ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив) 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Дидо » 03 авг 2017 23:03

Harbinger написа:Няма...нашите се измориха прекалено през второто полувреме:( И за това са виновни отчасти и дебилите от БФС-то, поне според мен....ние да не сме в Русия, че да почваме толкова рано първенството... Нашите отбори нямат такива скамейки, че да не им се отразява това по два мача на седмица да играят. Но каквото такова. Наистина ни зарадваха тази година страшно много:) Браво на момчетата.

И с какво е виновно БФС
Държави като Румъния,Хърватия,Словения и Унгария започнаха с нас,а някои си класираха отборите напред.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот hydetoshi » 03 авг 2017 23:04

slash1912 написа:
blue avalanche написа:Виана - кръгла нула!!! С 10 човека няма как да стане! :mrgreen:
След 2-я гол мачът се доиграваше. Освен ударът на Бизола - НИЩО!!! Едни безкрайни центровки и толкоз...
Някой знае ли защо най-смотаният нападател на Пирин Тасев беше привлечен в Ботев??? :?

Щото пари за трансфери при нас няма,кой искаш да вземем?

То и в Левски няма,но хората си купуват играчи от Висшата лига и треньор от Серия А. Питайте ги как стават тези шашми. Аз като им казвам че са от друга планета рогатите налитат на бой.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Sole » 03 авг 2017 23:08

Само аз ли видях,че в 67 мин кристална идентична дузпа за Ботев - Виана пред самата голлиния е блъснат с две ръце в гръб от Жуниор, въпреки,че последния игра и с глава с топката, но направи и нарушение за дузпа!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот popokutepetel » 03 авг 2017 23:09

hydetoshi написа:
slash1912 написа:
blue avalanche написа:Виана - кръгла нула!!! С 10 човека няма как да стане! :mrgreen:
След 2-я гол мачът се доиграваше. Освен ударът на Бизола - НИЩО!!! Едни безкрайни центровки и толкоз...
Някой знае ли защо най-смотаният нападател на Пирин Тасев беше привлечен в Ботев??? :?

Щото пари за трансфери при нас няма,кой искаш да вземем?

То и в Левски няма,но хората си купуват играчи от Висшата лига и треньор от Серия А. Питайте ги как стават тези шашми. Аз като им казвам че са от друга планета рогатите налитат на бой.


В Левски пари има и се харчат оптимално ;) . Къде сте тръгнали пък вие с Левски да се сравнявате. Гледайте си своето дередже.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот popokutepetel » 03 авг 2017 23:11

slash1912 написа:
hydetoshi написа:
IvailoRz написа:Можем ли да се паднем с тези на плейофа и евентуално да отмъстим за Ботев ? Иначе добри мачове направиха ,отново достойно представяне .

И вас ще ви изклатят ако се наложи. Ужасно е да се гледа. Всичко което мразя във футбола португалската школа го има.

Лудогорец ще ги приключи тия без никакви проблеми ;)


Ще, ще колкото приключи евреите и Копенхаген миналата година. Каузата са гола вода и няма да мине плейофите ако не извади някакъв гигакъсмет с много слаб отбор. Всъщност лично аз им пожелавам Хайдук, че да ги приземи.

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот chinaski » 03 авг 2017 23:13

hydetoshi написа:
slash1912 написа:
blue avalanche написа:Виана - кръгла нула!!! С 10 човека няма как да стане! :mrgreen:
След 2-я гол мачът се доиграваше. Освен ударът на Бизола - НИЩО!!! Едни безкрайни центровки и толкоз...
Някой знае ли защо най-смотаният нападател на Пирин Тасев беше привлечен в Ботев??? :?

Щото пари за трансфери при нас няма,кой искаш да вземем?

То и в Левски няма,но хората си купуват играчи от Висшата лига и треньор от Серия А. Питайте ги как стават тези шашми. Аз като им казвам че са от друга планета рогатите налитат на бой.


Нямат пари в Левски, ама взимат Обертан, Рошу и Роси за треньор. :) Хората там имат пари за заплати, не като нас.

Дузпа имаше в 67-ата минута, да. Много отдавна не съм се нервил на мач, както този. Реално съдията ни закла. Ясно е, че нищо не играем и че на плейофа щяхме да изхвърчим, но да изхвърчим след игра, не заради някакъв сръбски малоумник.

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Show Must Go On » 03 авг 2017 23:13

Мача го предопредели сръбската подлога. Всичко си беше ок. Оначе тази дузпа в стил ццка лецки в бг е в повече в турнирите. Няма какво да кажа повече. При 0:0 първото тея са толкова ялови ако не се откриеш, че не знам. Смърт за сърбите. И дано всичко сръбско птпада по подобен начин.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот hydetoshi » 03 авг 2017 23:14

popokutepetel написа:
hydetoshi написа:
slash1912 написа:
blue avalanche написа:Виана - кръгла нула!!! С 10 човека няма как да стане! :mrgreen:
След 2-я гол мачът се доиграваше. Освен ударът на Бизола - НИЩО!!! Едни безкрайни центровки и толкоз...
Някой знае ли защо най-смотаният нападател на Пирин Тасев беше привлечен в Ботев??? :?

Щото пари за трансфери при нас няма,кой искаш да вземем?

То и в Левски няма,но хората си купуват играчи от Висшата лига и треньор от Серия А. Питайте ги как стават тези шашми. Аз като им казвам че са от друга планета рогатите налитат на бой.


В Левски пари има и се харчат оптимално ;) . Къде сте тръгнали пък вие с Левски да се сравнявате. Гледайте си своето дередже.

С Левски никой не може да се сравнява. На тях и безплатен стадион им строят(без козирка). И 20-30 млн дълг да имат на никой не му пука. Пък Ботев нека си играят на Коматево,защото за тях и за всички други други "сиренето е с пари".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Harbinger
Мнения: 837
Регистриран на: 26 май 2014 01:19
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Harbinger » 03 авг 2017 23:15

Дидо написа:
Harbinger написа:Няма...нашите се измориха прекалено през второто полувреме:( И за това са виновни отчасти и дебилите от БФС-то, поне според мен....ние да не сме в Русия, че да почваме толкова рано първенството... Нашите отбори нямат такива скамейки, че да не им се отразява това по два мача на седмица да играят. Но каквото такова. Наистина ни зарадваха тази година страшно много:) Браво на момчетата.

И с какво е виновно БФС
Държави като Румъния,Хърватия,Словения и Унгария започнаха с нас,а някои си класираха отборите напред.

Ей наистина, те са класирали два отбора...прав си, сигурно имат и по малко пари от нас, нали?:) Дай да гледаме другите, не себе си - звучи "логично" ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот blue avalanche » 03 авг 2017 23:17

chinaski написа:
Дузпа имаше в 67-ата минута, да. Много отдавна не съм се нервил на мач, както този. Реално съдията ни закла. Ясно е, че нищо не играем и че на плейофа щяхме да изхвърчим, но да изхвърчим след игра, не заради някакъв сръбски малоумник.

Хем казваш, че нищо не играете, хем искаш да сте на плейофите, хем да "изхвърчите след игра". :? :?
Ся, последно, играете ли или не играете? Щото не стана много ясно...
С дузпа или без не трябваше ли все пак ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ да вкарате поне 1 гол??? Що не го вкарахте?
Ама какво ли разбирам аз?? :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта