Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 16:41

Raoul_Duke написа:ДА, ще плащаш заради банката. Като поп ще плащаш! Само, че не заради ЦВ, а заради ДПС, които предизвикаха кризата и които сега си прехвърлиха дълговете от КТБ в ПИБ. И за нея по-нататък също ще плащаш. Кой ще ти е виновен тогава обаче?!!

Така ли? Явно ЦВ е работил честно без да има връзка с ДПС, докато е давал необезпечени кредити, раздавал е такива даже на собстъвените си фирми без да го притеснява финансов надзор, раздавал е безлимитни кредитни карти. Че не е ли именно ДПС вкарало толкова държавни субекти в тази банка. Това обаче не го критивкуваше, докато тези пари ги наливаха и в Ботев. Ако не беше жалко, щеше да е смешно.
Raoul_Duke написа:Източникът на средства в Ботев? Аз го знам, но теб защо те вълнува? Малко ми напомняш на ония, чиито песни пеете. И те вярват, че се издържат от кебапчета и смс-и... Не те ли интересува повече как се издържа Славия? Не те ли вълнува, че "благодарение" на този начин на издръжка, футболистите ви са повече от публиката? Или неизбити комплекси нещо долавям...

Това не е отговор. Аз никога не съм се хвалил с източниците на пари в Славия, както и съм против мениджмънта на клуба. Но никога не съм обявявал В.Стефанов за национален герой, както вие изкарахте ЦВ. А заради В.Стефанов няма сега цялата държава да плаща, а именно заради ЦВ. Това, че ДПС са му скроили шапката, това не означава, че докато му я скроят не са "работили" ръка за ръка.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slash1912 » 30 ное 2014 17:07

slavia_forever написа:
slash1912 написа:За основателя на Ботев ти отговори друг,не виждам какво те бърка на колко години е бил.

Бърка ме това, че си измисляте история, която не можете да аргументирате, обиждате без основание, злобеете с някакви прогнози за разгроми, а като се случи в обратната посока само обидите ви са аргументация на случващото се. И винаги сте репресирани.

Виж какво съм написал във вашия форум след като се прибрах от мача.Прогнозата ми преди него беше 1:2,не виждам нищо лошо в нея,нито обидно.
Както ти можеш да имаш мнение за историята и основаването ни,така и ние за положението във форума.Приеми го като градивна критика!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Raoul_Duke » 30 ное 2014 17:18

slavia_forever написа:Че не е ли именно ДПС вкарало толкова държавни субекти в тази банка.


Че не... Освен ако не падаш от Марс или друго извънорбитно тяло, би трябвало да знаеш, че именно по времето на Герб се вкараха най-много държавни пари там. Мантрата за ДПС-то издиша. Така че ако ще търсиш вина, търси я първо в Тиквуня, а след това и в БНБ, които са проспали УЖ "незаконните" отпускания на кредити. Това е положението.
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 18:20

slash1912 написа:
slavia_forever написа:
slash1912 написа:За основателя на Ботев ти отговори друг,не виждам какво те бърка на колко години е бил.

Бърка ме това, че си измисляте история, която не можете да аргументирате, обиждате без основание, злобеете с някакви прогнози за разгроми, а като се случи в обратната посока само обидите ви са аргументация на случващото се. И винаги сте репресирани.

Виж какво съм написал във вашия форум след като се прибрах от мача.Прогнозата ми преди него беше 1:2,не виждам нищо лошо в нея,нито обидно.
Както ти можеш да имаш мнение за историята и основаването ни,така и ние за положението във форума.Приеми го като градивна критика!

Не говорех за твоята прогноза а за тези с по 0:3.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slash1912 » 30 ное 2014 18:55

slavia_forever написа:
slash1912 написа:
slavia_forever написа:
slash1912 написа:За основателя на Ботев ти отговори друг,не виждам какво те бърка на колко години е бил.

Бърка ме това, че си измисляте история, която не можете да аргументирате, обиждате без основание, злобеете с някакви прогнози за разгроми, а като се случи в обратната посока само обидите ви са аргументация на случващото се. И винаги сте репресирани.

Виж какво съм написал във вашия форум след като се прибрах от мача.Прогнозата ми преди него беше 1:2,не виждам нищо лошо в нея,нито обидно.
Както ти можеш да имаш мнение за историята и основаването ни,така и ние за положението във форума.Приеми го като градивна критика!

Не говорех за твоята прогноза а за тези с по 0:3.

Пожелавам ти здраве и успехи и пак ще спорим на следващия мач!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 19:12

slash1912 написа:Пожелавам ти здраве и успехи и пак ще спорим на следващия мач!

Първо обиди и демонстрация на неуважение, а сега тези думи. Ти явно имаш някакво раздвоение на личността. Аз не съм обидил никого.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Preparator19
Мнения: 184
Регистриран на: 20 окт 2014 12:03

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Preparator19 » 30 ное 2014 19:28

Много моля да се коментира мачът, а не тема , която съществува тук!

gong/viewtopic.php?f=53&t=180617

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 20:05

Preparator19 написа:Много моля да се коментира мачът

Моето мнение за мача е, че Ботев Пд първото полувреме в първите двайсетина минути стоеше по-добре и имаше чисти положения за гол. Такива имаше и второто полувреме. Като цяло победата на Славия според мен беше заслужена, белите доминираха през по-голямата част от мача. Изключвайки реалността аз имах известен песимизъм преди мача предвид лошите ни домакински мачове напоследък.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия-Ботев Пд , Събота 29.11.2014. 13:30.ч

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 ное 2014 22:05

slavia_forever написа:Моето мнение за мача е, че Ботев Пд първото полувреме в първите двайсетина минути стоеше по-добре и имаше чисти положения за гол. Такива имаше и второто полувреме. Като цяло победата на Славия според мен беше заслужена, белите доминираха през по-голямата част от мача. Изключвайки реалността аз имах известен песимизъм преди мача предвид лошите ни домакински мачове напоследък.


Всъщност всичките ви сериозни атаки се превърнаха в голове, което е наистина впечатляваща ефективност. Нашето КПД в реализирането на създадените ситуации пък бе равно на нула. Карлос Фонсека е футболист, за който искрено ви завиждам, откакто акостира на "Овча Купел".
Изображение Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта