Тошко Неделев отново в Ботев!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот Logical person » 10 май 2014 21:57

bilyaletdinov написа:Това показва нивото на българските играчи - игрово, умствено и физически.
Тодор Неделев подписа в края на август с Майнц и имаше 4 месеца, в които на всичкото отгоре беше контузен, за да научи малко от малко немски. Само, че той толкова го е научил. Отиде в Германия и за цял полусезон изигра 20 мин.
Антонио Вутов отива в Удинезе и само с хранене качва 6 кг. С какво по дяволите се е хранил в България?
Сашко Тонев - още един пример колко неподготвени са българските футболисти.


Добави и Георги Миланов, който го блъскаха 6 месеца във фитнеса преди да помирише терен.

На днешно време 90% от подготовката и силата на един футболист е физическата му подготовка. В нашите школи изобщо не се обръща внимание на това. В Италия в на Милан школата имаше повече лекари, отколкото футболни треньори. Още от деца, диети, фитнес програми съобразени с всяко дете и т.н. При на се гледа ако може да спира топката и да пуска "тънки пасове", значи е мега талант.

Mirolio
Мнения: 266
Регистриран на: 16 окт 2010 08:53

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот Mirolio » 10 май 2014 22:00

Ха-ха-ха...Тошо разкрит! На всички играещи в България футболисти таванът им е Лудогорец или Левски/ЦСКА. И ако някой заблуден мениджър пробута някое БГ менте навън за около 6 месеца го разкриват. В Майнц вече няколко пъти се пише, че Неделев е Fehlschlag (погрешен удар) на пазара на евтини източноевропейци. ЕДин журналист, казва се Андрю Бауер даже беше изказал съмнение, че са им пробутали друг играч (брат или братовчет) вместо въпросния. Те не можеха да повярват, че това момче е играло първа лига и ЕКТ. Бяха писали, ше имал уменията на всеки трети активно играещ футбол ученик-гимназист ! Голям смях! Айде канарииии....!!

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот El Commandante » 10 май 2014 22:13

Logical person написа:Неделев си му личеше че е лимитиран футболист.


То и на тебе ти личи че си лимитиран юзър,ма нема кой да те разкара ...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот El Commandante » 10 май 2014 22:15

Mirolio написа:Ха-ха-ха...Тошо разкрит! На всички играещи в България футболисти таванът им е Лудогорец или Левски/ЦСКА. И ако някой заблуден мениджър пробута някое БГ менте навън за около 6 месеца го разкриват. В Майнц вече няколко пъти се пише, че Неделев е Fehlschlag (погрешен удар) на пазара на евтини източноевропейци. ЕДин журналист, казва се Андрю Бауер даже беше изказал съмнение, че са им пробутали друг играч (брат или братовчет) вместо въпросния. Те не можеха да повярват, че това момче е играло първа лига и ЕКТ. Бяха писали, ше имал уменията на всеки трети активно играещ футбол ученик-гимназист ! Голям смях! Айде канарииии....!!



Толко тъпотии на едно място отдавна не бях чел,ей Богу...
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот Beck's » 10 май 2014 22:25

Levskar_90 написа:Нормално бързо го разкриха в Германия, че за нищо не става и сега ще се връща.

Ти колко малоумен коментар си написал не е истина !!!!! Тошко Неделев е уникален талант и ме съмнява да го пуснат. Другия сезон ще е титуляр и ще изпъква над всички .... Успех на момчето, а на хейтърчетата, без значение от кой отбор са , марш на клавиатурата, че Света ще избяга .....

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот Logical person » 10 май 2014 22:34

El Commandante написа:
Logical person написа:Неделев си му личеше че е лимитиран футболист.


То и на тебе ти личи че си лимитиран юзър,ма нема кой да те разкара ...


Защо аз да съм лимитиран ? Мен не ме гонят от Германия поради недъгавост. Неделев в "А" група си имаше един финт и това му беше. Това, че сте се вкопчили в него като умопобъркани, за да може да си имате и вие един талант си е ваш проблем

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот hetfield » 10 май 2014 22:39

Като на избори,обещават преди да мине вота (новия договор).Каун си купува подкрепа

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот El Commandante » 10 май 2014 22:45

Logical person написа:Неделев в "А" група си имаше един финт и това му беше.


Изображение
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

didayyord
Мнения: 631
Регистриран на: 09 авг 2010 19:33
Контакти:

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот didayyord » 10 май 2014 22:48

Тази новина едва ли е истина, но и да е, какво толкова. И не мога да разбера защо веднага се започва с това – разкриха го. Абе много прости хора има тука.
Има хора, които просто не могат да се адаптират в чужбина, както се казва - не виреят на чужда почва. Това не значи, че не стават или нямат талант. Да живееш в чужбина не е никак лесно, дори и да си футболист. Зарязал си всичко и си хукнал на някъде да гониш михаля и славата, а изведнъж се оказва, че носталгията е по-силна от мечтите. Еле ако си се озовал сам в суровата немска скука на светлите им вечери.
Иначе, аз не съм чел тука, чак такива глупости като грешен удар, разменен с брат си (в Германия едва ли са гледали щастливец 13) и т.н. Но честно казано немците са доста възмутени от физическата му подготовка. Това обаче не е проблем само на него, а на всички футболисти излизащи от България в посока запад. И не виждам защо трябва да се нахвърлят всички върху Неделев и Ботев, като всички школи в България са еднакви. В школите ни се работи с устарели методи и треньори, чиито разбирания са далеч от съвременния футбол. Така че, подобни статии, ще четем пак и за други футболисти.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Тошко Неделев отново в Ботев!

Мнениеот stefani » 10 май 2014 22:49

Мисията невъзможна :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта