Германия - Испания 1/2 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 01:43

Viktor4o_Rs написа:
Tака де , ама Холандия има вече 3 световни финала с този в неделя , има и полуфинали , да не говорим и за европейската им титла от 1988-а , Испания има 2 европейски титли и е твърде вероятно да има и световна в неделя :roll: Само не ми казвайте сега , че европейските не ги броите , защото е смешно :mrgreen:


Феновете на Италия не ги броят европейските,защото не им изнася :mrgreen: Тяхната първа и последна( :mrgreen: )евротитла е чернобяла,а и като гледам как им се развива футбола,скоро няма да има цветна :mrgreen:
Последна промяна от niki87 на 08 юли 2010 01:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Mourinio » 08 юли 2010 01:44

Viktor4o_Rs написа:
Mourinio написа:
Viktor4o_Rs написа:О,Боже пак се намеси Англия :lol: Та те отдавна са зад Холандия и Испания като успехи , вие ми ги сравнявате с Германия :mrgreen: :mrgreen: Англия е фаворит само в страниците на таблоидите им и в замъгленото съзнание на някои техни фенове :lol: :lol: :lol:

Холандия и Испания никога не са ставали световен шампион! :mrgreen: така че къде го измисли това ''отдавна''

Tака де , ама Холандия има вече 3 световни финала с този в неделя , има и полуфинали , да не говорим и за европейската им титла от 1988-а , Испания има 2 европейски титли и е твърде вероятно да има и световна в неделя :roll: Само не ми казвайте сега , че европейските не ги броите , защото е смешно :mrgreen:

Тя и Бенфика има 7 финала в Шампионска лига - 5 загубени :lol: ама това не я прави по-успешен отбор от другите, които са печелили тези трофеи
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:46

защо написа:
Tommi написа:Фаворити въз основа на играчите, които притежават.


Англичаните са майстори на рекламата, техните играчи винаги са звезди. Аз за пръв път го забелязах през 99-та, когато няколко приятели, не много наясно с футбола, ми казаха, че в Ман Юн имало суперзвезди, а Байерн били без шансове. Дотогава не бях се замислял за това, щото за футбол си говоря обикновено с хора, които знаят за какво става въпрос, а на другите не обръщам особено внимание, влизами през едното ухо и излиза през другото каквото са казали. Точно тогава, през 1999, реалността беше точно противоположна, Байерн имаха по-добрите футболисти, макар че Ман Юн успяха да ги прецакат. И хич не съм фен на германския футбол, просто това е реалността. Виж Бербатов...

Не е точно така. В момента англичаните имат Руни, Лампард, Джерард, Тери, Рио Фърдинанд и някои други. Това са все играчи от световна класа и това никой не може да го отрече, въпреки че сега не се представиха на ниво. В предишни периоди също са имали изключително класни футболисти, така че не всичко е реклама.
Последна промяна от Tommi на 08 юли 2010 01:49, променено общо 1 път.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:48

niki87 написа:
Viktor4o_Rs написа:
Tака де , ама Холандия има вече 3 световни финала с този в неделя , има и полуфинали , да не говорим и за европейската им титла от 1988-а , Испания има 2 европейски титли и е твърде вероятно да има и световна в неделя :roll: Само не ми казвайте сега , че европейските не ги броите , защото е смешно :mrgreen:


Феновете на Италия не ги броят европейските,защото не им изнася :mrgreen: Тяхната първа и последна( :mrgreen: )евротитла е чернобяла,а и като гледам как им се развива футбола,скоро няма да има цветна :mrgreen:

Говориш все едно през това хилядолетие сте спечелили титла :mrgreen: :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 08 юли 2010 01:48

Когато имаш 1 титла - домакинска , при това с измислен гол , а другите ти "големи" успехи са полуфинали (единият пак домакински) мисля , че всякакъв спор става излишен :mrgreen: Както се казва , формата е временна , класата е вечна , колкото и да ги боли някои , Англия няма класа - това показват фактите , а когато фактите говорят и боговете мълчат :)
Изображение

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Al_Abrashev » 08 юли 2010 01:50

Tommi написа:[Какво ми говориш все едно съм фен на Англия :?
Ами като не си, какво ми ги слагаш тия до големите???
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Mourinio » 08 юли 2010 01:52

Viktor4o_Rs написа:Когато имаш 1 титла - домакинска , при това с измислен гол , а другите ти "големи" успехи са полуфинали (единият пак домакински) мисля , че всякакъв спор става излишен :mrgreen: Както се казва , формата е временна , класата е вечна , колкото и да ги боли някои , Англия няма класа - това показват фактите , а когато фактите говорят и боговете мълчат :)

Измислен или не, това е един момент от финален мач, преди това са доказали, че трябва да играят на финал, Аржентина с какъв гол биха Англия?Освен това по някаква телевизия доказали през 2008 , че голът на Англия срещу Германия е напълно редовен, но това е друга тема, Англия е световен шампион, Холандия и Испания не са до Неделя, това е фактът!
Последна промяна от Mourinio на 08 юли 2010 01:53, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:53

Al_Abrashev написа:
Tommi написа:[Какво ми говориш все едно съм фен на Англия :?
Ами като не си, какво ми ги слагаш тия до големите???

Слагам ги, защото според мен там е мястото им, а ти ги слагай където прецениш.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Linkydj » 08 юли 2010 04:30

Честито на Испания , заслужено спечелиха двубоя!
Въпреки това трябва да се отбележи, че въпреки 1231513% си владеене на топката пак не успяха да вкарат гол със стила си цък-цък , явно се превъща в проблем това....в крайна сметка Пуйол, който от 89 мача за Ла Фурия има 3 гола!!! (считаме и днешния мач/гол) вкара с глава от корнер , нещо което съм убеден не е влизало в тактиката на Дел Боске , нисичкия Пуйол, който средно на година има по 1 гол от както играе футбол (1996 започва кариерата му като юнуш от тогава има 577мача и 14 гола,а ако погледнем само професионаланта му кариера - 488/8 от 99' на сам , което прави по по-малко и от 1 гол на година. ),да надскочи високите по поне 185см високите защитници на Германия , но и това го има във футбола.На финала дали ще разчитат на такъв шанс ? :) Стигат му толкова голове на Пуйол за тази година :lol:
Днес , фактически вчера не бях за никой , но мача беше изключително скучен , надявам се на финала да е съвсем различно нещо и да видим много добра игра и от 2та отбора и естествено Холандия да бият , най-малкото защото поне според мен го заслужават повече с оглед на историята си , а и на моментното си предсавяне дано и съдията не окаже влияние , днес беше не забележим - така както трябва да бъде. 8-)

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Old_death » 08 юли 2010 08:02

Код: Избери всички

Според феновете на Англия, фаворита се определя по това, какви мачове гледаме по Диема и по това, на кое клубно първенство най-много се залага в Еврофутбол.......Продължавайте да се самозалъгвате, после пак разочарования.......


Не мога да се съглася с това.Нивото на първенството няма нищо общо с нивото на националния отбор.В Англия играят много чуждестранни звезди,привлечени от добрите финансови условия,което прави клубното им първенство най-силното.Но в националния им отбор има само един играч,в лицето на Руни,който можем да наречем световна звезда.На обратния полюс е Холандия.Първенството им като качество е доста по слабо от английското,защото най-добрите им играчи играят в чужбина.Но като класа няма място за сравнение между тяхния национален отбор и тоя на Англия.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта