ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив) 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот chinaski » 04 авг 2017 01:34

hydetoshi написа:
popokutepetel написа:
blue avalanche написа:
chinaski написа:
Дузпа имаше в 67-ата минута, да. Много отдавна не съм се нервил на мач, както този. Реално съдията ни закла. Ясно е, че нищо не играем и че на плейофа щяхме да изхвърчим, но да изхвърчим след игра, не заради някакъв сръбски малоумник.

Хем казваш, че нищо не играете, хем искаш да сте на плейофите, хем да "изхвърчите след игра". :? :?
Ся, последно, играете ли или не играете? Щото не стана много ясно...
С дузпа или без не трябваше ли все пак ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ да вкарате поне 1 гол??? Що не го вкарахте?
Ама какво ли разбирам аз?? :mrgreen: :mrgreen:


Ботев без Неделев е тотално посредствен отбор. Той дава класата, но днес го нямаше.

Неделев изигра ли поне един мач за Майнц 05 ? Вие разбирате ли какви футболисти са "мотори"на нашите отбори?


Не знам за кои "вие" говориш. Аз съм пловдивчанин и познавам доста фенове на "Ботев", на всички им е ясно какви играчи имаме. С изключение на 3-4-5 човека, останалите са на ниво като за 9-то място в "А"-група. А от тия 3-4 човека Тошко не може цял мач да изиграе на ниво, камо ли няколко мача подред, Кокосов го мързи да тича и през половината време се лигави и се опитва да удря петички и да дава пасове между трима, Меледже всеки втори мач прави безумни грешки, остават Данчо Минев и Балтанов, които не са нищо особено, но поне държат някакво ниво.

Пределно ни е ясно, че сме много по-зле от ЦСКА, Лудогорец, сега и от Левски (като направиха селекция и намерят адекватен треньор). Просто се нервим, че Маритимо играха ганкиното и ни биха заради безумен съдия.

А що се отнася до самата Лига Европа - виждал съм много по-бездарни отбори, които са стигали до групите.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 04 авг 2017 07:59

Жалко. Точно този отбор на Маритимо беше преодолим съперник. Но пък и ние къде сме тръгнали - имаме всичко на всичко 4-5 футболисти като за първата шестица на А група. Всичко останало е пълнеж, който и за Б група, трудно би се доказал. Сега и без Косоко ще стане още по-трудно в първенството.

Истината е, че в първия мач срещу Бейтар Господ беше канар и можеше да отидем на разгром, но измъкнахме 1:1. Сега не се получи - нито имахме ден да влезе някое от нашите положения, нито ни се разминаваше - дузпата може да е спорна, но си е дузпа; вторият гол дойде след нелепа грешка, но си е грешка на наш футболист; можеше още 2 да ни мушнат.

Айде, каквото беше, беше. Благодарим ви момчета за хубавите мачове в ЛЕ, време е да заиграете и да се стараете повече за първенството.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 04 авг 2017 08:43

kubik написа:
slash1912 написа:
kubik написа:Аз им го писах на жълтурците ,че отбора без Неделев и Косоко е отбор за ''б'' група. Те на та не . Косоко ще липсва повече за отбора. Не се ли намери заместник на чернилката отбора ще е във втората шестица.

Емиииии, обратно на нивата :lol: :mrgreen:

Спечелихме Купата и играхме 6 мача в Европа. 8-) В сряда играем за Суперкупата 8-) Добре, че отпаднахме,за да има малко радост и за теб,бях се притеснил,че си напуснал форума завинаги :lol:

Голяма работа. Сега Палийски ще си прибере парите от Лига Европа и пак ще е карате по старо му :lol:
Не се ли разплати с Иво Димов :(

И той като вашия не обича операция изваждане :lol: Ще плати скоро,много скоро :mrgreen:
Image

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Cicero » 04 авг 2017 09:27

onegavon написа:Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?

Лъжеш! Маритимо е с коефицент 15, втори сред непоставените.
А не им мушнахме поне едно голче, понеже са по-добрия отбор и не можахме да ги надиграем.
В Пловдив не продават оранжеви очила.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Red_Neck » 04 авг 2017 09:29

Портокалите бяха абсолютно преодолим отбор, но и вие нищо не предложихте в двата мача с тях.
Виждам, че отново съдията е виновен за загубата и с трепет очаквам червенобузестият да изригне в медиите :)

Заради една мижава отборна премия от Разград скочихте лаишки в Неделя и дори нямахте физически сили за нещо повече в най-важния си мач за годината.
Успех в първенството.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Red_Neck » 04 авг 2017 09:36

Sole написа:Мачът свърши. Така е като се позволи на едни ловешки брадвари преди 5 дена да изпотрошат половината отбор на Ботев.

:mrgreen:
Колега, ще изброите ли поименно... "изпотрошените" клетници?
Благодаря ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот hydetoshi » 04 авг 2017 09:43

chinaski написа:
hydetoshi написа:
popokutepetel написа:
blue avalanche написа:
chinaski написа:
Ботев без Неделев е тотално посредствен отбор. Той дава класата, но днес го нямаше.

Неделев изигра ли поне един мач за Майнц 05 ? Вие разбирате ли какви футболисти са "мотори"на нашите отбори?


Не знам за кои "вие" говориш. Аз съм пловдивчанин и познавам доста фенове на "Ботев", на всички им е ясно какви играчи имаме. С изключение на 3-4-5 човека, останалите са на ниво като за 9-то място в "А"-група. А от тия 3-4 човека Тошко не може цял мач да изиграе на ниво, камо ли няколко мача подред, Кокосов го мързи да тича и през половината време се лигави и се опитва да удря петички и да дава пасове между трима, Меледже всеки втори мач прави безумни грешки, остават Данчо Минев и Балтанов, които не са нищо особено, но поне държат някакво ниво.

Пределно ни е ясно, че сме много по-зле от ЦСКА, Лудогорец, сега и от Левски (като направиха селекция и намерят адекватен треньор). Просто се нервим, че Маритимо играха ганкиното и ни биха заради безумен съдия.

А що се отнася до самата Лига Европа - виждал съм много по-бездарни отбори, които са стигали до групите.

Въпросът е генерален и риторичен, и "вие" всъщност сме всички ние феновете. Какъв футбол искаме, каква Лига Европа, какви надежди изобщо? След като най-добрите ни футболисти са неконкурентни на средняци в Бундеслигата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот onegavon » 04 авг 2017 10:00

miro_rz написа:
onegavon написа:Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?

От гъза на географията е роден Кристиано Роналдо !


Е, и? Една птичка пролет не прави. Да не говорим,че е от другия отбор на Фуншал. От тези и чеп за зеле не става.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот venomcho » 04 авг 2017 10:47

kubrat написа:
onegavon написа:Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?


Щото тези играят в защита, не са като евреите. Иначе като говорим за евробойци кога последно ЦСКА или Литекс отстраниха 2 отбора в Европа? :)


Въобще кога последно играха в Европа тези отбори/този отбор?!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот vg_vasilev » 04 авг 2017 10:55

Жълто-черен Пловдив написа:Жалко. Точно този отбор на Маритимо беше преодолим съперник. Но пък и ние къде сме тръгнали - имаме всичко на всичко 4-5 футболисти като за първата шестица на А група. Всичко останало е пълнеж, който и за Б група, трудно би се доказал. Сега и без Косоко ще стане още по-трудно в първенството.

Истината е, че в първия мач срещу Бейтар Господ беше канар и можеше да отидем на разгром, но измъкнахме 1:1. Сега не се получи - нито имахме ден да влезе някое от нашите положения, нито ни се разминаваше - дузпата може да е спорна, но си е дузпа; вторият гол дойде след нелепа грешка, но си е грешка на наш футболист; можеше още 2 да ни мушнат.

Айде, каквото беше, беше. Благодарим ви момчета за хубавите мачове в ЛЕ, време е да заиграете и да се стараете повече за първенството.



Много точен коментар.
Добре играха Ботев, но Маритимо бяха по-стабилни и изглеждаха по-обиграни. Доста от играчите на Ботев не играха добре , но за сметка на това се центрираше постоянно, губеха всички високи топки, при корнерите грешаха, губеха единобоства. Например Меледже и Косоко не ми харесаха днес как играят.
Трябва да се вдигне нивото на отбора едно 10-15% и другата година са в групите.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта