Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот mozart » 09 авг 2016 22:52

Е това вече ми идва в повече. Петричен нервен, че ще падаме от Ботев дето нямахме загуба от тях?! Вие наистина сте си повярвали. Правете си хореографиите, палете си ктодионите, бийте се с мангалите и полицията, правете се на много велики,а футбола оставете на тези дето могат да го практивуват. Само той разбирал емоцията ... хаха!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот gin » 09 авг 2016 23:06

snakebite написа:
slash1912 написа:
snakebite написа:
IvailoRz написа:Бъркаш! Човека се казва Божинел Христов и е общински представител на ПП "Кауза Разград". Не го познавам лично ,но съм чувал че е свестен и милее за града.


Не само това ами мисля че беше и шеф на Лудогорец през 90 те години, Нормално е да избухне, като някакви ...дошли ни на гости се правят на голямата работа ! За това и напълно правилно е решението на ДК и двете страни да бъдат санкционирани. Само така Костов ше има едно наум като се прави на интересен когато е на гости ! Четох че и с фенове на Пирин е имало подобен проблем...

Що не полеете треньора на Пилзен с бира,пък после разказвайте на УЕФА,че той ви е провокирал :lol: Жалки диви селяни сте вие,в Бургас преди финала бягахте като пилци,като ви срещахме из града,по време на мача някакви песнички пеехте...


Присмял хърбел на щърбел, забравихте как плюхте като камили срещу Златински и Петричев,, плюс оня Велизар ли беше какъв е ..по натурален селяк от няго май няма..
Ами ония няколко олигофрени от финала от Бургас - които се търкаляха като прасета в кал на терена..
Видяхме ви и вас..добре че беше същия Петричев (който плюхте) че искаше да се доиграе мача...че приключвахте служебно мача !
За пръв път видях и играчи от някой отбор да изкарват фенове от същия отбор като овце от терена (Иван Цветков, Христов, Стаховяк)..
Толкоз за великата публика на Ботев, която развали финала и за благодарност към домакините които ви пуснаха по плажове и заведения, им почупихте стадиона ! :?

аве, рязан, оня велизар може да е всякакъв, но е футболен фен и ботевист от както се е родил, а ти си от 5-6 години. поправи ме, ако греша, ама какъв беше преди гелосаната мастия да се появи във ващо село? кой къде ние е пуснал? ние имаме 5 лв за бира, и 50 за нафта до бургас а не чакаме кренвирши и платени автобуси! джагалите нещо ви нямаше по плажа нито на финала, нито на супер купата. бях и на двата мача. публиката на "Ботев" Пд разбира от футбол, пълнила е стадиони и много добре разбира, когато таско тасков прави свирка на домуса.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот DLA » 09 авг 2016 23:15

mozart написа:Е това вече ми идва в повече. Петричен нервен, че ще падаме от Ботев дето нямахме загуба от тях?! Вие наистина сте си повярвали. Правете си хореографиите, палете си ктодионите, бийте се с мангалите и полицията, правете се на много велики,а футбола оставете на тези дето могат да го практивуват. Само той разбирал емоцията ... хаха!


Моцарт, на какъв език си се опитал да пишеш? Научи български и тогава пиши по форуми или си коригирай текста, защото ставаш за смях. Tочно този сезон нямахте победа само над Ботев Пд, мачовете през сезона бяха завършили наравно, но ти като верен фен на делиорманските орли го знаеш, няма смисъл да ти го напомням.
Освен това е хубаво да разбереш, че твоето мнение не е задължително за всички и всеки има право на мнение. Това Ви е проблема на делиорманци, искате всички да приемат Вашата позиция и не се съобразявате, и не приемате мнението на другите. Живеем в демократичен свят, всеки си има право на мнение.
А колкото до емоцията и хореографиите, много ми хареса Вашата срещу Ботев Пд, бяхте се маскирали на празни седалки и много добре се получи.
Последна промяна от DLA на 09 авг 2016 23:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
apapa
Мнения: 34
Регистриран на: 05 окт 2009 21:14
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот apapa » 09 авг 2016 23:21

резултата е рационален - хикс или загуба - в противен случай някоя канара можеше да ги затисне и да измяука орела като кокошка до петела и стане горе долу като баснята за орел в кокошарник...без първи полет...

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот Sstefanov » 09 авг 2016 23:28

Абе майни какво се ежите бе. Лудите за 5 години постигнаха повече отколкото вие за уж 100. Кое е страст към футбола - да влезнеш и да прекратиш мача ли ? :D Бил фен от дете - Това те прави голям човек ли ? Да не би тая отрепка която се въргаляше по национален ефир - да е полезен за каквото и да е. Искате ли да се хванем на бас - че ако отидете 50-100 човека в Разград и се направите на мъже някъде из града - ще ви изпочупят зурлите и повече няма да стъпите там.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот snakebite » 09 авг 2016 23:32

gin написа:аве, рязан, оня велизар може да е всякакъв, но е футболен фен и ботевист от както се е родил, а ти си от 5-6 години. поправи ме, ако греша, ама какъв беше преди гелосаната мастия да се появи във ващо село? кой къде ние е пуснал? ние имаме 5 лв за бира, и 50 за нафта до бургас а не чакаме кренвирши и платени автобуси! джагалите нещо ви нямаше по плажа нито на финала, нито на супер купата. бях и на двата мача. публиката на "Ботев" Пд разбира от футбол, пълнила е стадиони и много добре разбира, когато таско тасков прави свирка на домуса.


Какъв съм не ти влиза в работата. По същата логика мога да кажа че си мангал, щото Пловдив е известен с мангалската си колония !
Иначе какво да правя на плажа ???
Имам си го и ми е на 1-2 километра от вкъщи ;)
С огромни стъпки достигате шопските си колеги, с прототии и комплексарщини.
Язък че сте провинциален отбор и харесвам по принцип такива !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот gin » 09 авг 2016 23:38

Sstefanov написа:Абе майни какво се ежите бе. Лудите за 5 години постигнаха повече отколкото вие за уж 100. Кое е страст към футбола - да влезнеш и да прекратиш мача ли ? :D Бил фен от дете - Това те прави голям човек ли ? Да не би тая отрепка която се въргаляше по национален ефир - да е полезен за каквото и да е. Искате ли да се хванем на бас - че ако отидете 50-100 човека в Разград и се направите на мъже някъде из града - ще ви изпочупят зурлите и повече няма да стъпите там.

много тъпо мнение, честно! ти изобщо не знаеш за какво става дума. велизар е, човекът, който пееше бекграунд при едно интервю на петричев в коматево. същият този велизар е вдигал цял сектор на "Колежа", става дума за Б-1, а не за трибуна моци. щели да ни избият зурлите рязаните четаци, голямо мъжество- всички селски бабаити срещу един рейс дошли да гледат мач от ареста на делиормана. по тая комплексараска логика цялото рязано градче, ако се изсипе в Пловдив и почне да залива с вода, после ще мязат на елза парини
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот gin » 09 авг 2016 23:44

snakebite написа:
gin написа:аве, рязан, оня велизар може да е всякакъв, но е футболен фен и ботевист от както се е родил, а ти си от 5-6 години. поправи ме, ако греша, ама какъв беше преди гелосаната мастия да се появи във ващо село? кой къде ние е пуснал? ние имаме 5 лв за бира, и 50 за нафта до бургас а не чакаме кренвирши и платени автобуси! джагалите нещо ви нямаше по плажа нито на финала, нито на супер купата. бях и на двата мача. публиката на "Ботев" Пд разбира от футбол, пълнила е стадиони и много добре разбира, когато таско тасков прави свирка на домуса.


Какъв съм не ти влиза в работата. По същата логика мога да кажа че си мангал, щото Пловдив е известен с мангалската си колония !
Иначе какво да правя на плажа ???
Имам си го и ми е на 1-2 километра от вкъщи ;)
С огромни стъпки достигате шопските си колеги, с прототии и комплексарщини.
Язък че сте провинциален отбор и харесвам по принцип такива !

караш ме да те обиждам пак и пак, и пак. ще ти се извиня, ако ми обясниш как точно ни пуснаха на плажа и по кръчмите и на стадиона? за заливане с вода ни наказах сурово и ся сложихме плексигласова преграда пред терена, а когато бат сали залива трябва да му се извиним. противни сте! дразните. сами настройвате всички срещу себе си. ей така едни други , дето много ги мразят преди години концентрираха всички срещу себе си.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот mozart » 09 авг 2016 23:46

DLA написа:
mozart написа:Е това вече ми идва в повече. Петричен нервен, че ще падаме от Ботев дето нямахме загуба от тях?! Вие наистина сте си повярвали. Правете си хореографиите, палете си ктодионите, бийте се с мангалите и полицията, правете се на много велики,а футбола оставете на тези дето могат да го практивуват. Само той разбирал емоцията ... хаха!


Моцарт, на какъв език си се опитал да пишеш? Научи български и тогава пиши по форуми или си коригирай текста, защото ставаш за смях. Tочно този сезон нямахте победа само над Ботев Пд, мачовете през сезона бяха завършили наравно, но ти като верен фен на делиорманските орли го знаеш, няма смисъл да ти го напомням.
Освен това е хубаво да разбереш, че твоето мнение не е задължително за всички и всеки има право на мнение. Това Ви е проблема на делиорманци, искате всички да приемат Вашата позиция и не се съобразявате, и не приемате мнението на другите. Живеем в демократичен свят, всеки си има право на мнение.
А колкото до емоцията и хореографиите, много ми хареса Вашата срещу Ботев Пд, бяхте се маскирали на празни седалки и много добре се получи.

Български говоря и пиша отлично, но явно не и като пиша от телефона. Пръстите ми са по-големи от копчетата и явно съм допуснал грешки, но мисля че се разбира, какво съм искал да кажа. Относно демокрацията, прав си! Но защо тогава точно вие не приемате другата гледна точка? А да попитам защо доводът винаги е, че ние сме на 5 години (което всички знаем,че не е вярно),а вие сте играли 5 сезона повече? Ние сме на гребена на вълната и емоцията повярвай ми не си я усещал с Ботев! Сега ще чуя (прочета) какво ли не, но веднага ще те попитам дали поне веднъж си се надявал да видиш купа спечелена от твоя отбор? Не можеш да ме разбереш! На този стадион пораснахме с приятелите, ходили сме на всеки мач. Не ме е интересувал друг отбор и изведнъж хоп, се случва нещо дето не сме и мечтали. Ставаме хеегомон в България, играем успешно в Европа, чупим само за 5 години почти всички рекорди! Надявал ли си се някога, че твоят Ботев ще стане 5 пъти поред шампион?
Надявам се разбираш за какво говоря. Нека сега някой ми обясни пак за емоция и че тя липсвала!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пак се НАВЕДАХА пред Лудогорец

Мнениеот gin » 09 авг 2016 23:59

никога няма да разбереш какво ти се говори. няма как да усетиш цялото южно черноморие с твоя цвят.няма как да усетиш, че таско тасков есента на 2012г ти реже главата пред 16 хил души като домакин. няма как да усетиш чувството на герена да ти отворят още един сектор, щото тоя остава малък. няма как да усетиш какво е да изиграеш най-напечения си мач на другия край на България и да има 8-10 хил души от твоя град. няма как да усетиш, какво е да събереш 15 хил души срещу славия. няма как да усетиш какво е над 10 хил души срещу аматьори във въ група. много неща няма как да усетиш и, които ви се предлагат от бъфъсъ-то, щото киро плаща за всчико. няма как да се насладиш на нещо, което не си изстрадал, за което не си се борил, за което не си правил немислимото
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта