Жребий Купа България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот loko1 » 03 апр 2014 16:49

McLovin написа:Аз пък искам да видя Локо Сф с купата и съответно в Европа! Да пуснат и те една мащабна кампания за подкрепа на българското! Да подкрепим Локо Сф в европейския ни поход(нали всички сме българи), да напълним стадион Васил Левски! Как звучи само, а? :mrgreen: И Гигов да спретне една афро/бразило селекция и само неостаряващия Марчо Дафчев да е единственият българин в цялата група на Локото за мачовете. "Българи юнаци" отеква из цяла София от препълнения стадион. Преди срещата на терена е пуснат новият талисман на отбора - малко локомотивче, което влачи малко вагонче с малки калашничета и малки гранатки за малките африканчета. Идилия! Преди химна на Лига Европа излиза Ели Гигова загърната с националното знаме за да изпее Мила родино. По време на мача ако противниковият отбор отбележи гол, групичка слависти наброяваща 4-5 хиляди верни ултраси пуска заря за да злорадства. Дали някога ще доживея подобен момент... :|


Шегаджия.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
iliyan79
Мнения: 243
Регистриран на: 08 юли 2011 00:28
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот iliyan79 » 03 апр 2014 18:04

По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)

Потребителски аватар
kanara1978
Мнения: 353
Регистриран на: 09 дек 2013 13:01
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот kanara1978 » 03 апр 2014 20:40

iliyan79 написа:По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)

как ще се нагласи като се тегли от хората от клубовете бе.Аз разбирам друг да ги тегли да кажеш

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот botev_1912 » 03 апр 2014 21:25

iliyan79 написа:По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)


как трябваше да се падне за да не е нагласен? :lol: :lol:

На банговасиловците като им се падна Добруджа миналия кръг - нищо не беше нагласено :lol: :lol:
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Жребий Купа България

Мнениеот El Commandante » 03 апр 2014 22:27

Купата е жълта!!!
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 апр 2014 13:38

ZinedineZidane написа:
Ботевъ Пловдивски написа:Добър жребий, ако нашите се раздадат докрай и са максимално концентрирани, можем да решим изхода още след първия мач. Още повече като се има предвид, че в София ще ни е далеч по-труден мача. Надявам се на Пловдивско дерби на финала :!: 8-)

И аз съм така. Направо ако стане, мамин Ваню да обявява почивен ден за целия град и да ходим на море! 8-)


Да, "Лазур" ни е на късмет! 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот atanas7510 » 04 апр 2014 16:11

Дано да ги бием и 1оооо канари в Бургас да стане жълт да видят орлите какво значи да те бият с публика.

Потребителски аватар
iliyan79
Мнения: 243
Регистриран на: 08 юли 2011 00:28
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот iliyan79 » 04 апр 2014 16:58

kanara1978 написа:
iliyan79 написа:По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)

как ще се нагласи като се тегли от хората от клубовете бе.Аз разбирам друг да ги тегли да кажеш

Жребия си е нагласен, и това е ! Никои няма да позволи локо сф или локо пд да играят на финал ! То се знаеше , че ще сте вие с ЛУДОГОРЕТЦ :)
сега ,като станат шампиони лудогорец вие дори да загубите финала за купата пак ще играте в европа. :evil: :evil: :evil:

soulhealer
Мнения: 13
Регистриран на: 10 мар 2014 16:41
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот soulhealer » 04 апр 2014 18:17

iliyan79 написа:
kanara1978 написа:
iliyan79 написа:По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)

как ще се нагласи като се тегли от хората от клубовете бе.Аз разбирам друг да ги тегли да кажеш

Жребия си е нагласен, и това е ! Никои няма да позволи локо сф или локо пд да играят на финал ! То се знаеше , че ще сте вие с ЛУДОГОРЕТЦ :)
сега ,като станат шампиони лудогорец вие дори да загубите финала за купата пак ще играте в европа. :evil: :evil: :evil:


Идеята ти е да не играем в Европа ли?

Потребителски аватар
iliyan79
Мнения: 243
Регистриран на: 08 юли 2011 00:28
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот iliyan79 » 05 апр 2014 12:00

soulhealer написа:
iliyan79 написа:
kanara1978 написа:
iliyan79 написа:По нагласен жреби за Купата не бях виждал! Ботев-Лудогорец са от сега на финала :)

как ще се нагласи като се тегли от хората от клубовете бе.Аз разбирам друг да ги тегли да кажеш

Жребия си е нагласен, и това е ! Никои няма да позволи локо сф или локо пд да играят на финал ! То се знаеше , че ще сте вие с ЛУДОГОРЕТЦ :)
сега ,като станат шампиони лудогорец вие дори да загубите финала за купата пак ще играте в европа. :evil: :evil: :evil:


Идеята ти е да не играем в Европа ли?

Моята идея приятел е : Всеки отбор който заслужава да играе в европа нека го направи!Не одобрявам обаче задколисни игри със примес от подла и долна корупция!Футболните хора у наз трябва да разберат ,че с пари може да си купиш благобриятен жребий и някои съдия които да ти свири мачовете в парвенството,но слава и успехи извън българия се печели само с труд!За съжеление в Бг.единствено значение имат парите,а както в Ботев така и в Лудогорец бол пари :) не е трудно за футболния запалянко да отгатне още в началото на парвенството кои ще е шампион и кои ще вземе купата нали?!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта