире София..и тях да бием по същият начин, да видим какво ще кажат :lol:
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ELFen » 19 сеп 2017 09:04

То, угодия няма... свирена /ментак/ дузпа, несвирена реална / в полза/ и пак не било как си требе, щото мача пък бил уговорен...Ботев умишлено без Неделев, че иначе нямаше да има оправдание за това, че не са ни омачкали !... с глупостите от "лилавата" общност - толкова!
Само да припомня, че тва е патент на Лудогорец - трябва да им нанижат, за да се разсънят !
Ботев играха читаво /както споделих и преди мача/ , но не стана отворен мач - може би липсата на Неделев и ранния гол да са повлияли.
Съдията/ ГГ дали няма пръст - не знам/, все пак не повлия на изхода , а можеше и няма нужда да бъде коментиран, което на едни други колеги им е единствена тема...Просто така се прави - вкарваш си головете и арбитъра не е фактор ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2017 09:33

Цецо Чука написа:Много ме кефи как феновете от Етрополе и Подуене в голямата си част са единодушни че е нереално, невъзможно невероятно и направо нередно БОТЕВ ПД да загуби като гост от някой си Лудогорец.

Бахти комплимента.....

Добро отборче имате, факт. ;)
Аз не съм по конспирациите, но 2 неща ми направиха огромно впечатление:
1. Коренната промяна в начина ви на игра второто полувреме. При 0:1, 40 минути през първото играхте много добре, но второто се прибрахте дълбоко и тотално оставихте Лц да си играят играта.
2. Поведението на ЦЗ и Чворович при изравнителния гол. Терзиев сгреши, ОК... но ударът на Марселиньо бе в покрития от Чворович ъгъл и определено бе в обсега му.
Защо не протегна ръце, .. само той си знае.

... иначе, с оглед на играта, заслужена победа за Лц.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 сеп 2017 09:37

Обръщалка с много пари би се получила, ако поведем с 0:2 и паднем с 2:5 :) Това нашето е ебати и скуката. И то срещу Лудогорец, който лупа българските отбори наред, и всяка победа над този тим влиза в историята.
Теоретично допускам обаче, че е възможно определени наши футболисти да не са искали на 100% да вземем нещо от този двубой. Защо - те си знаят най-добре. Но това са неща, които няма как да се докажат, защото не сме Барса да мачкаме наред и да е събитие някой да ни бие :)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Цецо Чука » 19 сеп 2017 10:48

Red_Neck написа:1. Коренната промяна в начина ви на игра второто полувреме. .


Имам лесно обяснение за това-физическата ни подготовка е на ниво голи охлюви от предучилищната...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта