Да отрежем езика на Пепи Василев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: Да отрежем езика на Пепи Василев

Мнениеот sin_fen » 05 юли 2010 11:46

Какво се оплаквате от БНТ и Пепито Василев, и другите коментатори. Не Ви ли стига, че гледате световното без пари, коментаторите се вживяват все едно брат му вкарва гол или проявява авторитет при определена намеса, каква футболна драма имаме във всеки мач, всеки път става интересно когато футболиста потърси изненадата или нестандартното. Тези хора там не пестят усилия и дават най - доброто от себе си, а ние тук нищо неразбиращите само плюем, но поне познаваме футболистите визуално и виждаме кой играе и кой не въпреки огромните усилия на коментатора да ни заблуди. Така ще бъде и не се тормозете излишно. Докато БНТ е на хранилка от държавата т.е. аз си плащам за да гледам имам право да изразя моето недоволство от това което ми предлагат, защото става въпрос само за 1 ш...н месец и те не могат да го направят като хората. Това ще продължава още 100 години докато не се промени порочната практика имаш - нямаш рейтинг заплати се взимат, приход от реклама клони към 0 лв какво ти пука държавата ще плаща.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта