ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 15:19

Show Must Go On написа:След мача си пожелах, когато след три години от УЕФА пуснат оранжевите да играят в Европа и се класират - да имат мач през седмицата и да играем с тях през уикенда. Ще умра от кеф, ако ги ритаме като прасе в клетка.


Да, не е лошо.
Още по-хубаво ще е да имат мач с говедата, които в тази година няма да играят в Европа, защото от Етрополе са ги прецакали някак.

:mrgreen: :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 31 юли 2017 15:23

fidodido написа:Хихих, още един, който не си знае 7-годишната история или си мисли, че той е най- умен и другите няма как да разберат, че между това дружество на Ботев и онова от 1912 година няма нищо общо.
Да ти обясня, това дружество, с което играете сега и взе лиценза на Ботев е създадено през 2010 година.
Дружеството на Христолов все още съществува и няма нищо общо с това, което е в момента в Коматево.

Дружеството, което е в несъстоятелност и си съществува и до днес - https://prnt.sc/g2a0lk
Дружеството, което основавате 2010 и сливате със Металик (Сопот) - https://prnt.sc/g2a1c9
ФАКТ!

100% не съм най-умния и никога не съм го твърдял. Но определено съм по-умен от теб, щом правя разлика между футболен клуб и АД - ФАКТ! Ако си мислиш, че АД-то е в основата на всеки един футболен клуб с страната, наистина си в огромна грешка. АД-то се сменя с всеки нов собстеник на клуба. И в този случай се случи точно това, създаде се ново АД, след като христоловото АД бе обявено в несъстоятелност. Почти като при ЦСКА, с тази разлика, че новото АД към момента няма нищо общо с отбора на ГГ, който играе под името ЦСКА - София :) Затова подчертавам дебело, трябва да има правоприемник и той към 31.07.2017 не е в ЦСКА - София -> ФАКТ! Един ден, жовот и здраве и това ще се случи и вие ще си имате титлите и купите, но днес - уви, вие сте Литекс с нови цветове.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Show Must Go On » 31 юли 2017 15:25

fidodido написа:
Show Must Go On написа:
Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.


Много си прост младеж!!! Адекватно питай УЕФА - как така не ви признават. Един път посрамихте цяла България с N3. Тази година пак срам.
п.п. Ние, защото сме Металик Сопот - играем и в двете години в Европа. Отговори си сам как стават тези неща :idea:[/quote]

Още един "умник", който си мисли, че е най- хитър.
Играете в Европа, защото ви минаха 3-те години за нов глуб се включихте в Европа чак през 2013.[/quote]

Три години минали били. Няма как да прескочиш В и Б група и да не минат поне две, ама ти няма как да го разбереш :) :) :)

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 15:28

Cicero написа:
fidodido написа:Хихих, още един, който не си знае 7-годишната история или си мисли, че той е най- умен и другите няма как да разберат, че между това дружество на Ботев и онова от 1912 година няма нищо общо.
Да ти обясня, това дружество, с което играете сега и взе лиценза на Ботев е създадено през 2010 година.
Дружеството на Христолов все още съществува и няма нищо общо с това, което е в момента в Коматево.

Дружеството, което е в несъстоятелност и си съществува и до днес - https://prnt.sc/g2a0lk
Дружеството, което основавате 2010 и сливате със Металик (Сопот) - https://prnt.sc/g2a1c9
ФАКТ!

100% не съм най-умния и никога не съм го твърдял. Но определено съм по-умен от теб, щом правя разлика между футболен клуб и АД - ФАКТ! Ако си мислиш, че АД-то е в основата на всеки един футболен клуб с страната, наистина си в огромна грешка. АД-то се сменя с всеки нов собстеник на клуба. И в този случай се случи точно това, създаде се ново АД, след като христоловото АД бе обявено в несъстоятелност. Почти като при ЦСКА, с тази разлика, че новото АД към момента няма нищо общо с отбора на ГГ, който играе под името ЦСКА - София :) Затова подчертавам дебело, трябва да има правоприемник и той към 31.07.2017 не е в ЦСКА - София -> ФАКТ! Един ден, жовот и здраве и това ще се случи и вие ще си имате титлите и купите, но днес - уви, вие сте Литекс с нови цветове.


"...правя разлика между футболен клуб и АД - ФАКТ!"
Ами хайде тогава ми кажи каква е разликата между футболен клуб и АД, че ми стана много интересно, защото аз също твърдя, че има разлика, ама май ги виждаме по различен начин.
Разбрахме те какво значи АД, сега кажи какво е футболен клуб.

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 15:33

Show Must Go On написа:
fidodido написа:
Show Must Go On написа:
Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.


Много си прост младеж!!! Адекватно питай УЕФА - как така не ви признават. Един път посрамихте цяла България с N3. Тази година пак срам.
п.п. Ние, защото сме Металик Сопот - играем и в двете години в Европа. Отговори си сам как стават тези неща :idea:


Още един "умник", който си мисли, че е най- хитър.
Играете в Европа, защото ви минаха 3-те години за нов глуб се включихте в Европа чак през 2013.[/quote]

Три години минали били. Няма как да прескочиш В и Б група и да не минат поне две, ама ти няма как да го разбереш :) :) :)[/quote]

Дружеството е създадено през 2010, а участвате в сезон 2013-2014. Много ясно, че от УЕФА ще ви пуснат да играете, след като са минали 3 години. Това как доказва, че не сте дружество създадено през 2010? Какво има толкова за разбиране? И малко дете ще ви разкрие.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 31 юли 2017 15:43

fidodido написа:... сега кажи какво е футболен клуб.

Добре, като добър самарянин и на това ще те науча, но последно!
Футболният клуб е спротен клуб в който се играе футбол!
Има такива в Пловдив много, един от тях се казва Ботев Пд.
Има много футболни клубове и в София, един от тях се казва ЦСКА.
За съжаление, този който се казва ЦСКА, не е част от ЦСКА - София към днешна дата.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 31 юли 2017 15:54

Цецо Чука написа:
Red_Neck написа:Кажи точно за кои нарушения до 20-тата трябваше да има 3 картона, ... не ми реди хуморески.
Генев бил станал, .... ми те половината гледаха мача прави, ... що даде само на Генев? ..... и що Генев гледаше, като пребозало теле след това? :)
ЧК за фал срещу Виана, ... ти сериозен ли си? Спорна топка, скочиха двамата, единият пострада, .... нямаше умисъл, случва се.


Ooo брато, мислиш ли че изобщо ще спомена такова нещо ако не се е случило. Пусни си мача и гледай началото: ТРИ фаула на ваште-мълчание, Димов прави в един момент абсолютно идентичен фаул-веднага жълт картон.
Тва беше толкова очевадно нагло и скандално че просто няма накъде.

Намери си снимката на фаула срещу Виана-тва ако е спорна топка, аз просто нямам кво повече да ти кажа.

Мача го гледах втори път съвсем внимателно и без емоции, ... ама ти явно не си!
Дискусия за ЖК в началото може да има единствено за закъснелия шпагат на Дюлгеров. Влизането на Димов, 3 минути след това, въобще не бе "идентично", защото бе отзад и много по-опасно (направи ножица с двата крака).
Как от снимка се разбира, че топката между Виана и Пинто не е спорна? Остро влизане за топката и на двамата, при което всеки от тях можеше да се контузи. Напълно излишно!

Нагло и скандално (а и преднамерено) бе настъпването на Чорбата от Косоко! Нарисуван директен ЧК! За него нещо?
.... а за първия ви гол, или и там всичко беше ОК? :)

Занимавате се с глупости, а отминавате факта, че без всякаква логика (предвид мача в Четвъртък) се хвърлихте здраво, но бяхте надиграни тотално и паднахте с унизителен резултат.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Show Must Go On » 31 юли 2017 16:04

Red_Neck написа:
Цецо Чука написа:
Red_Neck написа:Кажи точно за кои нарушения до 20-тата трябваше да има 3 картона, ... не ми реди хуморески.
Генев бил станал, .... ми те половината гледаха мача прави, ... що даде само на Генев? ..... и що Генев гледаше, като пребозало теле след това? :)
ЧК за фал срещу Виана, ... ти сериозен ли си? Спорна топка, скочиха двамата, единият пострада, .... нямаше умисъл, случва се.


Ooo брато, мислиш ли че изобщо ще спомена такова нещо ако не се е случило. Пусни си мача и гледай началото: ТРИ фаула на ваште-мълчание, Димов прави в един момент абсолютно идентичен фаул-веднага жълт картон.
Тва беше толкова очевадно нагло и скандално че просто няма накъде.

Намери си снимката на фаула срещу Виана-тва ако е спорна топка, аз просто нямам кво повече да ти кажа.

Мача го гледах втори път съвсем внимателно и без емоции, ... ама ти явно не си!
Дискусия за ЖК в началото може да има единствено за закъснелия шпагат на Дюлгеров. Влизането на Димов, 3 минути след това, въобще не бе "идентично", защото бе отзад и много по-опасно (направи ножица с двата крака).
Как от снимка се разбира, че топката между Виана и Пинто не е спорна? Остро влизане за топката и на двамата, при което всеки от тях можеше да се контузи. Напълно излишно!

Нагло и скандално (а и преднамерено) бе настъпването на Чорбата от Косоко! Нарисуван директен ЧК! За него нещо?
.... а за първия ви гол, или и там всичко беше ОК? :)

Занимавате се с глупости, а отминавате факта, че без всякаква логика (предвид мача в Четвъртък) се хвърлихте здраво, но бяхте надиграни тотално и паднахте с унизителен резултат.


Те се хвърлиха здраво, но подлогата ги усмири бързо бързо - все пак играем срещу отбора на ГГ и СС, а те и на УЕФА скачат :) :) :)

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 31 юли 2017 16:13

Red_Neck написа:Занимавате се с глупости, а отминавате факта, че без всякаква логика (предвид мача в Четвъртък) се хвърлихте здраво, но бяхте надиграни тотално и паднахте с унизителен резултат.

- Чак пък здраво?! Вярно, можеше още хора (Лъчо, Панов и ЯЯ) да останат извън състава, но ние не разполагаме с 30+ футболисти, та да можем да ротираме всички.
- За надиграването си прав, никой не го отрича. Почти целия мач се контролираше от вас. (изключвам няколко минути при 2:4) Свирката на съдията и излишните грубости на терена са това което не ми хареса. То Пирин ни взеха 3т. дето не се знаеше дали ще стартират сезона, та ЦСКА-София ли. Никой не е очаквал чудеса от храброст, е освен драскачите, които си търсят аудитория.
- Какъв унизителен резултат? Ние сме си свикнали да играем два мача, после да починем три. Монтана като ни ушиха с шест гола, к'во? Да не свърши света? С толкова пари и толкова футболисти - това е положението.
До някъде се радвам, че не пуснахме още от младоците, вие с това ритане щяхте да ги осакатите до живот! И да, и нашите се ритаха, то остава да те ритат и да си траеш. Защо според теб Димов скочи така? (ситуацията за ЖК) Ми две минути по-рано едва не го утрепаха на терена и съдията си трае, все едно е ММА сблъсък. И ти ще скочиш да си връщаш, нали?
Това, което в крайна сметка искам да кажа е, че излишно сблъсъка се превърна в едно ритане и кюскане по терена. Позволено от чернодрешкото и според мен, започнато от вашите състезатели. В един коректен двубой, без грубости и напрежение, пак щяхте да си ни биете. Те нашите си мислят за Мадейра, дреме им за ЦСКА-София. Там плажовете знаеш ли какви са хубави :)
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот amoros » 31 юли 2017 17:42

Винаги съм знаел,че ЦСКА и Ботев поддържат добри отношения през годините . Първо като армейски клубове и с помощ от Вальо Михов в един мач без значение за ЦСКА и с голямо такова за Ботев.Хр.Марашлиев вкара 2 гола ифарктно Кочев изравни след почетен шпалир при асистенцията.Примерите са много.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта