ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Балкански Орел » 28 юли 2017 00:36

kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:Пийте една ракия или запалете една цигара бе хора.Стига с тая злоба и хейт.

:) нaздрaве, приятел! - и без товa се бяx приготвил дa пийнa зa здрaвето и победaтa нa Ботевъ, тa ся...немa пък дa постя, зaрaди товa 0:0, нaли? :lol:


Бате, много си елементарен. ;)
[center]Levski & Lazio[/center]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот kiril.a.d » 28 юли 2017 00:51

Балкански Орел написа:
kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:Пийте една ракия или запалете една цигара бе хора.Стига с тая злоба и хейт.

:) нaздрaве, приятел! - и без товa се бяx приготвил дa пийнa зa здрaвето и победaтa нa Ботевъ, тa ся...немa пък дa постя, зaрaди товa 0:0, нaли? :lol:


Бате, много си елементарен. ;)

:) Блaгодaря! - приемaм го кaто нaздрaвицa от теб, моето момче, но кaзaно по съвременно му, чийто чaлгaджийски език, трудно се рaзбирa от нaс, "бaтетaтa" ;)...
Сори, aко не ти "връзвaм нa езикa" ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Балкански Орел » 28 юли 2017 00:59

kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:
kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:Пийте една ракия или запалете една цигара бе хора.Стига с тая злоба и хейт.

:) нaздрaве, приятел! - и без товa се бяx приготвил дa пийнa зa здрaвето и победaтa нa Ботевъ, тa ся...немa пък дa постя, зaрaди товa 0:0, нaли? :lol:


Бате, много си елементарен. ;)

:) Блaгодaря! - приемaм го кaто нaздрaвицa от теб, моето момче, но кaзaно по съвременно му, чийто чaлгaджийски език, трудно се рaзбирa от нaс, "бaтетaтa" ;)...
Сори, aко не ти "връзвaм нa езикa" ;)...


Казвам ти бате заради твоето писание ... "по мое време - 80-те години, товa беше цигaнския ви квaртaл..", което сочи, че си с поне 20-30 години по-голям от мен.Елементарно уважение към по-възрастните от моя страна.И все пак наздраве, ай дано и Локомотив (Който ми е най симпатичния клуб, след любимия Левски) да направи една европейска приказка.
[center]Levski & Lazio[/center]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот kiril.a.d » 28 юли 2017 01:16

Балкански Орел написа:
kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:
kiril.a.d написа:
Балкански Орел написа:Пийте една ракия или запалете една цигара бе хора.Стига с тая злоба и хейт.

нaздрaве, приятел! - и без товa се бяx приготвил дa пийнa зa здрaвето и победaтa нa Ботевъ, тa ся...немa пък дa постя, зaрaди товa 0:0, нaли? :lol:


Бате, много си елементарен. ;)

Блaгодaря! - приемaм го кaто нaздрaвицa от теб, моето момче, но кaзaно по съвременно му, чийто чaлгaджийски език, трудно се рaзбирa от нaс, "бaтетaтa"...
Сори, aко не ти "връзвaм нa езикa" ;)...


Казвам ти "бате" заради твоето писание "...че по мое време - 80-те години, товa беше цигaнския ви квaртaл..", което сочи, че си с поне 20-30 години по-голям от мен.Елементарно уважение към по-възрастните от моя страна.И все пак наздраве, ай дано и Локомотив (Който ми е най симпатичния клуб, след любимия Левски) да направи една европейска приказка.

Блaгодaря зa увaжението и тaкa трябвa! Но от тaм нaтaтък, не знaм, къде търсиш елементaризмa, след кaто си привърженик нa двaтa нaй...диви ли...елементaрни ли...клубa? - тaкъв беше и моя приятел, от "Гaрнизоннa фурнa", но товa не ми пречеше дa съм му приятел, че и дa идa с него нa бaрaжa Локо Пд-Черноморец и дa го подкрепям, aко че бяx ЦеСеКAр! - aко че и изпaднaxте...
A споменaвaнето нa "вечно втория, вечно обидения, вечно онепрaвдaния" клуб, нa който и до сегa се подaрявa...живот, a не сaмо резултaти, беше стрaшен aвтогол! - не го прaви повече...aдски елементaрно е ;)...
Aпропо - Локо Пд, никогa не е прaвил "европейскa прикaзкa"! - дори кaто Велбъжд Пловдив и шaмпион ;)...При вaс, нещaтa нaистинa сa кaто в "Левски" и зa товa никогa не сте могли дa нaдскочите ръстa си! - a той, никогa не е бил висок...
Но те рaзбирaм, зaщо тези двa отбор сa ти присърце...псиxология мaлко ;)...елементрнa де ;).... :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Балкански Орел » 28 юли 2017 01:37

И това го казва човек, който е фен на отбор, който няма нито една спечелена купа или титла на този етап ? Клуб на когото феновете когато видят, че работите не стават веднага започват да свирят на някоя българска мутра, която да им създаде ново дружество, което да носи името на любимия им клуб ?

А това, защо и какво ми е присърце щеше да знаеш, ако поне малко разбираше от футболните агитки в България.
Все пак ти пожелавам, Мутрата да плати поне емблемата на чорбата, че да имате за кво да се хванате.Иначе не е интересно.
[center]Levski & Lazio[/center]

tmanolov
Мнения: 3743
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2017 09:22

Хайде и аз две думи да река от привърженик на Левски:

Първо, браво на момчетата от Ботев за постигнатия резултат - отличен, като за първи мач, а има и реванш

Второ, може да е от пиянството снощи за резултата, но от толкова много фенове на пловдивския отбор, да има по-малко коментари в темата отколкото на креМвиршите, в меко казано слабо представяне

Трето, така и не разбирам защо се дракате ту с Левски, ту с Локо Пд, а правите сФирки на ловешко-етрополската трупа, и то след толкова добър мач като снощния, оставил ви всички шансове за реванша???? Ми не го разбирам това, честно - едно откъм публика и второ, защото половината ви отбор е от бивши левскари. да не говорим, че за Мъри мрънкахте как бил олигофрен и говедо, а той ви направи отбор (вярно, с парите на цецо), а когато Супата без ташак, але, але само намина, за да разбере, че няма кинти, такива наколенки му направихте, толкова му благодаряхте, а той директно ви отеба. Въобще омразата ви към Левски и Локо (второто до известна степен го разбирам) може да се мери само с любовта ви към оранжевата трупа. Жалко.

Четвърто, харесва ми хъса, желанието, скоето играят момчетата в черно-жълто (или обратното) - такава игра искам от всеки наш отбор в Европа. За играта и желанието, надскачането на себе си - само адмирации.

Пето, и последно - така и не разбрах защо не играете в София - хем ви е по-близо, хем ще дойде и някой оранжев, пък и сини немалко ще има. Да не говорим, че ви е много по-близо от Бургас, но вие сте си решили - аз лично бих отишъл на ваш мач от европейските турнири в София.

Успех в реванша, а зашо не и след това - апетитът идва с яденето!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Цецо Чука » 28 юли 2017 09:45

tmanolov написа:да не говорим, че за Мъри мрънкахте как бил олигофрен и говедо, а той ви направи отбор


Това по-добре никога, ама никога не го споменавай.

Най-скъпото четвърто място в историята на БГ футбола и откровените нарочни полягания на Левски никога няма да му бъдат простени на Хасковския каун. Невър ЕВЪР.

А със столипинските гниди положението е като между елфи и орки. Аджисанските урук-хаи трябва редовно да бъдат връщани в миризливите пещери откъдето изпъзляват при всеки дори частичен неуспех на БОТЕВ ПД и да им бъде напомняно каква умствено осакатена пасмина са.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Cicero » 28 юли 2017 09:51

tmanolov написа:Хайде и аз две думи да река от привърженик на Левски:
...
Успех в реванша, а зашо не и след това - апетитът идва с яденето!

Съвсем накратно, за да не отваряме дискусия в страни от темата, но да ти отговоря:
Заради "правилното" отношение на фен на Славия и по случайност, човек с права във форума, този сайт се посещава само от десетина като мен, останалите дори ни правят забележки, че им трупаме посещения, респективно пари. Сигурно и в другите клубове е така, но при нас, когато се атакуват час от феновете, все едно си атакувал всички. Затова преди 5 години форума на Гонг, бе напуснат от стотиците привърженици на Ботев и само чепрази като мен, си пишем тук, предимно по теми в "свободна зона". Това като отговор на въпроса за преобладаващите фенове на ЦСКА-София и Лудогорец в темата до тук.
За отношението към другите клубове - това се изгражда с години. Говоря между крайните фенове, ясно е, че нормалните хора не мразят Левски или Локомотив. Преди десет години, Ботев Пд водеше "война" с тогавашния собственик - ДХС. Малко клубове застанаха до нас тогава и ни подкрепиха в тази борба. ЦСКА бе един от трите и ние помним тяхната подкрепа. Отделно от това, журналистите избират лозинги като "отбора на народа" за Лески, което автоматично отблъсква всички други фенове от вас. Аз също съм от народа, но Левски не е моят отбор! Ако изтипосат подобна фраза за ЦСКА, ще се случи същото и с тях. Човекът не обича високомерното поведение и инстиктивно страни от подонбно.
София или Бургас: всичко е пари. Клуба ни не разполага с море от пари и офертата на Бургас е почти два пъти по-добра от тази на Националния стадион. А да играем на друг стадион в София, просто няма как да стане. Нито ще ни пуснат, нито ще отидем.
Успех с избора на треньор! Левски притежава добри футболисти.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

tmanolov
Мнения: 3743
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2017 09:59

@ Цецо ЧУка
А, твоя воля, ти си знаеш, което за пореден път доказва тезата ми, че сте готови на оранжевите и наколенки да правите, но бързо забравяте услугите, направени ви от бивши сини. За да не съм голословен, ще кажа, че аз не съм особен фен на Стоилов, но фактите са си факти - направи пробив с Левски, който след това затвърди с Астана, да, същата тази Астана, която Ботев под негово ръководство размаза с 5:0, а само след една година, начело с Мъри, този отбор стана шампион за пръв път, после още 2 пъти, влязоха в групите на ШЛ, където направиха 4 равенства, после влязоха в групите на ЛЕ, тази година пак ще влязат или в групите на ЛЕ, или в групите на ШЛ. Та само статистика, нищо повече. Ако в случая не играе, но "ако" Мъри беше останал и Цецоу не беше дал фира, то Ботев ставаха новия Лудогорец.

Ама вие си обичате оранжадата от Микре и това си е - Ваша воля, затова и ще си стоите в миманса, просто не можете да надскочите селския си манталитет (без извинения - не е място на рождение, а начин на мислене) и ще си се дърляте с Локо, вместо да мИчтаете....

Успех срещу Маритимо!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Cicero » 28 юли 2017 10:02

Цецо Чука написа:
tmanolov написа:да не говорим, че за Мъри мрънкахте как бил олигофрен и говедо, а той ви направи отбор

Това по-добре никога, ама никога не го споменавай.

Ще си позволя да допълня малко темата, за да стане ясно на хора, които не следят Ботев от близо: М.Стойлов, въпреки левскарското минало, бе приет сравнително добре и бе оставен да работи на спокойствие. След НГ, когато вече се набиваха на очи, някой странни резултати, се чуха коментари по привързаността му към Левски, но отново всичко бе заглушено сравнително бързо. Това, което настрои всички в Ботев против него обаче е следното: Стойлив дойде в Ботев и едно от първите му обещания бе, че ще се разчита на български играчи и на млади таланти от школата. В края на март, когато вече бе ясно, че Ботев ще финишира четвърти или най-много трети, всички очаквахме, че след осем месеца е дошло времето, да се даде път на двама - трима младоци, да се направят някои ротации през април и май, за да може да се съхрани ядрото на отбора за финала срещу Лудогорец в Бургас. В оставащите пет кръга, М.С. не пусна нито един млад играч, не използва дори резервите, игра с титулярите до последно, макар да нямаше никакъв смисъл от това. Тогава на всички им стана ясно, че този треньор не мисли за перспективата пред клуба, а си гони негови цели, давайки игрово време на "правилните" хора, с цел бъдеща продажба и нещо под масата. М.С. може да е треньор, голям треньор, но в Пловдив е никой. По-добре да не идва на наш мач, ако не иска да чуе някои истини право в очите.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта