1/2 Уругвай-Холандия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: 1/2 Уругвай-Холандия

Мнениеот TPAtkov » 07 юли 2010 00:32

JohnnieWalker написа:
Middlesbrough написа:надявам се на финал Испания - Холандия :P


Май, май :)

Аз пък не съм за Холандия заради Снайдер, даже не го харесвам, но за сметка на това един Денис Бергкамп ме накара да се влюбя в холандския футбол ;) Напред лалета :!:

3:1


Кво казваш Снайдер,.не те разбрах разбирателю

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот shumnaliq » 07 юли 2010 00:35

Бижутера написа:
Tommi написа:
левскар07 написа:Първото полувреме се поддържаше общо взето равностойна игра, но за второто, ако някой не признае превъзходството на лалетата, значи е пристрАстен /сляпо/.

Не става въпрос за превъзходство, а за грешка, която много сериозно влияе на мача :!: И това ти го казвам напълно безпристрастно.

съдията свири прекрасно, даже спести на един уругваец червен картон за удар без топка ;)


бъркаш. Спеси червен картон на 1 холандец за удар без топка. Когато стана онова меле ( около 30-40 мин ) в която Касерес тръгна да прави задна ножица и някав там си сложи главата 1 холандец ( ддз кой е ) удари Касерес
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот edmon_dantes » 07 юли 2010 00:36

Наистина втория гол на "лалетата" е спорен, но това ли е причината Уругвай да загуби? НЕ! Холандия игра много по-добре и заслужено е на финала. Дори можеше да победи по-убедително, пропусна много изгодни положения (Робен на два пъти). Къде са положенията на Уругвай? Имаше ли такива? Освен някакви мелета в края на мача. Да не говорим, че съдията посочи 3 минути продължение, а се играха 5. Честито на Холандия!
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/2 Уругвай-Холандия

Мнениеот Tommi » 07 юли 2010 00:48

BlueRadiotherapist написа:Пак много глупости се изписаха от велики разбирачи.Нямаше НИКАКВА ЗАСАДА при 1-2 за Холандия.Пуснете се видеото и дайте пауза точно в момента на паса.Линията,която са монтирали и на която се вижда че Перси е в засада е вече по-късен момент-топката е на път към вратата.ПАУЗАТА ТРЯБВА ДА Е ТОЧНО ПРИ ПАСА,А ТОГАВА СЕ ВИЖДА,ЧЕ ЗАСАДА НЯМА.Иначе прогнозирах 5-0 и не очаквах такъв отпор от Урусите.Холандия според мен има още резерви и не игра на 100 процента.Имаше подценяване след Бразилия.

При удара има засада, но ти може би даваш пауза преди удара ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

svis2ov
Мнения: 108
Регистриран на: 02 апр 2009 00:35
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот svis2ov » 07 юли 2010 00:48

Хайде сега! 1 см напред или 1 см назад.... няма значение! Отборът, който излезе да търси победа беше Холандия! А Уругвай излезе да чака грешки на Холандия! Не може уж да играеш 4-4-2, а почти целият мач да играеш 8-1-1, и на всичкото отгоре да извадиш 3 пъти късмет, за да изравниш!

И като говоря за късмет, уругвайците извадиха бая голям късмет :) :) :) !

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Tommi » 07 юли 2010 00:50

edmon_dantes написа:Наистина втория гол на "лалетата" е спорен, но това ли е причината Уругвай да загуби? НЕ! Холандия игра много по-добре и заслужено е на финала. Дори можеше да победи по-убедително, пропусна много изгодни положения (Робен на два пъти). Къде са положенията на Уругвай? Имаше ли такива? Освен някакви мелета в края на мача. Да не говорим, че съдията посочи 3 минути продължение, а се играха 5. Честито на Холандия!

Холандците, като са имали положения, да са ги вкарали, а съдията няма право по такъв начин да решава 1/2 финал на световно първенство.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Awesome
Мнения: 3144
Регистриран на: 06 дек 2009 22:56
Местоположение: Ashburton Grove
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Awesome » 07 юли 2010 00:51

shumnaliq написа:
бъркаш. Спеси червен картон на 1 холандец за удар без топка. Когато стана онова меле ( около 30-40 мин ) в която Касерес тръгна да прави задна ножица и някав там си сложи главата 1 холандец ( ддз кой е ) удари Касерес

Не разбрах нещо :roll: Според теб е трябвало да дадат червен картон на Де Зееув при опита си да играе с топката ли, а Касерес за малко щеше да му откъсне главата? :shock:
And it's Arsenal,
Arsenal FC,
We're by far the greatest team,
The world has ever seen!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 1/2 Уругвай-Холандия

Мнениеот Tommi » 07 юли 2010 01:02

Ето на какво клипче попаднах :roll: http://www.youtube.com/watch?v=DB14VJz5Ymc

Вече не знам на кого да вярваме при тези положения :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Molotov
Мнения: 353
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Контакти:

Re: Съдийски грешки

Мнениеот Molotov » 07 юли 2010 01:24

svis2ov написа:Хайде сега! 1 см напред или 1 см назад.... няма значение! Отборът, който излезе да търси победа беше Холандия! А Уругвай излезе да чака грешки на Холандия! Не може уж да играеш 4-4-2, а почти целият мач да играеш 8-1-1, и на всичкото отгоре да извадиш 3 пъти късмет, за да изравниш!

И като говоря за късмет, уругвайците извадиха бая голям късмет :) :) :) !


Играли са 8-1-1 ? Ти кой мач гледа ?! :lol: :lol:
[center]Изображение
ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1/2 Уругвай-Холандия

Мнениеот acmilan » 07 юли 2010 01:41

Честито на феновете на Холандия,които не са никак малко в България.Признавам си,че подкрепях Уругвай и съжалявам за това,че отпаднаха,но мога да кажа,че уругвайците могат да се гордеят със своя отбор.Играха като истински мъже и си заслужиха похвалите.Винаги съм смятал,че в един мач разликата идва от себераздаването,колективната игра и водещите фигури.При Уругвай има само една фигура в отсъствието на Суарес в лицето на Форлан,докато в Холандия са 3-4,дори 5.Вторият гол на Холандия беше нередовен,поради факта,че Ван Перси влияеше на играта,като не съм сигурен,че не игра с топката,но дори и да не го направи,голът е нередовен.Уругвай показа,че никога не се предава и отново го доказа.Това е най-важното.Както е казал народът-където е текло,пак ще тече,Уругвай е първият световен шампион,един ден пак ще бъде близо до това.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост