Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот obi4am_pirin » 27 фев 2013 21:59

Заместник председателят на "Сдружението на футболните привърженици в България" и председател на фен-клуб "Ботев 1912" Божидар Божилов коментира пред медиите днес ситуацията около филма "Ботев е и*иот". Утре трябва да се състои среща между режисьора на късометражката и фенове на най-стария отбор в страната в Пловдив, за да се разяснят обстоятелствата относно филма. "Жълто-черните" привърженици са категорични, че продукция с подобно заглавие няма да се излъчва в Пловдив.

"Ние се чувстваме обидени не като фенове, а като българи. Не може сополиви студенти да трупат дивиденти на гърба на икона, каквато е Ботев, и да търсят евтина популярност. В четвъртък отиваме на среща с авторския екип, който трябва или да поднесе извинения на целия български народ, или да смени името на филма. Какъв е този евтин пиар?

Изобщо не ме интересува съдържанието. Отворете тълковния речник, за да видите какво пише срещу думата "идиот", и тогава ми говорете. Захапем ли ги, бял ден няма да видят - дъвчем до смърт. Имайте предвид, че аз съм от най-меките", каза Божидар Божилов пред в. Марица

В началото на тази седмица председателката на сдружението Елена Ваташка също коментира, че такова заглавие е възмутително и привържениците в цялата страна ще излезнат с официална декларация срещу това посегателство на националните ни герои.

Уважение към феновете на Ботев!Извинявам се че пуснах тема във форума на Ботев!Уважавам позицията на феновете и мисля че всеки който се чувства българин трябва да реагира!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот dunavfc » 27 фев 2013 22:47

Интересно какъв мотив са имали хората,отговорни за този филм :roll: Ако е просто за някаква реклама много жалко..

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот slash1912 » 27 фев 2013 23:03

Не само бултрасите трябва да са обидени,а всички българи!Гавра с имената и делата на Ботев и Левски не трябва да има.Не ги знам кои са авторите на този "филм",но опитите им за реклама на гърба на един велик българин са жалки и недопустими.Да се извинят на всички българи и да си сменят "заглавието"!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот MainEventer » 28 фев 2013 00:28

Какво извинение, бе ? Тия трябва да бъдат убити с камъни в центъра на София.

Agent Yellow
Мнения: 170
Регистриран на: 30 юни 2012 13:16
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот Agent Yellow » 28 фев 2013 08:35

Всъщност тезата на филма е точно обратната на заглавието. Сополивият студент обаче е търсил шум около творбата си и е избрал най-пошлия начин - със заглавието.Бай-ганьовизмът никога няма да умре по нашите ширини.

trundofor
Мнения: 53
Регистриран на: 07 сеп 2010 22:59
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот trundofor » 28 фев 2013 08:58

Да направиш филм за Христо Ботев чудесно ама да тръгнеш да го популяризираш по този начин е ужасно глупаво и елементарно.Едва ли някой Българин се нуждае да разбере или да се заинтригува по този начин за филма.Само като чуеш или видиш името на Ботев е достатъчно да проявиш интерес.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот zuekaa » 28 фев 2013 10:00

То е ясно , че филма ще е добър и няма да има нищо цинично и просташко , но явно си търсят евтин PR , ама това ще му изяде ТЪПАТА ГЛАВА
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот WPWW » 28 фев 2013 10:36

Такива зомбита, като авторите на филма, са директен резултат от разрушителното влияние на проамериканския либерализъм, който е проял образователната система в България. Все пак нов български/?/ университет е създаден с ясната цел да произвежда проамерикански зомбита с висше образование.


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Гавра с Христо Ботев!Бултрасите:Ние сме обидени като Българи

Мнениеот slash1912 » 01 мар 2013 12:29

Студентът Деян Барарев, който провокира цялото общество със заглавие на филм за българското образование и националната ни легенда Христо Ботев излезе вчера с официално становище, че ще смени името на работата си. "За мен е важно напрежението и ескалацията на този конфликт да секнат и така филмът да бъде оценен, заради съдържание му. Поради това сменям заглавието на филма си на "В час с Ботев", се казва в официалното становище на режисьора.

В създалата се ситуация се включиха и организаторите на София Филм Фест, които провеждат конкурс за късометражно кино от 11 години насам. Комисията изрази официално становище пред екипа на mediacafe.bg, че подкрепя правото на автора да изрази своето мнение и оставя филма в програмата на фестивала сред 12-те най-добри за 2013-та година.

След разговори на фенове на пловдивския футболен клуб с организатора на фестивала Стефан Китанов филмът обаче ще бъде махнат от програмата на 12-ти март, защото датата съвпада с честванията на рождения ден на футболния клуб.

Ето и становището на Деян Барарев:

"Негативната нагласа и натискът, насочени срещу мен, постепенно се прехвърлят върху хора, които подкрепят филма и неговото послание. Това е недопустимо за мен. За мен е важно напрежението и ескалацията на този конфликт да секнат и така филмът да бъде оценен, заради съдържание му. Поради това сменям заглавието на филма си на "В час с Ботев".
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта