Най - слабото Световно първенство досега ??

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
naiki
Мнения: 1169
Регистриран на: 26 авг 2009 15:57
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот naiki » 12 юли 2010 15:57

това ми е 4-то световно,макар от '98 дане помня нищо,за мен от останалите 3 най-интересното е това.В него се нарушиха куп неща-
1.За първи път домакина отпада преди 1/8 финалите
2.За първи път европейски отбор става шампион извън Европа
3.За първи път отбор който е започнал със загуба става шампион
4.За първи път действащ европейски шампион достига до финала на Мондиала и го спечелва
5.За първи път Испания става шампион,и при това на първия си финал
6.За това не съм сигурен,но мисля че за първи път фен се опитва да "похити" купата
Tottenham Hotspur & Forza Milan

[offtopic]нема[/offtopic]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот защо » 12 юли 2010 16:17

Сега, през лятото, има някои наистина сериозни и авторитетни турнири - селско първенство, ромско първенство - в които има двуцифрен брой голове в повечето мачове, главите на треньорите са плешиви и отвътре, а не като на тоя дел Боске - само отвън, изобщо няма страшно, големите мачове идват!
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот wolf » 12 юли 2010 16:23

naiki написа:това ми е 4-то световно,макар от '98 дане помня нищо,за мен от останалите 3 най-интересното е това.В него се нарушиха куп неща-
1.За първи път домакина отпада преди 1/8 финалите
2.За първи път европейски отбор става шампион извън Европа
3.За първи път отбор който е започнал със загуба става шампион
4.За първи път действащ европейски шампион достига до финала на Мондиала и го спечелва
5.За първи път Испания става шампион,и при това на първия си финал
6.За това не съм сигурен,но мисля че за първи път фен се опитва да "похити" купата


Съгласен съм за горните, само за т.4. - Германия печели ЕП 72 и след това СП 74 :) Първенството за мен беше на средно ниво, нито много добро - нито ужасно.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот megan fox » 12 юли 2010 16:25

За мен най-слабото първенство от тези, които съм гледал (от 90-а насам) е това във Франция!
Това световно в никакъв случай не е слабо! Да, доста отбори залагаха на защитният футбол, но не случайно на финал бяха два от малкото отбори, които практикуват ОТКРИТ И АТАКУВАЩ футбол! Тук спорих много време с доста хора, че в името на по-предно класиране не трябва да се играе защитно и затворено... много хора не бяха съгласни с мен... е видяхме все пак, че атакуващият футбол е печелившият!!! :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот Madridist » 12 юли 2010 16:29

megan fox написа: е видяхме все пак, че атакуващият футбол е печелившият!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Каква атака бе човек, някои хора сравняват титлата на Испания с тази на Гърция от европейското Изображение
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот Vailo » 12 юли 2010 16:31

... за разлика от испания гърците спечелиха без съдийско рамо :evil:

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот Masaba » 12 юли 2010 16:33

На мен ми хареса световното първенство.Е,имаше няколко скучни мача,но няма как всички 62 мача да са атрактивни и с по над 3-4 гола.
Това СП дойде супер и запълни доста време,иначе сега 2 месеца щяхме да се чудим къде да гледаме футбол.Да му мислим догодина.

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот bojkyy » 12 юли 2010 17:03

aide_morqci написа:Ясно е че в тази тема феновете на Реал и Барса ще са контра на всяко мнение против това световно ,но пичове не става така всяко мнение освен вашето да е грешно.За жалост анти футбола все повече взе да господства,още от Гръцката европейска титла,тазгодишна шампионска лига,та и сегашната титла на Испания(а преди Испанците ме кефиха с техничната си игра).

И кой по-точни мач на Испания преобладаваше защитата? И кога целия отбор на Испания остана в собствената си половината, и започна да се брани :?:
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Molotov
Мнения: 353
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот Molotov » 12 юли 2010 17:24

Това,че Испания нямаха много голове се дължи на факта,че всеки отбор,срещу който излизаха се бранеха с по 8-9 души в наказателното поле + че в момента Торес е в ужасна форма.

Освен Холандия,те вместо да се бранят,заложиха на бруталната игра.Испанците пък контрираха с актьорско майсторство :lol:
[center]Изображение
ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: Най - слабото Световно първенство досега ??

Мнениеот ace_ventura » 12 юли 2010 18:31

Molotov написа:Това,че Испания нямаха много голове се дължи на факта,че всеки отбор,срещу който излизаха се бранеха с по 8-9 души в наказателното поле + че в момента Торес е в ужасна форма.

Освен Холандия,те вместо да се бранят,заложиха на бруталната игра.Испанците пък контрираха с актьорско майсторство :lol:

Под "актьорско майсторство", какво точно имаш впредвид ... нечовешки симулации. Еб@ти якия шампион значи :? :?
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта