1/4 финал Холандия-Бразилия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Linkydj » 02 юли 2010 19:15

jindo написа:
durex написа:Както каза Гулит преди световното...звездата на Мондиала няма да е нито Меси нито Роналдо,а Уесли Снайдер и до момента е много ама много прав!!!!!

Амм, този мач Робен > Снайдер :)

Моля??

ХАХАХ Снайдер направи и 2та гола , това ти е достатъчно , обявен е и за играч на мача , Робен за мен беше слаб и само симулираше ( Тук не говора за картона, който показаха на мело - той беше реален!!!!!!)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот acmilan » 02 юли 2010 19:16

Робен игра много слабо,не виждам какво го хвалите точно днес.Уесли Снайдер обаче е моторът на този отбор.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот buffon » 02 юли 2010 19:18

Madridist написа:
acmilan написа:Дунга е малоумен,не може да излизаш със 7 дефанзивни полеви играчи и да си треньор на Бразилия.Не може да разчиташ на футболисти като Луиш Фабиано и резерва да му е Нилмар,като имаш Роналдиньо и Пато и не ги викаш.Радвам се,че Дунга се провали,не може такъв човек да води Бразилия.Фелипе Мело е обявен от италианските медии,които са едни от най-авторитетните в света за най-лошият трансфер на сезона и е титуляр на петкратните световни шампиони.Да не говорим пък за Жилберто Силва,който играе в Гърция :shock: Сбогом,Дунга :) Колкото до Холандия,не ми хареса особено играта им,особено Робен беше неузнаваемо слаб,но все пак Уесли Снайдер играе сезона на живота си,което беше достатъчно.Хубаво е,че единият финалист ще е сравнително изненадващ,надявам се това да е Уругвай ;)


Роналдиньо, Пато, Марсело и т.н. къде са :roll: Въпреки всичко, смятам, че Бразилия ще съсредоточи всичките си ресурси да спечели следващото първенство, на което ще бъде домакин и за мен лично ще са основния фаворит :?

То па точно Марсело щеше да ги преобрази айде стига сте давали акъл на треньорите.Идеята на Дунга беше да гради състава си около Кака и Робиньо,не взе Роналдиньо и Пато защото може само 11 човека да играят,а все някои щеше да е резерва и да мрънка че не играе.Малшансът за Дунга бе че Кака е в много лошо състояние не беше лидерът които се очакваше да бъде.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Sagittarius » 02 юли 2010 19:18

Жардел ако беше млад щеше да е любимеца на прагматика Дунга с головете си :mrgreen:.Вярно е,че като отпадне няко йда критикуваш е най-лесно,но неведнъж съм отбелязвал,че не може Бразилия да играе дефанзивно.Просто от деца,от най-малки бразилчетата се учат на нападателен футбол и на шоу.Това им е амлоато-артисти на терена.Там който е сравнително бездарен и слаб го правят я защитник,а дефанзивен халф.Е,Дунга като играч беше изключение и беше лъв на терена,но се омаза като треньор.Робиньо не е за терена,просто е прекалено голям егоист и лакомия!!!Дунга,Дунга,не може Браизлия да е на терена и да няма един сносен плеймейкър при положение,че Кака беше контузен през пролетта и не беше във форма.В така и то блестяща беше Роналдиньо.Е,не можеше ли Роналдиньо да го позиционира вляво,както беше едно време в Барселона вместо Робиньо?Не можеше ли да вземе Дунга един от безбройните фамозни плеймейкъри на Бразилия,играчи като Алекс от Фенербахче,който е буквално маестро,бивш капитан на селесао.Не можеше ли да викне Диего,при все,че направи слаб сезон в Юве поне играе и е във форма.Даниел Карвальо?На вместо това излиза с 2 дефанзивни халфа,единия папардакис,става за Гърция,но за такъв форум?А другия?Безрасъден и недодялан като играч,като психика?Ужас,много лоши решения.И Пато имаш,а да вземеш Нилмар?Абе Дунгааааааа :x
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот merdanski » 02 юли 2010 19:19

На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот JohnnieWalker » 02 юли 2010 19:20

JohnnieWalker написа:2:1 ! Робен и ван Перси :!:



Нямам какво да добавя :) Само голмайсторите не уцелих ама не ми пречи :mrgreen:

П.С. Снайдер е слаб ама много му връзва и съм яко доволен :mrgreen:

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Neron » 02 юли 2010 19:22

merdanski написа:На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:

Не се радвай утре половината от писанията ти няма да се сбърднат.Виждаш аржентинците нападат Гергмания като муха на лайно щото ги е страх и си знаят какво ще стане и се пробват с психологичната война преди мача ама нема им се получи нито товята прогноза.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот Sagittarius » 02 юли 2010 19:22

Кака е наистина велик,но на всички беше ясно,че след контузията не може да е никакъв лидер и движител на Бразилия.Лидерът трябваше да бъде намиращия се в отлична форма истински лидер Роналдиньо Гаучо,който щеше да разпилее днес холандците.И подавач като Диего на мястото на Мело,атакуваща схема,в атака Пато и Бразилия щеше да гази днес,но уви.Все пак Дунга ми е симпатичен,сърцат до безпределност играч на терена,просто сбърка.Жалко за Бразилия,но 3 повиквателни да беше пратил(Роналдиньо,Диего,Пато) и да беше оставил вкъщи Жосуе,Мело и Нилмар...6-кратни щяха да са.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот merdanski » 02 юли 2010 19:26

merdanski написа:На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:

Така че очаквам немски атаки сега.Утре аз ще говоря,друг ще мълчи ;)
Последна промяна от merdanski на 02 юли 2010 19:29, променено общо 1 път.
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: 1/4 финал Холандия-Бразилия

Мнениеот merdanski » 02 юли 2010 19:28

Neron написа:
merdanski написа:На 17 юни 2010г. в 17:45 неразбиращият от футбол merdanski написа в тема"Кои ще са двата финалиста в ЮАР ?" следното:
"Ако нещата са както си ги мисля,1/4 финалните сблъсъци Холандия-Бразилия и Аржентина-Германия няма да остъпват по зрелище на финала.Но все пак мисля,че Холандия и Аржентина ще гледаме на 11 юли.

Колко е приятно само да се окажеш прав след като са те убили от бъзикане...
Още по-приятно е да ти замирисва на печалба,когато "врагът" се чуди с какво да те нападне :lol: :lol: :lol:

Не се радвай утре половината от писанията ти няма да се сбърднат.Виждаш аржентинците нападат Гергмания като муха на лайно щото ги е страх и си знаят какво ще стане и се пробват с психологичната война преди мача ама нема им се получи нито товята прогноза.

Утре по това време дано си във форума ;) Да си кажем някои приказки
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта