На кого му пука, че Англия играе слабо?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
khs
Мнения: 21
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: На кого му пука, че Англия играе слабо?!

Мнениеот khs » 02 юли 2010 03:40

Това,че дори и след този мач някой казват че на Англия им прилягало да победят...вие момчета/или момичета/ сте директно за психиятър........
В България за съжаление Диемизацията/идва от Диема/ е диагноза,просто нямам думи....
:lol:
От почти 3 години живея в Лондон,ФЕН съм на БАЙЕРН и Германия,техни фланелки нося,Ами всички мой колеги-англичани ми Честитиха победата на немците,като казаха,че са минали с малко!Хайде,до другото световно,че на Европейски Англия рядко се класира.........

beloto_boro
Мнения: 134
Регистриран на: 31 мар 2010 20:58
Контакти:

Re: На кого му пука, че Англия играе слабо?!

Мнениеот beloto_boro » 02 юли 2010 03:50

Ти като подкрепяш германците значи си много читав щото :lol:

Откога станахте официални граждани на Германия , че сте тръгнали да се подигравате на една Англия ми е много интересно? Май връзката с реалността ви се губи.

Liverpool_FC
Мнения: 50
Регистриран на: 15 окт 2008 09:19
Контакти:

Re: На кого му пука, че Англия играе слабо?!

Мнениеот Liverpool_FC » 02 юли 2010 21:27

И на мен ми пука за Англия. Заради много неща. Заради духа и любовта към футбола, заради липсата на клоунади, симулации и провокации. Или в най-лошият случай - тези неща са в пъти по-малко отколкото при латиносите. Заради цялата тази атмосфера и заряд, заради великите публики, заради играта на един дъх, без жалене и без сметки (което не винаги е в плюс за английските отбори). Ето защо винаги Англия имат много, много фенове сред неутралните зрители. Заради Liverpool F.C.!!!

Потребителски аватар
khs
Мнения: 21
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: На кого му пука, че Англия играе слабо?!

Мнениеот khs » 03 юли 2010 03:21

beloto_boro написа:Ти като подкрепяш германците значи си много читав щото :lol:

Откога станахте официални граждани на Германия , че сте тръгнали да се подигравате на една Англия ми е много интересно? Май връзката с реалността ви се губи.

Пич,много си зле..........
Гражданин на която си искам държава мога да бъда...нищо не ме спира!
Както и го правя всъщност...
Относно това кой отбор подкрепям-на тва ми е за твоето мнение :lol:
А такива като тебе са потвърждение на старата Българска мъдрост-че е лесно да изгониш човек от село,но селото от човек -НЕ!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта