Всекидневна за Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19927
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот Drunken_Master » 01 мар 2023 21:09

slash1912 написа:Докато лицето Изрудин Валентич е някакъв в Ботев,българите,юношите и тези които не му лижат гъзъ няма да имат място в отбора!

Не знам, ама Боби май има право. Гледах интервюто на Тодор Неделев за оня жалкар Тото. Той разкри неговата версия за преминаването му в Майнц. Честно казано на мен неговите думи ми звучаха като абсолютна фантасмагория. От Майнц не го били пускали, понеже имал клауза в договора, че при определен брой мачове еди колко си пари ще отидат в бившият му клуб - Ботев. Сиреч, тия от Майнц са някакъв махленски отбор, дето се издържа едва-едва, че не може да разчита на "най-добрият ляв крак в Бундеслигата" (така го били наричали в Германия), понеже ще трябва да преведе по сметката на Ботев 200-300 000 евро !? Пълен абсурд ми звучи цялата история.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17351
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 01 мар 2023 21:18

Drunken_Master написа:
slash1912 написа:Докато лицето Изрудин Валентич е някакъв в Ботев,българите,юношите и тези които не му лижат гъзъ няма да имат място в отбора!

Не знам, ама Боби май има право. Гледах интервюто на Тодор Неделев за оня жалкар Тото. Той разкри неговата версия за преминаването му в Майнц. Честно казано на мен неговите думи ми звучаха като абсолютна фантасмагория. От Майнц не го били пускали, понеже имал клауза в договора, че при определен брой мачове еди колко си пари ще отидат в бившият му клуб - Ботев. Сиреч, тия от Майнц са някакъв махленски отбор, дето се издържа едва-едва, че не може да разчита на "най-добрият ляв крак в Бундеслигата" (така го били наричали в Германия), понеже ще трябва да преведе по сметката на Ботев 200-300 000 евро !? Пълен абсурд ми звучи цялата история.

Е ти просто си далече от Пловдив и Ботев и затова ти се налага да се информираш от предавания,в които естествено нещата са захаросани и не са цялата истина. Тия истории са вече доста назад във времето,мога да ти кажа,че най-голяма вина да не се наложи в Майнц има самия Неделев.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19927
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот Drunken_Master » 01 мар 2023 21:19

slash1912 написа:
Drunken_Master написа:
slash1912 написа:Докато лицето Изрудин Валентич е някакъв в Ботев,българите,юношите и тези които не му лижат гъзъ няма да имат място в отбора!

Не знам, ама Боби май има право. Гледах интервюто на Тодор Неделев за оня жалкар Тото. Той разкри неговата версия за преминаването му в Майнц. Честно казано на мен неговите думи ми звучаха като абсолютна фантасмагория. От Майнц не го били пускали, понеже имал клауза в договора, че при определен брой мачове еди колко си пари ще отидат в бившият му клуб - Ботев. Сиреч, тия от Майнц са някакъв махленски отбор, дето се издържа едва-едва, че не може да разчита на "най-добрият ляв крак в Бундеслигата" (така го били наричали в Германия), понеже ще трябва да преведе по сметката на Ботев 200-300 000 евро !? Пълен абсурд ми звучи цялата история.

Е ти просто си далече от Пловдив и Ботев и затова ти се налага да се информираш от предавания,в които естествено нещата са захаросани и не са цялата истина. Тия истории са вече доста назад във времето,мога да ти кажа,че най-голяма вина да не се наложи в Майнц има самия Неделев.

Е, добре... Колко процента от казаното му е истина?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17351
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 01 мар 2023 23:13

Може и да е имало такава клауза,аз договора му не съм го чел.Няма треньор на света,който да има Меси в отбора си и да не го пуска,щото клуба трябва да плаща 200-300 000.
Истината е спестена просто.Тошо винаги е имал проблеми с физическата подготовка.Още като юноша в Ботев 2002 беше ясно какъв талант е.Ние тогава бяхме в Б група и се взе решение да не играе още в мъжкия отбор,за да не го ритат по селските терени.
Първия сезон в А група го сменяха към 60' ,защото не можеше да изкара повече.
Като подписа с Майнц имаше още 3 месеца да играе за Ботев.Мъри го пусна титуляр в един безсмислен мач за купата с Нефтохимик.Счупиха му някаква кост в крака с брутален фал в центъра на терена.
Вместо да се лекува и да учи немски,той се хвана с една танцьорка Вили Томова.Замина за Германия без да знае дума немски и постоянно висеше на телефона да гледа каката какви снимки качва и къде и с кой е.Отделно и пращаше билети да ходи при него.
Според теб дали причината да не играе е клаузата?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19927
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот Drunken_Master » 01 мар 2023 23:17

slash1912 написа:Може и да е имало такава клауза,аз договора му не съм го чел.Няма треньор на света,който да има Меси в отбора си и да не го пуска,щото клуба трябва да плаща 200-300 000.
Истината е спестена просто.Тошо винаги е имал проблеми с физическата подготовка.Още като юноша в Ботев 2002 беше ясно какъв талант е.Ние тогава бяхме в Б група и се взе решение да не играе още в мъжкия отбор,за да не го ритат по селските терени.
Първия сезон в А група го сменяха към 60' ,защото не можеше да изкара повече.
Като подписа с Майнц имаше още 3 месеца да играе за Ботев.Мъри го пусна титуляр в един безсмислен мач за купата с Нефтохимик.Счупиха му някаква кост в крака с брутален фал в центъра на терена.
Вместо да се лекува и да учи немски,той се хвана с една танцьорка Вили Томова.Замина за Германия без да знае дума немски и постоянно висеше на телефона да гледа каката какви снимки качва и къде и с кой е.Отделно и пращаше билети да ходи при него.
Според теб дали причината да не играе е клаузата?

Ем, това ти казвам и аз. Просто, нещата, които плещеше не се връзваха хич. :)
А трансфера в Лудогорец? Там каква е истината? Кой лъже?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17351
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 01 мар 2023 23:45

Според мен руснака и Изрудин са го натиснали.Тошо досега е имал поне 10 пъти възможност и оферти да напусне.
Изведнъж в последния ден от прозореца,следобед той подписва на цената на апартамент 100 квадрата в Смирненски.
Има време,цялата истина ще излезе.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15063
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот miro_rz » 02 мар 2023 07:34

slash1912 написа:Според мен руснака и Изрудин са го натиснали.Тошо досега е имал поне 10 пъти възможност и оферти да напусне.
Изведнъж в последния ден от прозореца,следобед той подписва на цената на апартамент 100 квадрата в Смирненски.
Има време,цялата истина ще излезе.

Останах объркан от всичкото написано!?
Руснака е искал да го разкара ли?
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17351
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 02 мар 2023 21:23

miro_rz написа:
slash1912 написа:Според мен руснака и Изрудин са го натиснали.Тошо досега е имал поне 10 пъти възможност и оферти да напусне.
Изведнъж в последния ден от прозореца,следобед той подписва на цената на апартамент 100 квадрата в Смирненски.
Има време,цялата истина ще излезе.

Останах объркан от всичкото написано!?
Руснака е искал да го разкара ли?

Руснака и Изрудин.Тия двамата са скачени съдове.Не е случаен факта,че Валентич беше махнат с огромно нежелание като треньор,но веднага сложен на синекурната длъжност "стратегически съветник"
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15063
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот miro_rz » 02 мар 2023 23:46

И каква е идеята на тези?
Пране на пари или фалит?
Изображение

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: Всекидневна за Ботев Пловдив

Мнениеот Perroquet » 04 мар 2023 10:02

Според мен руснака и Изрудин са го натиснали.
По-скоро са му посочили, че ако иска може да си ходи. Което той и направи. Става въпрос за елементарни сметки за пари. Тодор вземаше най-високата заплата в Ботев, и доколкото зная - да, тя е по-малка от тази която ще му дават в Лудогорец. Но не е чак принципно толкова по-ниска, че да си плюеш на клетвите и обещанията , че "В България ще играя единствено за Ботев". Решението си е негово, Тошо си е казал нещо такова - "Троших крак, троших глава, изгубих много месеци от кариерата си, остават ми 3-4 години на ниво. Да взема да го ударя на печалбарство!" ... А от страна на ръководството модусът на разсъждение е бил горе-долу - "И без това му плащаме най-високата заплата, а не е чак такова чудо. Често отборът без него играе по-добре ! Като иска да си ходи, спестяваме пари !" ... И така са намерили пресечна точка на интересите си. Не виждам нищо толкова задкулисно. Все се забравя че собственикът НЕ Е РУСНАК , а евреин ! Говорил съм си с фенове на "Зенит", когато в контрола направихме 2-2 с две дузпи за нас. Аз се пошегувах че нашият собственик като руснак е уредил двете дузпи за престижното равенство. А те се изсмяха, че го приемаме като "руснак", за тях Зингаревич си е НЕруснак. От тия дето цепят стотинката на две... Що се отнася до кариерата на Тошо в Разград, не виждам нещо обещаващо за него освен постепенен "залез". Това което е написал колегата по-горе е самата истина - Тошето е голям талант с левачката, но физически никога не е бил на равнище. Дори за родната А група, да не говорим за експеримента с Майнц. Тошко има някакъв дискретен, много лек сърдечен порок. Може да бъде в големия спорт, но ограничен като натоварване. Затова изкарва макс 60 минути, и мениджерите му и компетентните в трансфери, знаят това ограничение. Успех му желая в личен план, да си направи парите които е предвидил, преди да окачи калеврите, и дано да няма повече контузии.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта