Всекидневна за Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот plovdivram » 02 апр 2014 11:58

botev_1912 написа:
plovdivram написа:
botev_1912 написа:
plovdivram написа:Костенурк,

вече се съмнявам дали ти и останалите в "жълто" можете да живеете без нас!!! :)


Много добре, ще си живеем без утайки като вас!

Псувате невръстни футболисти по време на футболен мач, а иначе се обяснявате колко сте онеправдани и колко били злобни жАлтите!

Закриваааааай!


Ами покажете го бе майна!!! :) Покажете го вече това "безразличие", за което толкова много се САМОУБЕЖДАВАТЕ между вас!!! Не че някой друг ви вярва де... ама и няма как да е... Вижте си повечето подписите.... вижте си активността по темите за Локомотив Пловдив... Ами то като погледне човек и това, което му се набива на очи е че не спирате да говорите колко "велики сте", а единственото нещо, с което си вдигате самочувствието са неща, в които се опитвате да си "го мерите" с нас!!! ... След "Ле-ле Морини '86", като гледам тези деца "13:0" ще са следващите в "Заллата на славата" ви!!! :)




Във футбола нещата се показват на стадиона, ама тва твоята главица трудно ще го проумее, ние там си подкрепяме отбора, а вие без значение с кой играете пеете "жълта кочина".

Все пак ти влизам в положението, вие в интернет си намерихте историята на клубът, нормално е за вас интернет да е А-то и Б-то.

Интернет хулигани. :lol: :lol: :lol:


Нищо последователно няма в това, което си написал!!! :) Говориш за нещо, ама защо го казваш и в каква връзка с написаното от мен и на теб не ти е ясно! Кой ти е говорил за стадион, подкрепа, история, хулигани.... :) К'ва е връзката с вашето поведение, което демонстрирате ежедневно тук, само ти си знаеш?! Обаче... разбирам те... все пак трябваше да отговориш нещо!!! :)

................................................

Рауле, когато спреш да говориш за "злоба", когато самият ти си изтъкан от такава към нас... когато имаш смелостта да излезнеш от тази НЕЛЕГАЛНОСТ, в която си "потънал"и зад, която се държиш по най-арогантен начин и си позволяваш да говориш на повечето от нас на малки имена и да демонстрираш познания за ежедневните ни навици, тогава ще можеш да задаваш въпроси като тези и да очакваш адекватен отговор!!! Дотогава ти си един АНОНИМНИК, който в качеството си на такъв не може да изисква каквото и да е било!!!
Изображение

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот Raoul_Duke » 02 апр 2014 12:08

plovdivram написа:Рауле, когато спреш да говориш за "злоба", когато самият ти си изтъкан от такава към нас... когато имаш смелостта да излезнеш от тази НЕЛЕГАЛНОСТ, в която си "потънал"и зад, която се държиш по най-арогантен начин и си позволяваш да говориш на повечето от нас на малки имена и да демонстрираш познания за ежедневните ни навици, тогава ще можеш да задаваш въпроси като тези и да очакваш адекватен отговор!!! Дотогава ти си един АНОНИМНИК, който в качеството си на такъв не може да изисква каквото и да е било!!!


Каква анонимност бе, Изрезка? Два пъти в тоя форум съм се уговарял за среща, но не съм аз виновен, че единия "забравил", пък другия (небезизвестната Невестулка) бил се объркал и бил разбрал за 12 часа през нощта! Познават ме доста хора, включително и в този форум, така че "анонимен" за теб, не означава анонимен по принцип! Разбираш ли какво ти говоря, отвори си ушите?!
А и честно казано, не очаквам да получа адекватен отговор на въпроса "защо псувате деца", защото такъв (адекватен) НЯМА. Това обаче не пречи, всички останали да разберат какво представляват въпросните "истински майни" и що за дегенерат трябва да си, за да се радваш на чужда смърт или да си направиш рег в друг форум "Славков_умре".
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот Cicero » 02 апр 2014 12:11

Страх лозе пази!
Шампионатните мачове трябваше да се изиграят, независимо колко дълго ги отлагаха колежките от ВСИ.
Турнира е друга бира. Просто няма да дойдат. Както винаги!
Жалко! Преди Жоро, Зеки, Галка, Коко, пловдивското Локо беше уважаван съперник! Сега мишкуват: заливат си стадиона с вода, отказват участия в турнири, плащат им, за да "участват" в други :/
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот bnborisov » 02 апр 2014 12:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Psr-4G5pDI8[/youtube]
без коментар

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот El Commandante » 02 апр 2014 12:25

svobodni написа:Абсолютно никой в клуба не е получавал заплати от началото на годината. Много неща ще спрът да функционират на Лаута скоро.


Прекрасна новина!
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот bnborisov » 02 апр 2014 12:27

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BftsXltdHPk[/youtube]

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот plovdivram » 02 апр 2014 12:28

Raoul_Duke написа:
plovdivram написа:Рауле, когато спреш да говориш за "злоба", когато самият ти си изтъкан от такава към нас... когато имаш смелостта да излезнеш от тази НЕЛЕГАЛНОСТ, в която си "потънал"и зад, която се държиш по най-арогантен начин и си позволяваш да говориш на повечето от нас на малки имена и да демонстрираш познания за ежедневните ни навици, тогава ще можеш да задаваш въпроси като тези и да очакваш адекватен отговор!!! Дотогава ти си един АНОНИМНИК, който в качеството си на такъв не може да изисква каквото и да е било!!!


Каква анонимност бе, Изрезка? Два пъти в тоя форум съм се уговарял за среща, но не съм аз виновен, че единия "забравил", пък другия (небезизвестната Невестулка) бил се объркал и бил разбрал за 12 часа през нощта! Познават ме доста хора, включително и в този форум, така че "анонимен" за теб, не означава анонимен по принцип! Разбираш ли какво ти говоря, отвори си ушите?!
А и честно казано, не очаквам да получа адекватен отговор на въпроса "защо псувате деца", защото такъв (адекватен) НЯМА. Това обаче не пречи, всички останали да разберат какво представляват въпросните "истински майни" и що за дегенерат трябва да си, за да се радваш на чужда смърт или да си направиш рег в друг форум "Славков_умре".



Какво да ми слушат ушите бе Рауле?!
Аз съм този, който ти наричаш "Владко" и на който си му демонстрирал познания дори за ежедневни навици! :)
А, ти... ти имаш ли смелостта да кажеш кой си тогава?! Говориш как тук те познавали, а досега си отричал всичко, което са ти "преписвали" като самоличност!!! :)

Ей' за'тва говоря аз... А ти си говори за неща, които дори да са на локомотивци са плод на СЪЩИТЕ такива като теб АНОНИМНИЦИ!!! И като говориш затова си спомни как преди едно дерби на "Хр. Ботев", след смъртта на Жоро Илиев си бяхте направили "3D сценка" разположена на голяма част от гостуващата трибуна, с подредени картонени борчета, изрисувана мишена между тях и надпис "Буда Бар"... А озвучението към "сценографията" беше рефрена "С Жоро на море але-але"!!! Извода е: ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ МИСЛИ, КОГАТО СЕ ПРАВИ ЕДНА ПРОСТОТИЯ, ЗАЩОТО ТЯ МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДРУГА В ОТГОВОР!!! И когато си такъв съдник, какъвто трябва да е всеки един истински човек, то е добре да си спомните и какво пееха феновете ви на Венци Стефанов!!!
Изображение

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот bnborisov » 02 апр 2014 12:33

"С Жоро на море але-але"!!! Извода е: ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ МИСЛИ, КОГАТО СЕ ПРАВИ ЕДНА ПРОСТОТИЯ, ЗАЩОТО ТЯ МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДРУГА В ОТГОВОР!!! И когато си такъв съдник, какъвто трябва да е всеки един истински човек, то е добре да си спомните и какво пееха феновете ви на Венци Стефанов!!!

абе едно е да пееш срещу президент (макар че това е доста олигофренско)друго е да се радваш за смъртта на фен. ти заеби тая работа

Потребителски аватар
Raoul_Duke
Мнения: 2924
Регистриран на: 22 сеп 2010 10:27

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот Raoul_Duke » 02 апр 2014 12:39

plovdivram написа:Говориш как тук те познавали, а досега си отричал всичко, което са ти "преписвали" като самоличност!!!


Точно така. Познавам наши, които пишат тук, познавам се също и с няколко човека, които са привърженици на други отбори - Левски, Нафтата и т.н. Единственото, което сте ми "преписвали" като самоличност е на "Тошко", въпреки, че вашия мод, който ми беше направил публично достояние айпи-то, знае много добре, че това е съвсем друг човек, защото освен, че се познават лично, знае и двете му регистрации в този форум. Така, че ако "отричам всичко" се изчерпва с "Тошко", тогава да, така е. Както ти казах, имал съм срещи с ваши, но не е моя вината, че не са дошли. Да бяха дошли и щяха да ме видят като толкова искат. Но във форума няма смисъл да се мерят разни работи.

Ако слагаш знак на равенство, между един убиец и наркотрафикант от една страна и малки деца, клубни футболисти и редови фенове от друга, тогава толкова по-зле за теб. Въпреки че аз лично не одобрявам нито едно от двете.
Велин Терзиев - Нежния (понастоящем кебапчия и шеф в Локо Пд), през 90-те, като част от жълто-черната агитка ---> http://prikachi.com/images/207/7355207A.jpg

[offtopic][wrapimg=]http://s13.postimg.org/o7a1f66sn/3838681m.gif[/wrapimg]
Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: шок.юношите на Локо вече отказват мачове с Ботев

Мнениеот plovdivram » 02 апр 2014 12:41

bnborisov написа:
"С Жоро на море але-але"!!! Извода е: ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ МИСЛИ, КОГАТО СЕ ПРАВИ ЕДНА ПРОСТОТИЯ, ЗАЩОТО ТЯ МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДРУГА В ОТГОВОР!!! И когато си такъв съдник, какъвто трябва да е всеки един истински човек, то е добре да си спомните и какво пееха феновете ви на Венци Стефанов!!!

абе едно е да пееш срещу президент (макар че това е доста олигофренско)друго е да се радваш за смъртта на фен. ти заеби тая работа



Аз не знам за случай, в който на Лаута някой да се е радвал или още по-малко МАСОВО изразявал такава за смъртта на това момче... даже напротив, но няма да се впускам да обяснявам неща, които вече няма как да ви убедя в това!!! Това, че някой САМОСТОЯТЕЛНО е изразил във някакъв форум нещо не прави нещата ОБЩИ, за да ги генерализирате така... ама то при вас е нормално... след предаване на Бареков, в което му гостуваше Бонев излезна, че според Бонев "Всички фенове на Локомотив са от Столипиново", а всъщност той беше казал "Имам много фенове в Столипиново", което е доста различно, нали?!!

Защо не си питате голяма част от т.нар. отговорни фактори, които дойдоха да уважат ПРИЯТЕЛЯ си (не локомотивеца) ДЪНДИ на погребението?!! Същото бе и при Жоса... Това и никой при нас не го е криел!!! В такива моменти място за ОМРАЗА няма!!!
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта