Германия - Испания 1/2 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот niki87 » 08 юли 2010 01:12

SHAKOMINATORA написа:Повече от очевидно е,че никито определя кой е фаворит и кой не. Абе важното е да си върти германските вувузели във всяка тема и така. :mrgreen:

Не бе човек...Сега чакам с интерес европейското и нямам търпение да обявят за фаворит един отбор,който на предишното европейско не успя да се класира и чието най-голямо постижение е един полуфинал :mrgreen:

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Al_Abrashev » 08 юли 2010 01:15

Tommi написа:И какво предлагаш, може би първенството през 1950г. да не го броим, защото немците не са били там :?
[/quote]
Предлагам да се позамислиш какво ти казва човека: Въпреки, че немците пропускат 2 първенства, като цяло са играли повече мачове от 5-кратния шампион. Другото, което ти казвам е ,че англичаните имат велико първенство, но никога не са имали и няма да имат силен национален отбор, колкото и да ги слагате до фаворитите......
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:19

Al_Abrashev написа:Предлагам да се позамислиш какво ти казва човека: Въпреки, че немците пропускат 2 първенства, като цяло са играли повече мачове от 5-кратния шампион. Другото, което ти казвам е ,че англичаните имат велико първенство, но никога не са имали и няма да имат силен национален отбор, колкото и да ги слагате до фаворитите......

А ти се замисли какво означава "най-постоянен участник на световни първенства". А относно англичаните, ще ти кажа, че фаворитите за дадено първенство се определят според моментното състояние на отборите, а не според тяхното представяне в исторически план.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 08 юли 2010 01:29

О,Боже пак се намеси Англия :lol: :lol: :lol: Та те отдавна са зад Холандия и Испания като успехи , вие ми ги сравнявате с Германия :mrgreen: :mrgreen: Англия е фаворит само в страниците на таблоидите им и в замъгленото съзнание на някои техни фенове :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Al_Abrashev
Мнения: 281
Регистриран на: 27 фев 2009 11:32
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Al_Abrashev » 08 юли 2010 01:31

Tommi написа:
Al_Abrashev написа:Предлагам да се позамислиш какво ти казва човека: Въпреки, че немците пропускат 2 първенства, като цяло са играли повече мачове от 5-кратния шампион. Другото, което ти казвам е ,че англичаните имат велико първенство, но никога не са имали и няма да имат силен национален отбор, колкото и да ги слагате до фаворитите......

А ти се замисли какво означава "най-постоянен участник на световни първенства". А относно англичаните, ще ти кажа, че фаворитите за дадено първенство се определят според моментното състояние на отборите, а не според тяхното представяне в исторически план.
Според феновете на Англия, фаворита се определя по това, какви мачове гледаме по Диема и по това, на кое клубно първенство най-много се залага в Еврофутбол.......Продължавайте да се самозалъгвате, после пак разочарования.......
ЛЕВСКИ е име свято, помнете това![center][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19121
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот TodorT » 08 юли 2010 01:31

Честита победа на феновете на Ла Фурия :) Испания игра по-добре, търсеше победата и спечели... :oops: За мое съжаления, Бундестимът не показа играта си от срещите с Англия и Аржентина... Бяха се сковали и повече гледаха да не сгрешат в защита, отколкото да вкарат гол... И все пак, оптимист съм, че с този отбор и този треньор, германците могат да постигнат доста успехи в бъдеще 8-) Желая им успех, а на феновете на Испания още веднъж-честито :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Tommi » 08 юли 2010 01:32

Al_Abrashev написа:
Tommi написа:
Al_Abrashev написа:Предлагам да се позамислиш какво ти казва човека: Въпреки, че немците пропускат 2 първенства, като цяло са играли повече мачове от 5-кратния шампион. Другото, което ти казвам е ,че англичаните имат велико първенство, но никога не са имали и няма да имат силен национален отбор, колкото и да ги слагате до фаворитите......

А ти се замисли какво означава "най-постоянен участник на световни първенства". А относно англичаните, ще ти кажа, че фаворитите за дадено първенство се определят според моментното състояние на отборите, а не според тяхното представяне в исторически план.
Според феновете на Англия, фаворита се определя по това, какви мачове гледаме по Диема и по това, на кое клубно първенство най-много се залага в Еврофутбол.......Продължавайте да се самозалъгвате, после пак разочарования.......

Какво ми говориш все едно съм фен на Англия :?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Mourinio » 08 юли 2010 01:34

Viktor4o_Rs написа:О,Боже пак се намеси Англия :lol: :lol: :lol: Та те отдавна са зад Холандия и Испания като успехи , вие ми ги сравнявате с Германия :mrgreen: :mrgreen: Англия е фаворит само в страниците на таблоидите им и в замъгленото съзнание на някои техни фенове :lol: :lol: :lol:

Холандия и Испания никога не са ставали световен шампион! :mrgreen: така че къде го измисли това ''отдавна'' :lol:
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 08 юли 2010 01:39

Mourinio написа:
Viktor4o_Rs написа:О,Боже пак се намеси Англия :lol: Та те отдавна са зад Холандия и Испания като успехи , вие ми ги сравнявате с Германия :mrgreen: :mrgreen: Англия е фаворит само в страниците на таблоидите им и в замъгленото съзнание на някои техни фенове :lol: :lol: :lol:

Холандия и Испания никога не са ставали световен шампион! :mrgreen: така че къде го измисли това ''отдавна''

Tака де , ама Холандия има вече 3 световни финала с този в неделя , има и полуфинали , да не говорим и за европейската им титла от 1988-а , Испания има 2 европейски титли и е твърде вероятно да има и световна в неделя :roll: Само не ми казвайте сега , че европейските не ги броите , защото е смешно :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Германия - Испания 1/2 финал

Мнениеот защо » 08 юли 2010 01:41

Tommi написа:Фаворити въз основа на играчите, които притежават.


Англичаните са майстори на рекламата, техните играчи винаги са звезди. Аз за пръв път го забелязах през 99-та, когато няколко приятели, не много наясно с футбола, ми казаха, че в Ман Юн имало суперзвезди, а Байерн били без шансове. Дотогава не бях се замислял за това, щото за футбол си говоря обикновено с хора, които знаят за какво става въпрос, а на другите не обръщам особено внимание, влизами през едното ухо и излиза през другото каквото са казали. Точно тогава, през 1999, реалността беше точно противоположна, Байерн имаха по-добрите футболисти, макар че Ман Юн успяха да ги прецакат. И хич не съм фен на германския футбол, просто това е реалността. Виж Бербатов...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта