ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот mark1926 » 30 юли 2017 23:47

mark1926 написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Мангото-служител на Близу да не се обажда, а да си гледа гей-бандата.



Още един, офффф, ами щом те е бил гей, то ти си ПОДГЕЙ-справка Хамуд към КАМБУРОВ и е**Н, Умарбаев и е**н подгейовете тихи ви искам... в десетия кръг ще ви задоволим ОТНОВО!!!...



Подгейовете ...

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 30 юли 2017 23:49

fidodido написа:[

За националния регистър и фалшивата ви 100 годишнина също мълчание.
Защо?


Според УЕФА Ботев Пд е създаден през 1912 и съвсем законно играе в ЕКТ.

Според същата тази УЕФА, ЦСКА-София-Микре-Ловеч-Етрополе е новосъздаден отбор, който дори не наследява Литекс и който няма право да играе в ЕКТ.

Предлагам ти да се оплачеш от УЕФА. Например на арменския поп.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 30 юли 2017 23:50

хахаха, боли ме У и Я за вашия папагалски отбор от Сопот.
Стана ми интересно дали и феновете на отбора са толкова заблудени, колкото и ръководителите им, за да обвиняват съдията, който ги спаси от разгром, но се натъкнах на някакви други папагалски безумици.

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Thunderheart » 30 юли 2017 23:51

fidodido написа:Досега Ботев ми бяха симпатични, но след като са толкова тъпи, за да се връзват на говедата, отиват под общ знаменател с тях.
Честито 2:6 и отпадане от УЕФА в аванс!


Ох, моля ти се, нема нужда... Хич не искам да съм симпатичен на селски комплексари и гнусни безродници, които умишлено наритаха и контузиха сума играчи само и само да паднем в Европа. От злоба. Вие като не сте там и другите да не са. Припознавачески селски комплекси.

И чакам да ми кажеш, като сме от 2010-та, що нас ни пуснаха тогава в Европа, а вас не?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 30 юли 2017 23:52

fidodido написа:хахаха, боли ме У и Я за вашия папагалски отбор от Сопот.
Стана ми интересно дали и феновете на отбора са толкова заблудени, колкото и ръководителите им, за да обвиняват съдията, който ги спаси от разгром, но се натъкнах на някакви други папагалски безумици.


Ловеч,ае бегай, изчерпа се и не си интересен...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Osom
Мнения: 6
Регистриран на: 01 фев 2012 17:21
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Osom » 30 юли 2017 23:53

fidodido написа:Досега Ботев ми бяха симпатични, но след като са толкова тъпи, за да се връзват на говедата, отиват под общ знаменател с тях.
Честито 2:6 и отпадане от УЕФА в аванс!


Като си тръгнал да кълнеш драги ми оранжев селяко...на Чорбаджийски белите бъбречета да му отрежат дано след Косоковото онождане. Тъпак.

mark 1926, лайно миризливо и недоклатено подвизаващо се в други форуми като Стикс и Jako. Как е да си комплексиран, тъп, ********** гей?

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 30 юли 2017 23:55

Osom написа:
fidodido написа:Досега Ботев ми бяха симпатични, но след като са толкова тъпи, за да се връзват на говедата, отиват под общ знаменател с тях.
Честито 2:6 и отпадане от УЕФА в аванс!


Като си тръгнал да кълнеш драги ми оранжев селяко...на Чорбаджийски белите бъбречета да му отрежат дано след Косоковото онождане. Тъпак.

mark 1926, лайно миризливо и недоклатено подвизаващо се в други форуми като Стикс и Jako. Как е да си комплексиран, тъп, ********** гей?


Поредният сопотски подчовек, за когото победата на едни папагали е по- важна от здравето на човек.

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 30 юли 2017 23:57

Цецо Чука написа:
fidodido написа:хахаха, боли ме У и Я за вашия папагалски отбор от Сопот.
Стана ми интересно дали и феновете на отбора са толкова заблудени, колкото и ръководителите им, за да обвиняват съдията, който ги спаси от разгром, но се натъкнах на някакви други папагалски безумици.


Ловеч,ае бегай, изчерпа се и не си интересен...


Не ви чувам чак от Сопот. Може ли по- силно?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 30 юли 2017 23:59

Ми не ви разбрах идеята, като сте решили да се пазите-играйте с юноши!
А то стана ни риба, ни рак...контузия на Виана, дет не се знае дали ще играе с ония мангасари... :roll:
А тоя ловешки, дето му разпра коляното даже е без картон. Така е. Свиквайте.
Все пак си мисля, че ще отпаднете в плейофа.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 31 юли 2017 00:06

Thunderheart написа:
fidodido написа:Досега Ботев ми бяха симпатични, но след като са толкова тъпи, за да се връзват на говедата, отиват под общ знаменател с тях.
Честито 2:6 и отпадане от УЕФА в аванс!


Ох, моля ти се, нема нужда... Хич не искам да съм симпатичен на селски комплексари и гнусни безродници, които умишлено наритаха и контузиха сума играчи само и само да паднем в Европа. От злоба. Вие като не сте там и другите да не са. Припознавачески селски комплекси.

И чакам да ми кажеш, като сме от 2010-та, що нас ни пуснаха тогава в Европа, а вас не?


Пуснаха ви щото ви минаха трите години.
Пишете за мача бе хора.Как можа тоя съдия да ви прецака така ,че да пуснете 6 гола.Иначе си играхте перфектно! :mrgreen:
Последна промяна от onegavon на 31 юли 2017 00:08, променено общо 1 път.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта