Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Лудата банда
Мнения: 195
Регистриран на: 30 апр 2014 19:55

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот Лудата банда » 23 мар 2015 18:46

child in time написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Няма да е лесно. Очакват ни много изпитания. Но всяко зло - за добро: евала на Цветан Василев, че е предугадил ходовете на враговете си и е успял да ги прецака дни преди да заграбят и унищожат Ботев Пд. Затова ни е преотстъпил светкавично акциите. Сега клубът е наш. Трябва да се търси спонсор и нов мажоритарен акционер с финансови възможности.
Колкото и да е романтично, само ние, феновете, не бихме могли да издържаме отбор от А група.
Докато има фенове на Ботев Пд, ще пребъде и клубът!

Ясно шока още не ви е отпуснал! :)


Ае очилат гном. Ти нямаш ли си отбор, който да коментираш? Гледам цъфнали сте и сте вързали.

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот urkoto » 23 мар 2015 18:48

Лудата банда написа:
urkoto написа:Еееее, бива ли такова нещо, нали уж беше не само банкер, ами и родолюбец, бива ли така да се подиграе с мичтити на половината пловдивска селия... :|
Може би въпроса от тук насетне е ще секнат ли скандиранията "Цецооооооооооу Васиииииииииииилев", както и плакатите гласящи "г-н Василев, с вас сме"...?

За шахтата за отпадни води не пита Уреца, там работата е ясна.


Специално на следващия мач ще издигна тапет " Уреца още не го вдига". Бахти противното човече.


Може и на някой подлез да го напишете, до жълтия надпис определящ Мъри Стоилов като "жълта легенда" ако искате, все му е тая на Уреца 8-)

Иначе Уреца не разбира защо се реагира с лични нападки и клевети при положение, че чисто и просто се задават въпросчета, вълнуващи футболната общественост в родината ни :|
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот emo_75 » 23 мар 2015 18:49

Red_Neck написа:
emo_75 написа:
Red_Neck написа:
tinko написа:Мисля, че е най добре да поканим Лупи. Той се справя много добре.

Добра идея, току виж на третия опит му върже :)
Шегите настрана. Въпросът е: Ако Ботев няма дългове (дори за базата и стадиона), как така Ц.В. се отказва доброволно от активи?
Не ми звучи логично.

Не ти звучи логично,защото в България манталитета ни е такъв и сме привикнали с мисълта,че всеки иска да измуфти,да прецака някой,да спечели на гърба на някой и т.н. Не сме свикнали да виждаме хора мъжкари.Още когато ни взе,Цветан Василев каза на нас феновете,че знае колко сме изстрадали заради селския и,че ако дойде ден в който няма да може да ни издържа ще ни върне акциите.Това беше и идеята сдружението на феновете да остане в клуба като собственик на 10% от акциите.За съжаление този момент дойде много скоро,но съм убеден,че отново ще се справим.Ще кажа само едно...Респект и уважение към Цветан Василев!!!Рядко срещан мъжкар.Много мъжка и честна постъпка.Това Борат и Лупи никога,ама никога не биха го направили.Пък нека Цецо Василев да го изкарват най-черния в държавата.Само с тази постъпка става ясно,кой е крадеца на КТБ цялата тая сага.

Пич, с цялото ми уважение, ама говориш чисти глупости.
Ц.В е бизнесмен, а не фен ... още по-малко на Ботев. Провери си фактологията.
Ц.В измуфти и прецака бая народ и една банка, което за малко не срина целия банков сектор.
Дай да не говорим за "мъжкарство" в случая.
На Ц.В знаеш ли колко му пука за историите ви с Митьо Селския?
Дали го е довел Барека или Боко, няма значение. Важното е, че ви връща акциите и се надявам да са без тежести, щото си е еб.ало майката от безпаричие в А група :) Аз и за това искрено ви желая успех, щото, както е тръгнало ще останат да си цъкат Лудогорец, Литекс и Берое :)

Отностно задълженията ни,те са следните. Дължим 700 000 лева на семейството на Андрей Павлов по трансфера на Тошко Неделев и също така разликата в заплатите на Стаховяк и Иршак от 3000 евро(които получават в момента) до парите по договор за който са подписали с нас преди преди проблемите ни и свиването на бюджета.Абсолютно нищо друго не дължим на никого.Всички инвестиции са правени с пари от рекламни договори,които не се дължат.Това си е бизнес сделка между клуба и фирма спонсор-демек,пари срещу реклама.В същото време, Юни месец чакаме 750 000 ЕВРО транш за Тошко,Май или Юни(не съм сигурен) УЕФА трябва да преведе 290 000 ЕВРО за миналогодишното ни участе в Европа,Лудогорец ни дължи 500 000 евро за Анисе и 500 000 евро за Хамза,Левски ни дължи 70 000 лева за Педро и Клуж ни дължи 250 000 евро за Доре.Така,че смятай имаме ли задължения или не.Следващия собственик ще дойде на плюс,а не на минус при нас.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 23 мар 2015 18:51

emo_75 написа:
Red_Neck написа:
emo_75 написа:
Red_Neck написа:
tinko написа:Мисля, че е най добре да поканим Лупи. Той се справя много добре.

Добра идея, току виж на третия опит му върже :)
Шегите настрана. Въпросът е: Ако Ботев няма дългове (дори за базата и стадиона), как така Ц.В. се отказва доброволно от активи?
Не ми звучи логично.

Не ти звучи логично,защото в България манталитета ни е такъв и сме привикнали с мисълта,че всеки иска да измуфти,да прецака някой,да спечели на гърба на някой и т.н. Не сме свикнали да виждаме хора мъжкари.Още когато ни взе,Цветан Василев каза на нас феновете,че знае колко сме изстрадали заради селския и,че ако дойде ден в който няма да може да ни издържа ще ни върне акциите.Това беше и идеята сдружението на феновете да остане в клуба като собственик на 10% от акциите.За съжаление този момент дойде много скоро,но съм убеден,че отново ще се справим.Ще кажа само едно...Респект и уважение към Цветан Василев!!!Рядко срещан мъжкар.Много мъжка и честна постъпка.Това Борат и Лупи никога,ама никога не биха го направили.Пък нека Цецо Василев да го изкарват най-черния в държавата.Само с тази постъпка става ясно,кой е крадеца на КТБ цялата тая сага.

Пич, с цялото ми уважение, ама говориш чисти глупости.
Ц.В е бизнесмен, а не фен ... още по-малко на Ботев. Провери си фактологията.
Ц.В измуфти и прецака бая народ и една банка, което за малко не срина целия банков сектор.
Дай да не говорим за "мъжкарство" в случая.
На Ц.В знаеш ли колко му пука за историите ви с Митьо Селския?
Дали го е довел Барека или Боко, няма значение. Важното е, че ви връща акциите и се надявам да са без тежести, щото си е еб.ало майката от безпаричие в А група :) Аз и за това искрено ви желая успех, щото, както е тръгнало ще останат да си цъкат Лудогорец, Литекс и Берое :)

Отностно задълженията ни,те са следните. Дължим 700 000 лева на семейството на Андрей Павлов по трансфера на Тошко Неделев и също така разликата в заплатите на Стаховяк и Иршак от 3000 евро(които получават в момента) до парите по договор за който са подписали с нас преди преди проблемите ни и свиването на бюджета.Абсолютно нищо друго не дължим на никого.Всички инвестиции са правени с пари от рекламни договори,които не се дължат.Това си е бизнес сделка между клуба и фирма спонсор-демек,пари срещу реклама.В същото време, Юни месец чакаме 750 000 ЕВРО транш за Тошко,Май или Юни(не съм сигурен) УЕФА трябва да преведе 290 000 ЕВРО за миналогодишното ни участе в Европа,Лудогорец ни дължи 500 000 евро за Анисе и 500 000 евро за Хамза,Левски ни дължи 70 000 лева за Педро и Клуж ни дължи 250 000 евро за Доре.Така,че смятай имаме ли задължения или не.Следващия собственик ще дойде на плюс,а не на минус при нас.


Този сезон ще го довършим спокойно.
Другият е вече проблемен, без сериозен спонсор или акционер с пари.

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот T&T » 23 мар 2015 18:53

Лудата банда написа:
child in time написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Няма да е лесно. Очакват ни много изпитания. Но всяко зло - за добро: евала на Цветан Василев, че е предугадил ходовете на враговете си и е успял да ги прецака дни преди да заграбят и унищожат Ботев Пд. Затова ни е преотстъпил светкавично акциите. Сега клубът е наш. Трябва да се търси спонсор и нов мажоритарен акционер с финансови възможности.
Колкото и да е романтично, само ние, феновете, не бихме могли да издържаме отбор от А група.
Докато има фенове на Ботев Пд, ще пребъде и клубът!

Ясно шока още не ви е отпуснал! :)


Ае очилат гном. Ти нямаш ли си отбор, който да коментираш? Гледам цъфнали сте и сте вързали.

Не му се сърди - умрелите не се коментират и затова той коментира Ботев Пловдив.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот child in time » 23 мар 2015 18:55

Лудата банда написа:
child in time написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Няма да е лесно. Очакват ни много изпитания. Но всяко зло - за добро: евала на Цветан Василев, че е предугадил ходовете на враговете си и е успял да ги прецака дни преди да заграбят и унищожат Ботев Пд. Затова ни е преотстъпил светкавично акциите. Сега клубът е наш. Трябва да се търси спонсор и нов мажоритарен акционер с финансови възможности.
Колкото и да е романтично, само ние, феновете, не бихме могли да издържаме отбор от А група.
Докато има фенове на Ботев Пд, ще пребъде и клубът!

Ясно шока още не ви е отпуснал! :)


Ае очилат гном. Ти нямаш ли си отбор, който да коментираш? Гледам цъфнали сте и сте вързали.

По - добре очилат от колкото НЕумен! :) А вие нещо прецъфтяхте ми се струва! Звънете на Барека да ви спасява! Може да НЕпознава още някой Цветан ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
kikooo1912
Мнения: 310
Регистриран на: 11 май 2013 11:06
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот kikooo1912 » 23 мар 2015 19:16

Най големият ни проблем в момента е ТЦ ИМЕ, която притежава 38%, и не се знае кой е собственик там и какви са намеренията спрямо клуба. Доколкото знам с парите на ТЦ ИМЕ е построена базата и стадиона. Някой има ли информация за това?

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 23 мар 2015 19:23

kikooo1912 написа:Най големият ни проблем в момента е ТЦ ИМЕ, която притежава 38%, и не се знае кой е собственик там и какви са намеренията спрямо клуба. Доколкото знам с парите на ТЦ ИМЕ е построена базата и стадиона. Някой има ли информация за това?


Като миноритарен собственик, нищо не могат да направят срещу мажоритарния - феновете. При условие, че са вражески настроени. Всяко решение се взема с обикновено мнозинство, тоест 50% от акциите плюс един глас.

Потребителски аватар
kikooo1912
Мнения: 310
Регистриран на: 11 май 2013 11:06
Контакти:

Re: Цветан Василев върна „Ботев“ на феновете

Мнениеот kikooo1912 » 23 мар 2015 19:26

Жълто-черен Пловдив написа:
kikooo1912 написа:Най големият ни проблем в момента е ТЦ ИМЕ, която притежава 38%, и не се знае кой е собственик там и какви са намеренията спрямо клуба. Доколкото знам с парите на ТЦ ИМЕ е построена базата и стадиона. Някой има ли информация за това?


Като миноритарен собственик, нищо не могат да направят срещу мажоритарния - феновете. При условие, че са вражески настроени. Всяко решение се взема с обикновено мнозинство, тоест 50% от акциите плюс един глас.


Аз се притеснявам да не придявят някакви претенции за активите, които не са малко



Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта