БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doctora_1912
Мнения: 138
Регистриран на: 08 юни 2009 13:01
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот doctora_1912 » 14 юни 2009 01:55

Sagittarius написа:Да са зажаднели да видят такива победи могат да са само дядките ви,защото вие такова нещо не сте виждали,а децата и младежите ви знаят само като едва кретащо изпадащо отборче.Келеши сте само вие,защото келешът е точно дрипльо,който се мисли за велик,а всъщност е въздух под налягане.Ние имаме история с титли и купи повече от вашите,ясно ли ти е,повече въпреки 45 години аванти на властта към вас,но не спим само с историята,не лежим на нея,а живеем в настоящето.И да повтаряш и да преповтаряш победи от 1980 и надолу това няма да промени сегашното статукво,а то днес се видя нагледно как ви влачиха по терена като чувал стари парцали.И преди съм се убедил,че да се говори с вас е безсмислено,но все пак нямаше как да не отбележа вашето лицемерие и унизително измъкване от най-важната ви битка.

ПС:3-те медала от 1993,1994 и 1995 обаче не са мутренски нали?Те са честни и почтени.Другите са мутренските,но откраднатите милиони и брокерите-ааааа,не,те трябва да се изтъкват,те са честни,не са мутренски.Няма такива лицемери просто като вас.Дълги,дълги години Селския ще ви прави на маймуни още,от мене да го знаете


А ти кои титли броиш ??? тези на Владислав и ТИча ???? :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
alive1912
Мнения: 210
Регистриран на: 10 юни 2009 23:51
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот alive1912 » 14 юни 2009 01:56

Sagittarius написа:Да са зажаднели да видят такива победи могат да са само дядките ви,защото вие такова нещо не сте виждали,а децата и младежите ви знаят само като едва кретащо изпадащо отборче.Келеши сте само вие,защото келешът е точно дрипльо,който се мисли за велик,а всъщност е въздух под налягане.Ние имаме история с титли и купи повече от вашите,ясно ли ти е,повече въпреки 45 години аванти на властта към вас,но не спим само с историята,не лежим на нея,а живеем в настоящето.И да повтаряш и да преповтаряш победи от 1980 и надолу това няма да промени сегашното статукво,а то днес се видя нагледно как ви влачиха по терена като чувал стари парцали.И преди съм се убедил,че да се говори с вас е безсмислено,но все пак нямаше как да не отбележа вашето лицемерие и унизително измъкване от най-важната ви битка.

ПС:3-те медала от 1993,1994 и 1995 обаче не са мутренски нали?Те са честни и почтени.Другите са мутренските,но откраднатите милиони и брокерите-ааааа,не,те трябва да се изтъкват,те са честни,не са мутренски.Няма такива лицемери просто като вас.Дълги,дълги години Селския ще ви прави на маймуни още,от мене да го знаете


не усещаш ли,че си голям натрапник.не ме интересува твоето мнение.гледай си смешната публика и там си избивай комплексите.не си ми интересен!айде разкарай се
Изображение

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот ivo77 » 14 юни 2009 01:56

Sagittarius написа:Да са зажаднели да видят такива победи могат да са само дядките ви,защото вие такова нещо не сте виждали,а децата и младежите ви знаят само като едва кретащо изпадащо отборче.Келеши сте само вие,защото келешът е точно дрипльо,който се мисли за велик,а всъщност е въздух под налягане.Ние имаме история с титли и купи повече от вашите,ясно ли ти е,повече въпреки 45 години аванти на властта към вас,но не спим само с историята,не лежим на нея,а живеем в настоящето.И да повтаряш и да преповтаряш победи от 1980 и надолу това няма да промени сегашното статукво,а то днес се видя нагледно как ви влачиха по терена като чувал стари парцали.И преди съм се убедил,че да се говори с вас е безсмислено,но все пак нямаше как да не отбележа вашето лицемерие и унизително измъкване от най-важната ви битка.

ПС:3-те медала от 1993,1994 и 1995 обаче не са мутренски нали?Те са честни и почтени.Другите са мутренските,но откраднатите милиони и брокерите-ааааа,не,те трябва да се изтъкват,те са честни,не са мутренски.Няма такива лицемери просто като вас.Дълги,дълги години Селския ще ви прави на маймуни още,от мене да го знаете


Къв ти е проблема на теб? А? Гледай си отбора там и не се заяждай излишно. Като сме лицемери разкарай се от тоя форум.

TUS
Мнения: 38
Регистриран на: 24 май 2009 15:29
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот TUS » 14 юни 2009 02:08

До година ако КОМАНДОС МИТКО е още на кънчова поляна какво ще правите пак ли плакати , концерти и бойкоти ???

Потребителски аватар
Yobs1912
Мнения: 569
Регистриран на: 10 апр 2009 15:09
Местоположение: Stand East
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Yobs1912 » 14 юни 2009 08:30

TUS написа:До година ако КОМАНДОС МИТКО е още на кънчова поляна какво ще правите пак ли плакати , концерти и бойкоти ???

а вие против турчина който още ви управлява кво напрайхте ? Обикнахте си го впоследствие и го приехте за един от вас

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот plan-2012 » 14 юни 2009 08:49

CATALUNYA_23_SP написа:ЕХ ИВО77 НЕ ГЛЕДА6 ЛИ САМО КАД ЕИГРАЕТЕ И ДВАТА САПЕРНИКА,НА ПОЛУСАБОРЕНИ СТАДИОНИ А ПОСЛЕ АЗ САМ БИЛ ПРОСТ,МИ ПРОСТИТЕ СТЕ ВИЕ БЕ СЕЛСКИ,ТО ВСЕКИ 6Е ГО КАЖЕ,АКО БЯХТЕ МНОГО УМНИ 6ТЯХТЕ Д АИГРАЕТЕ КАТО ДРУГИТЕ



Леле, колко си неграмотен !

А сега си преброй , колко правописни грешки имаш !

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот vhpvhp » 14 юни 2009 10:26

Вчерашният бойкот на ботевистите постигна пълен успех :!: За това може да се досетите по злобните коментари на циганите и мнозина мя
мЯкащи селтаци ... :)

Потребителски аватар
Рикелме
Мнения: 250
Регистриран на: 17 окт 2008 00:02
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Рикелме » 14 юни 2009 10:34

vhpvhp написа:Вчерашният бойкот на ботевистите постигна пълен успех :!: За това може да се досетите по злобните коментари на циганите и мнозина мя
мЯкащи селтаци ... :)


Точно. Аз това имах в предвид когато озаглавих темата.

Потребителски аватар
Тракиец 1912
Мнения: 532
Регистриран на: 08 мар 2009 19:57
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Тракиец 1912 » 14 юни 2009 14:46

Боже, кога изхвърлиха ЦСКА от евротурнирите и пуснаха Черно море да играят и от кога станаха толкова голям отбор. Хаха. Какво им държите сметка на Локото. Те си казаха думата, когато се надупиха на Коко Динев. Пък трансперантите са си тяхна работа, щом смятат, че те са толкова добре с Галка.

По тяхнатга логика аз бих им казал:

"Преди ви спасяваха наркомани, убити,
а сега турци кирливи."

хайде, големите фенове, които на дерби не успяха да докарат и 10 000 човека да празнуват, че са били отбор в будна кома.

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот rump_shaker » 15 юни 2009 10:06

Е, дербито мина. Локомотив регистрира нова изразителна победа, което на фона на случващото се е абсолютно резонно! Ние бойкотирахме, а в същото време, черно-белите фенове не пропуснаха момента да се погаврят с нас, като ни обявиха за страхливци! Много се изписа и се изговори последните дни. Но мисля че за всеки по нормален фен е ясно, всъщност какво се слува реално.

Бойкота: Да, ние бойкотирахме! Но не от страх. Няма смисъл да убеждаваме другите, защото всъщност доказателството е едно и то е просто. То дори е очевадно. Както ботевиста, така и локомотивеца, и левскара, и всички други фенове, които ходим по тази земя, сме на първо място сънародници. Тази ни харакеристика ни прави еднакви, от гледна точка, на морал, език, култура. Един фен в Пловдив не би се различавал особено от един фен в София. Еднакво любим, еднакво мразим, еднакво мислим. В крайна сметка, всички ние дишаме този въздух, пием тази вода, и живеем в тази родина! Ние сме Българи, и не сме много по-различни един отдруг. Всички фенове са съвкупност от най-различни социални прослойки. Едно е общото. Фенските общности са изградени от еднакви съставки. За това е смешно да се твърдят мнения от сорта, „….феновете на Ботев са страхливи, и те не обичат отбора си….”. Всъщност, колкто вие обичате отбора си толкоз и ние. Ви не идвате от Марс за да сте по-различни. Само че, има едно нещо което убягва на всички, който не са фенове на Ботев. И това е че немогат да изградят реална преценка, и да осмислят, причините и резултатите от този Бойкот. Най-малката причина, изглеждаща дори смешна, е този бойкот да е продиктуван от страхът. Феновете на Ботев няма от какво да се страхуват. 10 годни свикнахме на всякакви унижения, свикнахме Локомотив да е хегемон в битката за Пловдив, така че една нова загуба не може да ни уплаш. Само че, явно вие неможете да осъзнаете нашето диридже, да вникните реално в нашата ситуация. Бях казал, че човек докато не се изгори, не разбира как боли! Така. Вие седите отстрни и без да осмисляте реалните причини за този бойкот, започвате да изказвате мнение по наш адрес.

Искам само да вметна с каква болка в сърцата си гледахем мачът. Надали някой се е замислял колко ни е трудно в такъв момент и каква саможертва се иска да се направи такова нещо като бойкота. Но ние го направихме, и издържахме. Ние бяхме единни. За това се иска нещо повече от това да си привърженик. Ние обичаме отбора си и мислим глобално за проблема му! За нас бъдещето на Ботев не се свежда до един мач. С тази си постъпка, направихем така че отзвука в България все още да кънти. Това бе първото такова дерби в България! И ще се говори за него, всъщност вече се говори.

Мачът: В този мач Локомотив се изправи срещу Ботев, който в момета е нищо повече от една рухнала развалина, доведена от селската мастия до това и положение. С този си бойкот показахме още нешо. На фона на реланоста, че Ботев може да спре да съществува до няколко дни, се видя едно тъжжно нещо. Видя се картинката без Ботев и какво би представлявала България без Ботев. Мисля че истниските локомотивци, тука ще се съгласят с мен. Както Ботев не може без Локомотив, така и Локомотив неможе без Боотев. В събота беше всичко друго но не и дерби.

Накрая: Искам да попитам всички истински Локомотивци, да ми кажат, с ръце на сърцето, радвахте ли се в Събота? Достави ли ви мначът онзи емоцоинален оргазъм, който трябва да достави такъв мач. Радвхате ли се че, разбихте един смешен Ботев, който систематично бе докаран до разруха от един селски индивид! Мисля че всеки истински Локомотивец, не е останал доволен от случилото се в Събота.

Мисля че е крайно време да си избием комплексарщината от нас и да започнем да се държим като нормални европейски фенове! Времето на варварщината отмина. Аз искам Силен Ботев и силен Локомотив. Да се чувствам горд, че живея в Пловдив. Искам съперничеството между тези клубове, да е съперничество в битка за Европа. В една истинска БИТКА ЗА ПЛОВДИВ!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта