БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

loko2004
Мнения: 761
Регистриран на: 30 окт 2008 12:22
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот loko2004 » 15 юни 2009 10:33

rump_shaker написа:Накрая: Искам да попитам всички истински Локомотивци, да ми кажат, с ръце на сърцето, радвахте ли се в Събота? Достави ли ви мначът онзи емоцоинален оргазъм, който трябва да достави такъв мач. Радвхате ли се че, разбихте един смешен Ботев, който систематично бе докаран до разруха от един селски индивид! Мисля че всеки истински Локомотивец, не е останал доволен от случилото се в Събота.


Естествено, че без вас не е същото и е нямаше тръпка когато пееш а отсреща няма никой и май единствения реален резултат от този бойкот е че ни развалихте празника ;)
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 26 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!

Потребителски аватар
doctora_1912
Мнения: 138
Регистриран на: 08 юни 2009 13:01
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот doctora_1912 » 15 юни 2009 10:35

Евала за мнението :!: ;) И аз това искам да попитам буферчетата....достави ли ви удоволствие да се гаврите с труп ???
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот rump_shaker » 15 юни 2009 10:35

Локо2004 - Това празник ли го наричаш. Пир върху мърша! Ако това са ви претенциите които могат да ви задоволят, толкоз по жалко. Сигурен съм че много повече ще се накефиш на победа над силен Ботев, а не този който е в мометна!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
..Локо Пловдив
Мнения: 176
Регистриран на: 14 мар 2009 13:27
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот ..Локо Пловдив » 15 юни 2009 10:42

Съгласен съм с теб за няколко неща... но аз се радвах на победата.. не защото победихме Ботев... а защото Локомотим спечели !! Както се радвах срещу Сливен,Челноморец,Локо Сф и др... Всеки фен се радва на отбора когато победи... не съм ли прав ? Без вас ми беше малко по тъпо найстина... даже не малко... но както ти каза това е Пловдивски Дерби.. а в този мач,аз видях само един от Пловдивските отбори... друтия просто го нямаше... ! Много хубава тема ;)

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот rump_shaker » 15 юни 2009 10:52

..Локо Пловдив написа:Съгласен съм с теб за няколко неща... но аз се радвах на победата.. не защото победихме Ботев... а защото Локомотим спечели !! Както се радвах срещу Сливен,Челноморец,Локо Сф и др... Всеки фен се радва на отбора когато победи... не съм ли прав ? Без вас ми беше малко по тъпо найстина... даже не малко... но както ти каза това е Пловдивски Дерби.. а в този мач,аз видях само един от Пловдивските отбори... друтия просто го нямаше... ! Много хубава тема ;)
Да абослютно, така е. Това е обичта към отбора, да се радваш на победите. Аз лично съм афектиран от факта че за нас това беше решение от което болеше. Но за да се излекуваме от тази болест, трябва да направим жертви. И в същото време ни хулят и подиграват от всякаде. Ни определное сме едни от най-истрадалите привърженици.

Ако отбора ви се намира в нашето положение, пред опасноста да изчезне завинаги, дали и вия нямаше да правите крайни меки, каквито ние сторихме?
ИзображениеИзображение

marjb
Мнения: 131
Регистриран на: 10 май 2009 17:07

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот marjb » 15 юни 2009 10:57

Хмм,интересно въпросче накрая...Ами честно казано аз си се радвах,не може заради това,че другите фенове на другия отбор страдат и аз да страдам.А и когато вие ни биехте преди 15-16 години с 5-0 и други такива резултати имаше дерби!Защо сега да няма?Винаги има един слаб и един по-добър отбор!В момента това е отбора на Локомотив при който финансовите условия се приближават до финаносвите условия в Ботев и това не накара никой фен на локомотив да бойкотира!Момчета стегнете се и си подкрепяйте отбора.Миналата година като го правихте,резултати имаше!Не искам да ви сравнявам с нас с цел заяждане,но нашия Локомотив за 4 години 2 пъти беше пред фалит!Продаваше всичко живо,което мърда,но никога не сме спряли да подкрепяме отбора!

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот samobotev » 15 юни 2009 11:15

Ами и ние разпродадохме всичко което можеше да се продаде,само дето при нас парите от тези продажби не отидоха в отбора,а потънаха в джоба на Селяка.Футболистите не са взимали пари 5 месеца и премии също,не им плаща и квартирите селяка,децата няма къде да тренират.А за последната година селяка е зел над 2 милиона,600000 лева за Какалов към 500000 от Ходжата и Минев,700000 капаро от Кръстева заради което в момента се съдят,сега ще вземе пари и от телевизията,почти съм сигорен,че взе пари под масата от Левски за Г.Хритов.Оделно от това ремонта на стадиона отвън го направи общината,а отвътре КЦМ-то.
Селяка последните месеци плаща само пътните на отбора така като гледам,та каде са всичките тези пари?

Потребителски аватар
alive1912
Мнения: 210
Регистриран на: 10 юни 2009 23:51
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот alive1912 » 15 юни 2009 11:26

marjb написа:Хмм,интересно въпросче накрая...Ами честно казано аз си се радвах,не може заради това,че другите фенове на другия отбор страдат и аз да страдам.А и когато вие ни биехте преди 15-16 години с 5-0 и други такива резултати имаше дерби!Защо сега да няма?Винаги има един слаб и един по-добър отбор!В момента това е отбора на Локомотив при който финансовите условия се приближават до финаносвите условия в Ботев и това не накара никой фен на локомотив да бойкотира!Момчета стегнете се и си подкрепяйте отбора.Миналата година като го правихте,резултати имаше!Не искам да ви сравнявам с нас с цел заяждане,но нашия Локомотив за 4 години 2 пъти беше пред фалит!Продаваше всичко живо,което мърда,но никога не сме спряли да подкрепяме отбора!


при вас имаше нелепо стечение на обстоятелствата.докато при нас един да не му казвам името нарочно и умишлено погубва емблемата Ботев!това е разликата!
Изображение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот rump_shaker » 15 юни 2009 11:26

marjb написа:Хмм,интересно въпросче накрая...Ами честно казано аз си се радвах,не може заради това,че другите фенове на другия отбор страдат и аз да страдам.А и когато вие ни биехте преди 15-16 години с 5-0 и други такива резултати имаше дерби!Защо сега да няма?Винаги има един слаб и един по-добър отбор!В момента това е отбора на Локомотив при който финансовите условия се приближават до финаносвите условия в Ботев и това не накара никой фен на локомотив да бойкотира!Момчета стегнете се и си подкрепяйте отбора.Миналата година като го правихте,резултати имаше!Не искам да ви сравнявам с нас с цел заяждане,но нашия Локомотив за 4 години 2 пъти беше пред фалит!Продаваше всичко живо,което мърда,но никога не сме спряли да подкрепяме отбора!

В мометна доказваш, че наистина си далеч от проблемите които имаме! ЗАБОГА ни не бойкотираме защото сме слаби. НОрмално е да има периоди коит да са зле, ама нащият клуб се разрушава, той умира! Нямам нишо против Локомотив да ни бие, било и с голя резултат. Ние не сме недовлни от това че сте ни били с 3, 4 5 гола. Разберете веднъж за винаги:

НАШИЯТ КЛУБ ИЗЧЕЗВА МАМУ СТАРА! НА ПЪТ Е ДА БЪДЕ ЗАЛИЧЕН. Толкоз ли не можете да вникнете в проблемите. Те не са че не сме спечелил мача, не са че сме се спасили трудно. Проблемите са ни че един селски кретен УНИЩОЖАВА 100 годишен клуб. ВНИКНЕТЕ ВЕЧЕ!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
alive1912
Мнения: 210
Регистриран на: 10 юни 2009 23:51
Контакти:

Re: За дербито, бойкота, "жълтурите", "буферите" и оше нещо....

Мнениеот alive1912 » 15 юни 2009 11:33

НОРМАЛНО Е ДА СЕ РАДВАТ,ЧЕ СА НИ ПОБЕДИЛИ!ЗНАЯТ,ЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМИ,НО ЕДВА ЛИ ИСКАТ ТОЛКОВА СИЛЕН БОТЕВ.НА ТЯХ ТАКА ИМ Е ДОБРЕ,НА ВСЯКО ДЕРБИ ПОБЕДА!ЗА КАКВО ДА НИ РАЗБИРАТ!?САМО НИЕ СЕ РАЗБИРАМЕ...
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта