Много интересна случка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Много интересна случка

Мнениеот sudromanista73 » 05 юни 2015 22:17

mark1926 написа:
soundmax написа:
mark1926 написа:- Може ли да има гражданска война в България?


Аз като има нещо важно да казвам на Локомотивци, написвам го в няколко страници и го предоставям на водачите Ни.


:) :) :) G написвам...много се съмнявам... :mrgreen:Я дай пак и не бързай... :mrgreen:
Последна промяна от sudromanista73 на 05 юни 2015 22:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Много интересна случка

Мнениеот sudromanista73 » 05 юни 2015 22:19

soundmax написа:
Себастиан Фетел написа:
sky1 написа:
Себастиан Фетел написа:
sky1 написа:С "бе" ще се обръщаш към Невестулката, Нежния и другите от задния двор.

Ще се обръщам както си искам особено с мюсюлмани като вас.

Докато нямаш уважение към противниците в спора не очаквай да има градивна дискусия. Просто няма как да продължим разговора.

Че кой ви уважава вас бе?
Хайде приятна вечер и от мен, че имам да си оправям проекта за университета тая вечер.

Моето момче дано ти влеят мозък в университета, че като гледам какви ги пишеш с това държание далеч няма да стигнеш ако е такова не само зад клавиатурата. Истински ме е срам от хора като теб дето ми се правят на големи пловдивчани, а културата им е завряна отзад (без извинения). Айде кажи ми - с псувните и глупостите, които ръсите на всякъде ли трябва да свързват Пловдив и гражданите му ?
От край време с вас се ненавиждаме ама едно време не беше чак такова чудо и в повечето случаи Вие носехте вина за да се обтегнат отношенията между агитките !
Не е нормално 3-ма съученици (до като бях в средното, и единия ми бе уж приятел) да ми скачат на бой, ей така само защото буферите трябвало да бият жълтите ( на това ли учите агитката си) - но стана греда и голям бой отнесоха и 3-мата след което си поговорихме нормално и ги питах ЗАЩО по дяволите бе необходимо всичко това .... същия случай имах с още един ваш фен и пак мой съученик - псувни обиди и не знам си какво и пак изяде боя и защо бе, защо питам и пак отговора един и същ -щото съм бил от БОТЕВ ????? А повечето от тия неблагодарници съм ги спасявал от тормоз в класа. Колко пъти като бях малък( както и други деца на по 12-14г)са ме спирали ваши фенове ( на по 25-30 годишни ) да разпитват от кои отбор си и ако някой каже грешния отговор следва бой, ама аз все казвах че футбол не гледам за да няма последствия ама други деца не знаеха какво да отговорят и пострадаха.
Нашите фенове и те не са всичките много стока имаме изцепки спор няма, но вече стана всичко око за око и не разбрахте всички, че омразата поражда само омраза, до кога мам... стара ще продължава тая селяния както между нас така и между агитките на Левски и ЦСКА !
Относно имената Левски и Ботев - много пъти ми е било неудобно, че клуба на които съм фен носи това име поради това, което чувам от другите агитки по адрес на тези имена. Убеден съм, че другите фенове нямат предвид националните ни герои иначе би било истинско падение и все пак е грозна гледка. Нашите агитки пък именно, че носят тези велики имена (Левски и Ботев) би трябвало и да са за пример от към култура и да не предизвикват подобни реакции, но и това го няма за съжаление. Положението е трагично просто, ето като този виц сме -
Попитали радио Ереван:
- Може ли да има гражданска война в България?
От радиото отговорили:
- При тази селяния е невъзможно!

Замислете се какво постигате като изливате цялата тая простотия и омраза към другите, и по-щастливи ли се чувствате ! Това се отнася и за нашите и за всички останали "фенове" !



Много добре,казано и написано,но се съмнявам тези към които е адресирано да го прочетат,още повече да го осмислят... ;)

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Много интересна случка

Мнениеот sudromanista73 » 05 юни 2015 22:24

Жълто-черен Пловдив написа:Благодарствената паметна плоча на Лаута във възхвала на Георги Илиев си стои. Той е осъждан за изнасилване, ако не знаеш. А самият факт, че го гръмнаха изневиделица, си е достатъчна присъда. Бог да го прости.

Що се отнася до Цветан Василев - до момента присъда на нито една инстанция няма. Има единствено искане на прокуратурата, което не беше уважено от сръбския съд. Но и това е без значение, драги. Ботев Пд го е имало и ще го има. Като всеки друг голям български клуб е минал през различни собственици и премеждия. Обикновените фенове нямат никаква вина, че живеят в криминална държава, в която "бизнесмени" като Жоро Илиев и банкери като Цветан Василев са били уважавани членове на ВИП политико-икономическото общество на прехода.

Но те съветвам, вместо да се правиш на много духовит в теми за Ботев Пд, да изчакаме 5 юни и тогава да коментираш неполучаването на заплати за вашите футболисти. Защото това е 99% сигурно, че ще се случи. Тогава да видим богаташът от "Епъл" какъв ще го изкарате.



Няма смисъл......братле,този след третата дума не чете...вече е в транс от злоба придавана на клавиатурата... :mrgreen:

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Много интересна случка

Мнениеот sudromanista73 » 05 юни 2015 22:30

mark1926 написа:Все така , жълтури , говорете в своя неподражаем стил... и ВЗЕМИ ТЕЗИ 50 000 000 МИЛИОНА МИЛИОНА МИЛИОНА...


.....да видиш,пенясъл сиган да заеква над клавиатурата...БЕЗЦЕННО!!!:mrgreen:

toni petrov
Мнения: 273
Регистриран на: 15 юли 2008 22:25
Контакти:

Re: Много интересна случка

Мнениеот toni petrov » 07 юни 2015 23:09

фенове на лукум-отив кюстендил да говорят за морал и плащане на задължения е долнопробен цинизъм.Платихте ли си дълговете за магазините в подлеза на централна гара от който благодарение на Чомаков прибирахте наеми а с години не плащахте консумативи.Това че винаги сте били подлогите на Бойко и Пеевски не ви прави отбор от Пловдив.Взехте лиценз благодарение на тези двамата и задавате ли си въпроса кой в действителност стои зад измислените ви сдружения.истински локомотивци като Иван Беделев сигурно се обръщат в гроба от този псевдо лукум-отив и техните собственици и фенове


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта