"А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот slash1912 » 04 май 2014 10:05

bulgaro написа:
Plovdiv 100 написа:Айде с bulgaro под ръчичка и на село!


На село може да пращаш някой буфер от блока ти, аз село нямам ;)
Поредна стахопъзльовщина ни демонстрира въгларовския специалист - "Днес щеше да се играе мач за титлата" - този е изгубил връзка с реалността.
Призовавам всички ботевисти: не се самозаблуждавайте, не се надъхвайте и не се настройвате за купа, с този индивид начело, ще преживеем ново жестоко разочарование след 10 дни!

Разочарованието ще го преживееш ти,защото купата е жълто-черна!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Мнениеот hetfield » 04 май 2014 17:03

Костенурче 100,тъпо е да обиждаш хора с които си за едно,но Ви разделят различните мнения.Това е форум и след като няма провокации не виждам защо хората да не си изкажат мнението.Шибаняка ще прецака и купата и евроучастието иследващия сезон!!!!!!!!!Ще бъде изхвърлен както навсякъде и кво Вие се заяждате с хора,които са до Вас само щото на тайната среща така е наредено?Ами обзалагам се,че и ти си се скатавал когато давахме кинти в здружението,обзалагам се,че си консуматаор!!!!!!!Имам си мнение и ще си го изразявам,а ако имаш проблем ела да се разберем лично,в този форум не съм анонимен!!!!!!!!

Потребителски аватар
МОН фан Зачепан
Мнения: 25
Регистриран на: 19 окт 2013 15:42
Контакти:

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Мнениеот МОН фан Зачепан » 04 май 2014 17:11

hetfield написа:Костенурче 100,тъпо е да обиждаш хора с които си за едно,но Ви разделят различните мнения.Това е форум и след като няма провокации не виждам защо хората да не си изкажат мнението.Шибаняка ще прецака и купата и евроучастието иследващия сезон!!!!!!!!!Ще бъде изхвърлен както навсякъде и кво Вие се заяждате с хора,които са до Вас само щото на тайната среща така е наредено?Ами обзалагам се,че и ти си се скатавал когато давахме кинти в здружението,обзалагам се,че си консуматаор!!!!!!!Имам си мнение и ще си го изразявам,а ако имаш проблем ела да се разберем лично,в този форум не съм анонимен!!!!!!!!

Нямаш право на такива мнения преди финала в Бургас.Добре не си съгласен с нещата които се случват-лошо няма,стой си в Пловдив.Всеки който се чувства Ботевист е на стадиона да подкрепя отбора а не Мъри,Цанко и т.н. Това че си давал кинти за сдружението не те прави по Ботевист.И други сме давали ;) За теб само чич ти Мити......

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Мнениеот Plovdiv 100 » 04 май 2014 17:33

МОН фан Зачепан написа:
hetfield написа:Костенурче 100,тъпо е да обиждаш хора с които си за едно,но Ви разделят различните мнения.Това е форум и след като няма провокации не виждам защо хората да не си изкажат мнението.Шибаняка ще прецака и купата и евроучастието иследващия сезон!!!!!!!!!Ще бъде изхвърлен както навсякъде и кво Вие се заяждате с хора,които са до Вас само щото на тайната среща така е наредено?Ами обзалагам се,че и ти си се скатавал когато давахме кинти в здружението,обзалагам се,че си консуматаор!!!!!!!Имам си мнение и ще си го изразявам,а ако имаш проблем ела да се разберем лично,в този форум не съм анонимен!!!!!!!!

Нямаш право на такива мнения преди финала в Бургас.Добре не си съгласен с нещата които се случват-лошо няма,стой си в Пловдив.Всеки който се чувства Ботевист е на стадиона да подкрепя отбора а не Мъри,Цанко и т.н. Това че си давал кинти за сдружението не те прави по Ботевист.И други сме давали ;) За теб само чич ти Мити......


+1

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Мнениеот bulgaro » 06 май 2014 13:51

МОН фан Зачепан написа:
hetfield написа:Костенурче 100,тъпо е да обиждаш хора с които си за едно,но Ви разделят различните мнения.Това е форум и след като няма провокации не виждам защо хората да не си изкажат мнението.Шибаняка ще прецака и купата и евроучастието иследващия сезон!!!!!!!!!Ще бъде изхвърлен както навсякъде и кво Вие се заяждате с хора,които са до Вас само щото на тайната среща така е наредено?Ами обзалагам се,че и ти си се скатавал когато давахме кинти в здружението,обзалагам се,че си консуматаор!!!!!!!Имам си мнение и ще си го изразявам,а ако имаш проблем ела да се разберем лично,в този форум не съм анонимен!!!!!!!!

Нямаш право на такива мнения преди финала в Бургас.Добре не си съгласен с нещата които се случват-лошо няма,стой си в Пловдив.Всеки който се чувства Ботевист е на стадиона да подкрепя отбора а не Мъри,Цанко и т.н. Това че си давал кинти за сдружението не те прави по Ботевист.И други сме давали ;) За теб само чич ти Мити......


От подобни призиви: "нямаш право на това, нямаш право на онова, дайте да подкрепим отбора и така нататък" търпяхме ДХ-С 10 години, даже тук разни хубавци-модератори с по 10 регистрации до последно крепиха селската мастия, налагаха цензура и му вярваха. Сега май пак ще се наложи по трудния начин да си отворите очите и да прогледнете, пък дано ви просветне най накрая.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

БПФК
Мнения: 412
Регистриран на: 22 сеп 2010 17:50
Контакти:

Re: "А" група,37 кръг:"Ботев"-"Лудогорец" 0:0

Мнениеот БПФК » 06 май 2014 18:56

bulgaro написа:От подобни призиви: "нямаш право на това, нямаш право на онова, дайте да подкрепим отбора и така нататък" търпяхме ДХ-С 10 години, даже тук разни хубавци-модератори с по 10 регистрации до последно крепиха селската мастия, налагаха цензура и му вярваха. Сега май пак ще се наложи по трудния начин да си отворите очите и да прогледнете, пък дано ви просветне най накрая.


И аз от кога разправям, че ЦВ е истинския палач на Ботев :lol: :lol: :lol:
100!!!
[wrapimg=]http://i47.tinypic.com/k388oz.jpg[/wrapimg]
тук фотошоп няма!!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта