Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот емо73канар » 14 дек 2013 20:42

Значи,да уточним,вие от гей-арена,само ми дайте адрес,и още утре макето е при вас,държа да уточня ,че ще ви го дадем без пари,макар,че има още 2 г. договор.За жълтите,които защитават макето,само да уточня ,че след последният мач във Варна,ще има още 4-ма изгонени,и гатанката е:МОЖЕЛИ ДА ПОЗНАЕТЕ ЗА КАКВО ЩЕ ГИ ИЗГОНЯТ ???
п.п.Ако инфото,което получих преди час е вярно,всички защитници на Бобан,ще го изгонят с камъни чак до Македония. :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот tomba » 14 дек 2013 22:30

емо73канар написа:Значи,да уточним,вие от гей-арена,само ми дайте адрес,и още утре макето е при вас,държа да уточня ,че ще ви го дадем без пари,макар,че има още 2 г. договор.За жълтите,които защитават макето,само да уточня ,че след последният мач във Варна,ще има още 4-ма изгонени,и гатанката е:МОЖЕЛИ ДА ПОЗНАЕТЕ ЗА КАКВО ЩЕ ГИ ИЗГОНЯТ ???
п.п.Ако инфото,което получих преди час е вярно,всички защитници на Бобан,ще го изгонят с камъни чак до Македония. :evil: :evil: :evil:


Дай инфо

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот El Grande Capitan » 14 дек 2013 22:46

емо73канар написа:Ако инфото,което получих преди час е вярно,всички защитници на Бобан,ще го изгонят с камъни чак до Македония. :evil: :evil: :evil:


Дай да чуем, не е честно така само да палиш фитилите и после:опраяйте се....
Кво са направили,мачове ли са продавали?
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот tomba » 14 дек 2013 23:47

El Grande Capitan написа:
емо73канар написа:Ако инфото,което получих преди час е вярно,всички защитници на Бобан,ще го изгонят с камъни чак до Македония. :evil: :evil: :evil:


Дай да чуем, не е честно така само да палиш фитилите и после:опраяйте се....
Кво са направили,мачове ли са продавали?


Да не правят сечено на Мъри,че си пуска неговите любимци,ако е така съм съгласен с недоволството.

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот venko 1984 » 15 дек 2013 00:15

емо73канар написа:Значи,да уточним,вие от гей-арена,само ми дайте адрес,и още утре макето е при вас,държа да уточня ,че ще ви го дадем без пари,макар,че има още 2 г. договор.За жълтите,които защитават макето,само да уточня ,че след последният мач във Варна,ще има още 4-ма изгонени,и гатанката е:МОЖЕЛИ ДА ПОЗНАЕТЕ ЗА КАКВО ЩЕ ГИ ИЗГОНЯТ ???
п.п.Ако инфото,което получих преди час е вярно,всички защитници на Бобан,ще го изгонят с камъни чак до Македония. :evil: :evil: :evil:

?????

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот емо73канар » 15 дек 2013 00:46

Навсякъде ревем,че сме играли трагично с/у дините,соф.буфери,гоцето,а с/у водещите отбори играем по друг начин,е някой зададе ли си въпроса ЗАЩО.И онова "чорбе"МАКСИМУС,явно има вътрешно инфо,но ще го помоля да си трае.

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот tinko » 15 дек 2013 00:49

Сега платените клакьори на Кривия и Мъри ще се опитат да ни вкарат във филм че Бобан и някои други футболисти са играли симулативно в някои мачове с цел тото печалби.Не им се връзвайте канари. Кривия и мъри до такава степен са уплашени, че очаквайте от тях какви ли не измислици. Не се потдавайте.Всичко е с цел да си спасят кожата.

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот STENLI » 15 дек 2013 09:14

След мача с морето тр.да стане ясно

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот El Grande Capitan » 15 дек 2013 10:30

емо73канар написа:явно има вътрешно инфо,но ще го помоля да си трае.


Eeeee. Eмо, братле, така е яко измекярско: знам нещо ама няма ви кажа нищо.
Или казваш или не,кви са тея половинчати работи?
Ако има някой дето е продавал мачове в нашия отбор-много ясно че трябва на секундата да изхвърчи, независимо от тва как се казва и колко важен е за отбора.
Аз за по-тежък грях от тва да лягаш нарочно не мога да се сетя...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Изхвърлиха Бобан от представителния отбор на Ботев!

Мнениеот емо73канар » 15 дек 2013 10:56

Тинко,АЗ лично ще съм най-радостният човек ,когато от Клуба си тръгнат правелният+кривия. ;) ;) ;)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 51 госта