Време е да се заличи една несправедливост

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 878
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Botevist_1912 » 14 юли 2010 00:14

Molotov написа:
Botevist_1912 написа:
Кой трябваше да стане световен шампион,според теб :?:


Преди всичко световният шампион би трябвало да се определи след честна игра. Освен това световният шампион не трябва да е съставен от симуланти. Така че почти всички отбори бяха по-достойни, защото не симулираха, а испанците са номер 1 симуланти на световното.
Испанците са добри футболисти, но не са добри спортсмени, което не им прави чест.


Испанците са отбора с най-малко фалове и жълти картони. Не били спортсмени ли ?


Аз не съм казал, че испанците са груб отбор, а напротив, че се симуланти и артисти. Аз лично повече уважавам отбор, който играе твърдо,( не грубо има разлика), а не симулантски. Тоест спортсменството не е само да не си груб, а да си честен, и да уважаваш противника. Например Марадона като вкарал гол с ръка на Англия 1986 година, според теб това честна проява ли е било ? Спортсменска ли е постъпката на Марадона ?
Испанците са отлични футболисти и слаби спортсмени. Това ми е мнението за тях и затова не ги уважавам като отбор.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Gutev » 14 юли 2010 00:16

james написа:Един създава тема защото мрази Испания други се включваме защото недолюбваме някой друг отбор(и според мен Холандия и германия стигнаха до това ниво само заради съдииски грешки макар че идиотите Дунга и Марадона им помогнаха с каквото можаха)но мисля че е време да го докарате до основната тема хранила поколения журналисти в България кой е по подпиран от близнаците левски или цска !

Аз не мразя Испания, незнам как стигна до този извод, и изобщо не съм пуснал темата с цел да внушавам, че световната им титлата е незаслужена, ГОВОРЯ ЗА СЪДИЙСКИЯ ПРОБЛЕМ КАТО ЦЯЛО.

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот МЕЦИ » 14 юли 2010 00:19

Gutev написа:
james написа:Един създава тема защото мрази Испания други се включваме защото недолюбваме някой друг отбор(и според мен Холандия и германия стигнаха до това ниво само заради съдииски грешки макар че идиотите Дунга и Марадона им помогнаха с каквото можаха)но мисля че е време да го докарате до основната тема хранила поколения журналисти в България кой е по подпиран от близнаците левски или цска !

Аз не мразя Испания, незнам как стигна до този извод, и изобщо не съм пуснал темата с цел да внушавам, че световната им титлата е незаслужена, ГОВОРЯ ЗА СЪДИЙСКИЯ ПРОБЛЕМ КАТО ЦЯЛО.

И аз,но за тях говоря в частност..
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Madridist » 14 юли 2010 00:20

Botevist_1912 написа:
Кой трябваше да стане световен шампион,според теб :?:


Преди всичко световният шампион би трябвало да се определи след честна игра. Освен това световният шампион не трябва да е съставен от симуланти. Така че почти всички отбори бяха по-достойни, защото не симулираха, а испанците са номер 1 симуланти на световното.
Испанците са добри футболисти, но не са добри спортсмени, което не им прави чест.


Ама аз по същата логика, трябва да кажа, че Световното първенство е по футбол,а не по кунг-фу. Визирам Де Йонг и положението в което се опита да убие Алонсо. Светвоният шампион както не трябва да е съставен от симуланти, също така не трябва да има и каратисти, самбисти и т.н. За мен лично, световният шампион се определи с честна игра. Испания победи напълно заслужено Германия, на финала беше по-добрият отбор от Холандия, желаеше повече победата и спечели. Те вкараха своето положение, холандците не успяха, ако трябва да се сърдят на някой, това са си те самите, нито ФИФА, УЕФА или ООН са им виновни. Аз лично съм гледал всички мачове на испанците, от начало до край, и съвсем категорично мога да заявя ,че както имаше грешки в тяхна полза, така имаше и обратното. Срещу Чили-спестена дузпа срещу Торес, спестени два червени картона за чилийците, срещу Парагвай, съдията не посмя да свири втора дузпа за Испания,след като вратаря събори Фабрегас при добавката.Да не говорим,че решението да се повтори дузпата беше меко казано странно. На финала спести червени картони за холандците съответно срещу Де Йонг и Бомел до 30 минута(поне единия трябваше задължително да е аут,а той не изгони нито един), после тръгна да компенсира,като не изгони Пуйол в 80 минута. Никой не може да ме убеди,че е имало заговор да спечели Испания. Никой не пречеше на Робен да вкара на два пъти топката и да направи Холандия шампион. Тогава никой нямаше да пише за конспирации и бутане на Испания, нали :roll: За съжаление, кандидатите за титлата са много, но купата е само една. Този път спечели Испания, другия път ще са вашите отбори. Уважавайте успехите на другите тимове, за да уважават после вашите.
Последна промяна от Madridist на 14 юли 2010 11:46, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Gutev » 14 юли 2010 00:22

МЕЦИ написа:
Gutev написа:
james написа:Един създава тема защото мрази Испания други се включваме защото недолюбваме някой друг отбор(и според мен Холандия и германия стигнаха до това ниво само заради съдииски грешки макар че идиотите Дунга и Марадона им помогнаха с каквото можаха)но мисля че е време да го докарате до основната тема хранила поколения журналисти в България кой е по подпиран от близнаците левски или цска !

Аз не мразя Испания, незнам как стигна до този извод, и изобщо не съм пуснал темата с цел да внушавам, че световната им титлата е незаслужена, ГОВОРЯ ЗА СЪДИЙСКИЯ ПРОБЛЕМ КАТО ЦЯЛО.

И аз,но за тях говоря в частност..

Уточнявам, защото @james твърди, че съм създал темата защото мразя Испания.

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот SHAKOMINATORA » 14 юли 2010 00:35

james написа:Един създава тема защото мрази Испания други се включваме защото недолюбваме някой друг отбор(и според мен Холандия и германия стигнаха до това ниво само заради съдииски грешки макар че идиотите Дунга и Марадона им помогнаха с каквото можаха)но мисля че е време да го докарате до основната тема хранила поколения журналисти в България кой е по подпиран от близнаците левски или цска !


Ти виж темата за Англия и кви заключения правят някои хора :shock: :lol:

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 878
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Botevist_1912 » 14 юли 2010 00:53

Madridist написа:
Botevist_1912 написа:
Кой трябваше да стане световен шампион,според теб :?:


Преди всичко световният шампион би трябвало да се определи след честна игра. Освен това световният шампион не трябва да е съставен от симуланти. Така че почти всички отбори бяха по-достойни, защото не симулираха, а испанците са номер 1 симуланти на световното.
Испанците са добри футболисти, но не са добри спортсмени, което не им прави чест.


Ама аз по същата логика, трябва да кажа, че Световното първенство е по футбол,а не по кунг-фу. Визирам Де Йонг и положението в което се опита да убие Алонсо. Светвоният шампион както не трябва да е съставен от симуланти, също така не трябва да има и каратисти, самбисти и т.н. За мен лично, световният шампион се определи с честна игра. Испания победи напълно заслужено Германия, на финала беше по-добрият отбор от Холандия, желаеше повече победата и спечели. Те вкараха своето положение, холандците не успяха, ако трябва да се сърдят на някой, това са си те самите, нито ФИФА, УЕФА или ООН са им виновни. Аз лично съм гледал всички мачове на испанците, от начало до край, и съвсем категорично мога да заявя ,че както имаше грешки в тяхна полза, така имаше и обратното. Срещу Чили-спестена дузпа срещу Торес, спестени два червени картона за домакините, срещу Парагвай, съдията не посмя да свири втора дузпа за Испания,след като вратаря събори Фабрегас при добавката.Да не говорим,че решението да се повтори дузпата беше меко казано странно. На финала спести червени картони за холандците съответно срещу Де Йонг и Бомел до 30 минута(поне единия трябваше задължително да е аут,а той не изгони нито един), после тръгна да компенсира,като не изгони Пуйол в 80 минута. Никой не може да ме убеди,че е имало заговор да спечели Испания. Никой не пречеше на Робен да вкара на два пъти топката и да направи Холандия шампион. Тогава никой нямаше да пише за конспирации и бутане на Испания, нали :roll: За съжаление, кандидатите за титлата са много, но купата е само една. Този път спечели Испания, другия път ще са вашите отбори. Уважавайте успехите на другите тимове, за да уважават после вашите.


Уважавам успеха на всеки честен и трудолюбив човек и именно затова не уважавам успеха на Испания :!: Съдията на финала беше пълен некадърник и направи много грешки, а не само червения картон на Де Йонг. Мачът с Португалия беше тотално опорочен. Да не говорим, че почти нямаше мач на Испания без скандали, симулации, дузпи , червени картони и заслугата за тези скандални мачове е на Испания. Ето затова аз не уважавам успеха на Испания и няма никога да уважа подобен успех.
За мен испанците нямат никакъв морал. Не съм фен на никой отбор, но уважавам всеки отбор, който играе честно, коректно и уважава противника. Такъв отбор на това световно не беше Испания и именно затова не ги уважавам :!:
Между другото холандците са груб отбор и това ми направи впечатление още на квалификациите, които играхме с тях. Забелязах още тогава, че са груби, но за разлика от испанците в никакъв случай не са симуланти. Ако Робен беше паднал като гнила круша, както Капдевиля в мача с Португалия на онова задържане на Пуйол сто на сто Пуйол получаваше втори жълт картон :!: Така че холандците трябва да се учат от испанците на актьорско майсторство и може и да станат шампиони следващия път.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Lyubooo » 14 юли 2010 08:02

ако е имало заговор в полза на Испания, то трябва да почнат да разследват мача им с Германия!
но това са си пъкни глупости!
Испания напълно заслужено си стана шампион!
а ревльовците дето плачат за симулативна игра, да вземат да си отворят очите и ще видят, че това е част от футбола, и че всеки го използва доколкото може!

Справедливост! Там където се въртят пари, тая дума я няма!!! като се тръгне от нашето първенство и се стигне чак до финал на ШЛ, или пък да се вземат предвид квалификациите и финалите при националните отбори! Винаги бива порязан някой и много рядко това е по-богатия! ФИФА сигурно някой ден ще предприеме мерки за справедливост, които ще ощастливят простолюдието, но преди това тя ще си е опекла многомилионния приход и печалба, без значение изхода на "мача"!

Защо германците не играха срещу испанците, може би са си договорили евро-титлата след 2 години? може би!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Molotov
Мнения: 353
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Molotov » 14 юли 2010 11:17

Испания в момента са в много сериозна икономическа криза,има близо 15-20% безработица ( АДСКИ много ) , но някои от вас едва ли не намекват,че са си купили титлата :lol: Измишльотини ...
[center]Изображение
ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Време е да се заличи една несправедливост

Мнениеот Madridist » 14 юли 2010 11:50

Molotov написа:Испания в момента са в много сериозна икономическа криза,има близо 15-20% безработица ( АДСКИ много ) , но някои от вас едва ли не намекват,че са си купили титлата :lol: Измишльотини ...


Т Испания е една от най-закъсалите държави в ЕС в момента(само гърците и португалците са по зле от тях),безработицата е огромна, но въпреки кризата намират пари да си купят европейската титла преди две години, сега световната и разбира се, да плащат дъгловете на Реал Мадрид :lol:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта