Честито на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот 4au6 » 11 сеп 2017 16:38

BL1914 написа:Хахахахаха. Колко са смешни жалките фенове на смешния отбор Ботев. До преди няколко дни не можеше да ви се чуе гласа, а сега след един подарен автогол - били разбили великия Левски. Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема в която се поздравявате (заедно с оранжевите) говори само по себе си. Но вие сте с малък умствен капацитет, за да го разберете това.
Относно мача - не виждам къде и как съдията е подпрял Левски. Жалки сте. По-слаб Ботев не съм виждал от години - абсолютно безидейни и хаотични атаки. Ботев не можеха да минат центъра. Уникално слаб Ботев този сезон. Дане не изпаднат защото все пак са футболен град и отбор с традиции, но според мен ще им е трудно в борбата за оцеляване. Ще видим.
1-вият гол на Ботев - мисля, че е без коментар. Само папагалите се радват на гола, все едно е бил шедьовър. Абсолютен подарък.
Левски тоталано бяха подценили Ботев, което беше нормално - все пак жълтите нямаха спечелена точка у дома. Когато подцениш съперника и когато му подариш гол, така се получава, че накрая губиш мача.
2-рият гол - адски късмет и отново лоша намеса на синия вратар. Наистина добро отиграване на Виана.
Левски от своя страна - повече притежание на топката и изпуснати 3-4 стопроцентови положения. Ако си бяха вакарали положенията за 2:0, мача заспиваше. Но здраве да е! Ние от една загуба трагедия не правим.
Като цяло - адски селска публика и футболистите на Ботев за пореден път показаха, че играят в селски отбор - падане, лежане и схващане от самото начало. Подскачане за всеки фаул и от скамейката - с една дума - смешници. За някаки безобидни фаулове се разаправяха все едно дузпа не е свирено. Селски манталитет. Факт!

Интересни писания си сътворил. Браво! Но Евангелието си го чел така както ти се иска.
Преди 1то което си написал има две ситуации които си пропуснал. Удар с ръка в лицето на Ндонгала (онуй ваклото момче) от страна на Панайотов. Това в нормалните първенства се таксува с жълт картон (понякога и с червен).Да не пропуснем че след картон футболистите вече са по внимателни с твърдите влизания. Дузпа N1 е 50/50.
До случайния ви гол вие имахте 1положение на Мапуку. И това е. После е факт имахте 2-3 положения. И това е. След това до гола на Тошко Неделев имаше борба за всеки метър. А след гола една греда. На скамейката реакциите са нормални. Но селски манталитет у Ботевистите не можеш да търсиш. Коматево и Подуене са си квартали. Ако ние сме селяни то вие какви сте? Истинските Ботевисти са възпитани и искат Красива игра. Резултатите идват на по-късен етап. Трагедия от наша страна няма при загуба. Това го има при вас, Крейзифорец и отбора на Ганчев. А и пропуснах втората дузпа е 120%ва. Има доста закъснял контакт на вашия защитник.

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот ilian12 » 11 сеп 2017 16:49

Изображение

Кратко и ясно. Това е крайният резултат! :)
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 11 сеп 2017 16:58

1palq4o1 написа:Мале, мале, мале...
10 страници глупости от жлАтите
Гледам и рептила костенурк се вихри яко, а не се беше мяркал във форума от години...даже мислех, че са го прибрали на кораба майка в околоземна орбита :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
За спечелилите - честито, ама да не стане в края на сезона тихо
За загубилите - горе главата, това беше една отрезвяваща загуба, най-вече за нас, феновете! Вярно неприятна, но все пак не е фатална!
Следващия кръг всички на стадиона за да си застанем зад отбора - всички мразят силните, затова не обръщайте внимание на храчките от страна на всякакви цветове!



Какво друго ти остава, освен да мислиш пожелателно. :)

Колкото и да не ви се ще да го признаете, не очаквахте толкова безславна загуба. Начинът, по който ви бихме, е още по-унизителен: без да блестим с нещо, без да имаме гръмки имена в отбора, след поредица от 4 мача без победа....ви ударихме яко, че да ви заболи в сърчицата и да си пеете мантрите и да се самозаблуждавате и успокоявате за бъдещето. :) Такъв е животът: днес си отгоре, утре отдолу.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот venomcho » 11 сеп 2017 17:18

BL1914 написа:- Ботев - не може да стъпи на малкия пръст на Левски нито по успехи в БГ, нито в Европа. За вас едно класиране на няколко години е успех.


Ахаха ама ти броя на класиранията ли си броиш за успехи :mrgreen:
Нека ти да бъдеш поредния син ТВ фен, който хич не е наясно с "евроисторията" на любимото си оборче и, който ще бъде рязко отрезвен, като разбере фактите, а именно: само два отбора имат повече успехи в Европа от Ботев, и те са ЦСКА и...........Славия 8-)

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот 1palq4o1 » 11 сеп 2017 19:33

venomcho написа:
BL1914 написа:- Ботев - не може да стъпи на малкия пръст на Левски нито по успехи в БГ, нито в Европа. За вас едно класиране на няколко години е успех.


Ахаха ама ти броя на класиранията ли си броиш за успехи :mrgreen:
Нека ти да бъдеш поредния син ТВ фен, който хич не е наясно с "евроисторията" на любимото си оборче и, който ще бъде рязко отрезвен, като разбере фактите, а именно: само два отбора имат повече успехи в Европа от Ботев, и те са ЦСКА и...........Славия 8-)



Я ни отвори очите на всички за вашите успехи в Европа, моля те!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Sinite ot Sofia » 11 сеп 2017 19:53

filo_123 написа:
sslevski написа:filo_123 само да питам за кой ЦСКА говориш?
Че тук може да влезнем в една мнооооогооо дългаааа тема.....


Въпросът ти е риторичен и отговора ти е ясен и наистина от фенска гледна точка това вече може да удължи много темата с вече дъвкани безброй пъти фрази, за автентичност, за фалити, за припознаване и т.н. В крайна сметка не съм сигурен дали има изобщо автентичен отбор в България. Всеки е имал своите възходи и падения и лично за мен не е проблем, че т.нар лиценз на ЦСКА не бил техния. Много важно, като че ли предния е от 1948 година, голяма трагедия няма що. Аз от 35 години ходя на Армията и съм изживял много радости и болки с ЦСКА и никога не съм мислил за никакъв лиценз и сега не мисля. Моят отбор сега играе на армията носи червен екип и публиката го подкрепя. Най-важна е публиката, защото както казах футболът е игра за нея. [color=#FF4000]Ако Левски фалира и публиката покрепи нов клуб лично за мен това ще е вечния съперник, защото аз като фен на ЦСКА не мога без Левски[/color]

Има една важна "подробност", ако хипотетично, тъй като ние няма да оставим Левски да загине, това един ден се случи ( фалит).. нека да е ясно, ама кристално ясно, че фен на Левски няма да припознае друг клуб за нашия любим отбор. Левски не е просто един футболен отбор и това, което направихте вие, ние няма как да повторим. Левски е един и ще сме с него до края, а след това ще го помним! Настоящият срам ще си го носите винаги!
ПС: Прав си, че се прекалява с епитетите. Никой не печели от това.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот doblesten » 11 сеп 2017 19:58

Да оставим историческите прегледи! В момента най-големият ни и силен отбор е Лудогорец!

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Вълчан » 11 сеп 2017 20:18

Каква радост от отбор които играе мачовете си на тренировъчно игрище. :) Интересното е че така ще бъде поне още 2 години.Че те Витоша Бистрица си оправиха нивата да заприлича на стадион само за няколко месеца. :mrgreen: Честито наистина.Като завършиш малко преди чертата на изпадащите единствената ти радост е да си спомняш как си победил някои от лидерите.Явно топли това ... :mrgreen:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Eminem » 11 сеп 2017 20:56

1palq4o1 написа:
venomcho написа:
BL1914 написа:- Ботев - не може да стъпи на малкия пръст на Левски нито по успехи в БГ, нито в Европа. За вас едно класиране на няколко години е успех.


Ахаха ама ти броя на класиранията ли си броиш за успехи :mrgreen:
Нека ти да бъдеш поредния син ТВ фен, който хич не е наясно с "евроисторията" на любимото си оборче и, който ще бъде рязко отрезвен, като разбере фактите, а именно: само два отбора имат повече успехи в Европа от Ботев, и те са ЦСКА и...........Славия 8-)



Я ни отвори очите на всички за вашите успехи в Европа, моля те!

Сигурно ще каже, че са печелили балканската купа. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Eminem » 11 сеп 2017 21:02

Thurman Murman написа:
Eminem написа:
doblesten написа:Ти май не си гледал мача? Л..то надиграли Ботев? Не знам, вярваш ли си?

Изброй ми положенията за Ботев, след като си гледал мача.


Двете 100%-тови дузпи още в 7-мата минута, както и в 79-тата, броят ли се за положения?

1 - https://www.vbox7.com/play:8aab6fac06

2 - https://www.vbox7.com/play:f081fe6049

Смешно е да искате дузпа при първото положение. Игра тяло в тяло, ако това е дузпа, тогава всеки мач ще има по няколко.
Освен това, ситуацията започва извън нак.поле.
Второто положение не е 100%. дузпа, за мен е 50:50 Някой съдия ще я даде, друг няма да я даде. Но тя не повлия на резултата.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта