ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив) 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Red_Neck » 14 юли 2017 10:26

Първо, поздравления за добрия резултат.

Снощи гледах двата мача "комбинирано". В Израел се игра добър футбол на добър терен и пълен стадион - радост за окото , .... другото беше някакво блъскане, ръгане, кюскане в стил Черно Море.
Евреите ми харесаха доста и трябва да сте изключително доволни от резултата.
Успех в Бургас.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Lyubaka01 » 14 юли 2017 11:06

Успех в Бургас, майни! Напълнете стадиона и им сцепете г******е на евреите.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Serafim » 14 юли 2017 11:09

Поздрави за Ботев! Успех и дано продължите! Гледах само първите 30 минути, че почна Левски след това, но разигравахте добре и владеехте топката (Нещо, което Левски не прави до тук :) )

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ivan56 » 14 юли 2017 11:58

Добър резултат, и големи шансове за класиране. Дано задържите и Косоко, половин отбор ви е.
Дано напълните стадиона в Бургас и отстраните мошетата.
Успех.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот FCD » 14 юли 2017 12:47

Red_Neck написа:Първо, поздравления за добрия резултат.

Снощи гледах двата мача "комбинирано". В Израел се игра добър футбол на добър терен и пълен стадион - радост за окото , .... другото беше някакво блъскане, ръгане, кюскане в стил Черно Море.
Евреите ми харесаха доста и трябва да сте изключително доволни от резултата.
Успех в Бургас.

Абсолютно. От всички изиграни мачове досега в Европа най-вълнуващ и спиращ дъха беше този. Реално Ботев се отърваха особено накрая с голяма доза шанс, но и това го има във футбола. Те също изпуснаха още. Като цяло много напрегнат трилър с динамичен пренос на действията пред двете врати и много емоция. Честно казано ми се напълни душата. Ето това е примерът ни. Пожелавам успех на Ботев в реванша, защото поне заради сърцатата игра заслужават. Така с плам спечелиха Купата, така с плам играят и в ЛЕ. Само евала!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ZinedineZidane » 14 юли 2017 14:34

Благодаря на всички за хубавите думи!
Аз бях леко под стрес и емоция и не мога реално да коментирам мача. Много положения и пред двете врати и много слабости отзад. Но това, което ме радва (независимо от резултата) е, че играем футбол. Красив и комбинативен.
Марка Ботев Пловдив!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Thunderheart » 14 юли 2017 14:38

Междувременно PlovdivDerby.com научи, че българин е натопил канарчетата пред УЕФА. Футболната централа имала местни представители във всички държави, които следели за скандиранията на местните привърженици. Самоличността на тези служители се пазят в дълбока тайна и клубовете не знаят, дали те присъстват на даден мач или не. В централата на УЕФА разполагали с видео на конкретните скандирания, заради които от Ботев в момента са притеснени, че могат да им костват голяма глоба и загуба на приходи от билети.


Българин, българин, колко да е българин… Някой вмирисан, потен и мазен столипиновски ваксаджия. Тия орки от шубраците на Говедарци още не могат да преживеят, че вдигнахме Купата и играем с чест в ЛЕ, докато те падат от Царско село.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот trokadero_ » 14 юли 2017 15:04

Достоен резултат. Според мен ще продължите в Бургас.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ZinedineZidane » 14 юли 2017 16:09

Скандирането беше тъпо, но и наказание (каквото и да беше) е чисто безобразие!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

ikar
Мнения: 1242
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Бeйтар (Йерусалим) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ikar » 14 юли 2017 16:55

Браво канари!Браво за желанието и за раздаването на терена.Вярно е че има какво още да се желае от към класа и най-вече кондиция, но винаги трябва да си даваме сметка че все пак говорим за футбол с марка BG.Напълно споделам казаното от един колега преди мен, че това бе най-стойностният мач от всички изиграни в тазгодишната надпревара от българските отбори - и като динамика и като положения за гол.....Онова което липсва на този отбор е добър класически таран,централен защитник и един външен халф.........Най-големият проблем не само при Ботев, но във целият български футбол това е бавната игра.....Всичко хубаво и красиво става само и единствено когато се играе на скорост.Това е и единствената причина поради която толкова талантлив футболист като Неделев да не можа да пробие в отбор като Майнц.Лично треньора на немците е заявил че с подобна кондиция той няма никакъв шанс да намери място в отбора.
Все пак да не забравяме че се изигра само първото полувреме от този мач и реванша в Бургас ще бъде далеч по-труден и очакванията ще бъдат далеч по-големи.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта