Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
batmanlive
Мнения: 273
Регистриран на: 31 юли 2009 22:58
Skype: batman_live

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот batmanlive » 02 юли 2010 20:45

да, ако съперник им е цска
КАПИТАЛИЗЪМ-ЕДИНСТВЕНОТО ДЕТЕ НА ДЯВОЛА

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Parmalat » 02 юли 2010 20:48

МЕЦИ написа:
POPCORN написа:
МЕЦИ написа:Прекрасен футбол! Дали пък няма да позная ? ;) И естествено да спечеля;) Мисля,че няма кой да ги спре! Дано най-после дойде техният час!

аз също казах, Холандия.След България са ми най-симпатичния национален отбор!


Странно е ,че имаме допирни точки пуканке;),но Холандия с малко пари,малко население създава мегазвезди!


Какво малко население?Холандия е над 12 милиона души държава...
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 юли 2010 20:52

batmanlive написа:да, ако съперник им е цска


[offtopic]+1 ... :lol: .... :mrgreen:[/offtopic]
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Roger_Federer » 02 юли 2010 20:54

Холандия играе отвратително,не ми харесва.Преди бяха по-добре,играеха футбол,това сега е някакво печалбарство.2006 нали гледахме как двете национални гарнитури,играещи най-грозния футбол стигнаха до финал.Сега пак ли?!Холандците могат да се пънат колкото си искат,но накрая ще паднат или на Марадона или на немците и ще ядат много,много бой.

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Red_Pride » 02 юли 2010 20:56

Браво на Холандчетата :twisted: от сега им честитя финала,който ще е европейски :mrgreen:
Image

bossar
Мнения: 418
Регистриран на: 12 апр 2009 20:51
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот bossar » 02 юли 2010 20:56

offside_my_ass_ написа:
durex написа:
sixtynine написа:По-скоро бразилците бяха много зле.До 30-тата минута се държаха добре на терена и надиграваха Холандия.Ама се вижда, че бразилската доминация вече е към края си.Вече нямат онези суперзвезди като Кафу,Роналдо.Роналдиньо е на години и не го викат.А смятайте, че на това световно те са с най-висока средна възраст.В момента просто няма кой да отлича в техния отбор.Кака не показва нищо.Луиш Фабиано вкарва на по-слабите отбори, Робиньо си му личи, че може сам срещу вратаря да вкара, но само до там.Отзад е още по-лошо: Лусио - 32 години, Жуан - още повече, Майкон и той вече чукна 30, а този Бастос не прави кой знае кво забележително.Пред тях Жилберто Силва скоро сигурно ще спре с футбола, а този Мело, който ги закопа просто не знам с ква психика е.Интересното е и че "отдолу" не идват кой знае кви млади футболисти.Нилмар като влезна в игра беше незабележим, Тиаго Силва по мое мнение не е добър футболист.Само близнаците в Юнайтед вдъхват малко оптимизъм..

хахаха Майкон е на 28 години,ще прави 29..къде ги видя тия 30?


Абе не му се връзвай на този "специалист по Бразилия", нямали бразилците млади таланти - буахахахаахаахахахахахаах. По-големи глупости не бях чел. А някой нещо да казва за Пато, Брено, Лулиня (не съм сигурен дали така се четеше името му), близнаците от Юнайтед, Диего, Дъглас Коща. Също Денилсон от Арсенал, който далеч не е лош играч, както и многобройните бразилски футболисти, които ритат във Франция и Испания, чиито имена все още са неизвестни на обществеността, но вече хващат окото на специалистите. Бразилия е една голяма "люпилня" за таланти, защото е бедна страна, където за множеството от младежите, които искат да постигнат нещо, футболът е единственото спасение. Аз бих се притеснявал повече за липсата на талант в България, където школите са импотентни, а треньорите некомпетентни.

+1
Погледайте малко браизилското първенство и ще разберете какви таланти има там.В Сантос в момента има двама 19-годишни -Ниамар и Андре, правят разногледи защитниците, но Дунга не посмя да ги вземе.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 юли 2010 20:58

Твърдо не! :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 02 юли 2010 21:02

Parmalat написа:Какво малко население?Холандия е над 12 милиона души държава...


Холандия е над 16 милиона, но това няма да й помогне! :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

malkin71
Мнения: 17
Регистриран на: 03 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот malkin71 » 02 юли 2010 21:03

[/quote] Абе не му се връзвай на този "специалист по Бразилия", нямали бразилците млади таланти - буахахахаахаахахахахахаах. По-големи глупости не бях чел. А някой нещо да казва за Пато, Брено, Лулиня (не съм сигурен дали така се четеше името му), близнаците от Юнайтед, Диего, Дъглас Коща. Също Денилсон от Арсенал, който далеч не е лош играч, както и многобройните бразилски футболисти, които ритат във Франция и Испания, чиито имена все още са неизвестни на обществеността, но вече хващат окото на специалистите. Бразилия е една голяма "люпилня" за таланти, защото е бедна страна, където за множеството от младежите, които искат да постигнат нещо, футболът е единственото спасение. Аз бих се притеснявал повече за липсата на талант в България, където школите са импотентни, а треньорите некомпетентни.[/quote]

Това, че Бразилия е бедна страна, не отговаря на истината. В момента 190 милионната държава е първа икономическа сила в Южна Америка. Страната е и с най значителна промишлена структура в Латинска Америка и по този показател е 8-ма в света.
Ако имаш предвид, че Бразилия е страна на контрастите и в нея наистина има не малко бедни хора, с това бих се съгласил.
Що се отнася до мача - радвам се изключително!
Обичам холандците от горе-долу 15 години, баща ми и майка ми са също техни фенове. Преди постоянно ми дърдореха за тоталния футбол на Аякс и националния тим от 70-те :lol:. Не знам дали ще станат световни шампиони, но много ми се иска. Съдбата им е отнела прекалено много, дано сега им се усмихне.
Последна промяна от malkin71 на 02 юли 2010 21:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Фаворит ли е Холандия за световната титла?

Мнениеот МЕЦИ » 02 юли 2010 21:06

Parmalat написа:
Какво малко население?Холандия е над 12 милиона души държава...

Сравни я с Бразилия,Аржентина,Германия...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта