На вниманието на Н.Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
max_danieli
Мнения: 56
Регистриран на: 21 окт 2009 20:35
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот max_danieli » 25 мар 2010 23:57

При чорбарите кашата е много по-голяма дори и от нашата, с много по-големи дългове са от нас. Взимат играчи от други отбори, не си плащат за тях, картотекират ги, без да имат абсолютно никакво право, феновете им 3-та поредна година правят мизерии (справка по хронологичен ред - с Черно море за купата финала преди 2 години, с Литекс нахлуването преди година, и тая година с Мездра). Ако примерно Своге правеше подобни изцепки кат ЦСКА, сигурно вече нямаше да съществуват като отбор в никоя група, сигурен съм, че мазното Дудуче е много ама мнооого свързан със всичко това, даже да не кажа че той е организирал всички тези золуми от тяхната агитка, и накрая да казваш, че нямаш нищо общо с никоя от случките и тези които са инициаторите не били цесекари, не членували във фенклуба и т.н. , е тва е безобразие. И даже на всичкото отгоре да искаш служебна победа срещу Мездра щото видите ли стадиона им не отговарял на изизкванията и нямало полиция, и най-големия бисер - публиката (агитката) на даден отбор не била част от отбора - тва е върха на безочието. Добре че БФС не се подведе по сладките им приказки и си ги наказа със служебна загуба 4:0, макар че според мене и тва им е малко (трябваше още преди 2 години да са ги изхвърлили във В група). А, че Александров е едно малко лайненце дето като свали червените очила и му лъсва голия задник е ясно. Миналата година е обиждал публиката на Пирин, че били селяни и незнам си още кво. И да не забравяме, че обиждаше даже и най-истинското дерби в бг преди 2 години, като написа статия със заглавие "Пловдивското дерби не вълнува никой в радиус от 5 км. от града Пловдив". Жалък комплексар :evil:

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот birabecks » 26 мар 2010 00:00

rump_shaker написа:Дори не си направих труда да видя къв е. Ако е буфер и не е разбрал защо говори лошо за него. Слаба футболна култура... ако пък е да се заяжда тва показва колко е комплекс


Стига бе ,Шейкър :lol: Не е буфер, армеец е.Те ни ги разбират тия работи.
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот bulgaro » 26 мар 2010 08:23

Твърде много внимание им се обръща на тези полуграмотни писарушки с чуждо мнение в устата.
Сега да не ме баМнат модовете, за сквернословия по адрес на поне единия от Светата Двоица, бъдете снизходителни :lol:
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

БОТЕВЬ
Мнения: 183
Регистриран на: 09 окт 2009 18:21
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот БОТЕВЬ » 26 мар 2010 09:22

Вчера Александров, миналата седмица по гонг онези двете "говеда" Т Русев и Грънчаров се възмущаваха как феновете са затрили отбора и как трябвало да протестират като тези на левски и на Манчестер.Само забравиха да кажат, че тяхното отборче/въпреки всичкия резил/ играе в шампионска лига и редовно става шампион, а Ботев стана асансьор между А И Б група и символ на мизерия.Какво всъщност направихме ние?Просто изпратихме отбора там, където бавно и мъчително отиваше отсамосебе си, но сега ще започнем на чисто и ще се завърнем по-силни от всякога.Според тях трябваше да си издигаме плакатите ЦИВИЛИЗОВАНО и да чакаме сельо да се гаври с отбора още 11години.Явно не са забравили времето когато се наакваха още на 9-я километър, но то идва така че стягайте си задниците.

jivko.furlinski
Мнения: 21
Регистриран на: 26 юли 2009 22:45
Skype: jivko.furlinski
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот jivko.furlinski » 26 мар 2010 10:51

Господа журналисти на гонг. Всеки ден с много голям интерес слушах вашето предаване по дарик. Имах много високо мнение за вас. С тези изказвания вие паднахте много много ниско. Вече доказахте ,че несте футболни хора,а обикновени ЛАЛАДЖИИ.....!!!!!! В такъв случай от все сърце ви пожелавам начело на цска и левски да застане човек като христолов и дави управлява не 11 год., а 111год. И тогава ще ми е много интересно какъв ще е вашия коментар и вашата реакция. За мен вие сте ДРЕБНИ ДУШИЦИ!!!!!! Вече едвали ще пусна някога дарик радио. Ако имате поне малко мозък ,ще проумеете ,че докато няма силна конкуренция в нашата А група , вашите измислени отбори ще ги млатят в европа кой къде ги хвани. Но за вас най важното е да сте ШАМПИОНИ, въпреки че много добре знаете ,че половината ви титли са поръчкови. Мога да кажа само едно> К О М П Л Е К С А Р И!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
daimio
Мнения: 469
Регистриран на: 12 ное 2009 14:18
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот daimio » 26 мар 2010 12:05

Каквото човек сам си направи никой друг не може да му го направи!!!Стара българска поговорка.Според мен господа журналисти на гонг изхвърлихте Пловдив от честотите на вашето радио ЗАВИНАГИ.

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот Bliu-Bliu... » 26 мар 2010 12:23

Александров да гъчи филийки с пастет и да си гледа животинското дерби. От Вакарел на изток събитията са извън неговата компетенция.
Цесекарите кво му се радват? След ЦСКА най-обича Левски. Пумияр.
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот kanari » 26 мар 2010 13:06

Ники Александров редовно говори глупости за Ботев и феновете му . Просто не се интересува и познанията му са нулеви .

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот rump_shaker » 26 мар 2010 14:12

birabecks написа:
rump_shaker написа:Дори не си направих труда да видя къв е. Ако е буфер и не е разбрал защо говори лошо за него. Слаба футболна култура... ако пък е да се заяжда тва показва колко е комплекс


Стига бе ,Шейкър :lol: Не е буфер, армеец е.Те ни ги разбират тия работи.
Все още не съм му цъкнал да видя къв е ;) ай наздраве
ИзображениеИзображение

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: На вниманието на Н.Александров

Мнениеот 1912BOTEV » 26 мар 2010 22:44

И аз много се ядосах, като го чух това! На всичкото отгоре, за пореден път! Само че пуснах темата в БГ футбол. Въвзмутително е, да обвиняват феновете на Ботев! Това най-много ме подразни! Все едно, бай Митко е един прекрасен, честен и почтен бизнесмен и си хвърля парите заради нас, а ние сме гадни и затова му правим мизерии. Ей така изглеждат нещата според техните думи. Но и аз мисля, че ги е страх, да не сполети подобно нещо техните отбори и затова така приказват. Те гледат от високо! Даже веднъж казаха, че отбора на Левски не бил Ботев, не можела да си позволят да губят няколко пъти!!! Жалко, че превърнаха Дарик във фенско радио!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Христо Ботев


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта