Идеалният състав на Италия за това световно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот acmilan » 29 юни 2010 22:20

kokic1986 написа:Панучи , Канаваро , Тоти и Дел Перо - доста са възрастни - страхотни футболисти с много силна кариера , но отдавна не са за националния отбор - трябва по-млади момчета ;)

А по-младите като не стават?За млади и стари в национален отбор,особено на световно първенство,където има разширен състав от 23 футболисти,е несериозно да се говори.Имат място най-добрите,не най-младите.За клубен отбор и дълъг сезон с над 50-60 мача е съвсем различно,Но съгласи се,че Тоти и Дел Пиеро могат да влязат дори за 20 минути в даден мач и да направят разликата,да не говорим пък,че срещу отбори като Парагвай,Нова Зеландия и Словакия не трябва да имат никакви проблеми.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
spiker
Мнения: 236
Регистриран на: 16 мар 2009 19:43
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот spiker » 29 юни 2010 23:02

Почвам да се нервя тука. Големите специалисти без отбори на СП започнаха да се изказват, този бил стар, онзи бил млад! Абсолютни смешници сте. Най-големия в този спорт за мен - Марчело Липи е избрал състава, никой нищо не може да му каже. Да, той беше виновен, че не взе Тоти, Дел Пиеро, Идзаги и Матераци, а взе смешните Канаваро, Монтоливо и Джилардино. Ама какви сте вие, че да казвате, че футбола в Италия не ставал. Няма да се обосновавам. Просто се наслаждавайте на 4-те звезди и се надявайте Испания или Холандия да завоюват някой друг полуфинал. Германия, Италия и Бразилия. Това са най-големите футболни нации!
1934---1938---1982---2006

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот ZARAA » 29 юни 2010 23:07

spiker написа:Почвам да се нервя тука. Големите специалисти без отбори на СП започнаха да се изказват, този бил стар, онзи бил млад! Абсолютни смешници сте. Най-големия в този спорт за мен - Марчело Липи е избрал състава, никой нищо не може да му каже. Да, той беше виновен, че не взе Тоти, Дел Пиеро, Идзаги и Матераци, а взе смешните Канаваро, Монтоливо и Джилардино. Ама какви сте вие, че да казвате, че футбола в Италия не ставал. Няма да се обосновавам. Просто се наслаждавайте на 4-те звезди и се надявайте Испания или Холандия да завоюват някой друг полуфинал. Германия, Италия и Бразилия. Това са най-големите футболни нации!

Индзаги и Матераци и аз не бих ги взел в сегашната им форма,като и за Дел Пиеро доста може да се поспори,но на фона на това с което разполагат италианците имаше място сред 23-мата..Тоти мисля че беше задължителен,но аз така и не разбрах дали ще приеме евентуална покана от Липи,нали се отказа уж след 2006?Фабио Гросо също бих повикал аз,както и Андреа Бардзали и двамата играха през 2006 и именно там блеснаха за първи път като че ли.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот acmilan » 29 юни 2010 23:15

spiker написа:Почвам да се нервя тука. Големите специалисти без отбори на СП започнаха да се изказват, този бил стар, онзи бил млад! Абсолютни смешници сте. Най-големия в този спорт за мен - Марчело Липи е избрал състава, никой нищо не може да му каже. Да, той беше виновен, че не взе Тоти, Дел Пиеро, Идзаги и Матераци, а взе смешните Канаваро, Монтоливо и Джилардино. Ама какви сте вие, че да казвате, че футбола в Италия не ставал. Няма да се обосновавам. Просто се наслаждавайте на 4-те звезди и се надявайте Испания или Холандия да завоюват някой друг полуфинал. Германия, Италия и Бразилия. Това са най-големите футболни нации!

Значи,първо,посмекчи малко тона,всеки си има мнение ;) .Второ,и аз съм голям фен на Италия и съм съгласен с последните ти две изречения ;) Колкото до Липи-има и по-големи от него в този спорт,за мен,и да,сгреши състава и то тотално.Няма човек,който да не може да бъде критикуван,пък бил той и Липи.Преди беше голям треньор,но му мина времето,като на всяко нещо на този свят...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

tuluzar dimitrov
Мнения: 27
Регистриран на: 02 юни 2009 00:27
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот tuluzar dimitrov » 29 юни 2010 23:32

ОМГ, какво виждат очите ми.. айде Панучи, Дел Пиеро, Тоти ок. НО ... ВИЕРИ ли за Бога виждат очите ми.. брат, ти си избил рибата с тоя състав... ВИЕРИ .. :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :geek:

mario0o
Мнения: 16
Регистриран на: 04 юни 2008 15:08
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот mario0o » 29 юни 2010 23:35

Млади момчета могат да се налагат следващите 10 години...сега беше момента да извика и дел пиеро,и тоти,и касано,за резерви пацини,куалярела и ди натале и роси-това са лидери....джилардино просто няма никакъв късмет...сам срещу вратаря греда ще уцели...и той има добри моменти,ама не е истински лидер...в средата трябваше да са пирло,гатузо и де роси...в защита-канаваро,киелини,дзамброта и гросо.Дъртичко изглежда,ама тези играчи са се доказали и трябваше да им се даде шанс-те бяха по-способни да спечелят световното...едно световно се печели веднъж на 30 години,че и по-рядко дори за големите отбори...тези млади не трябва да се налагат на световно при наложени играчи.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот rhaegar » 29 юни 2010 23:53

Липи от инат не викна Касано и не пусна Пацини и за 10 минути. Двамата вкараха сигурно 50 гола за последните 2 сезона за Сампдория, което изобщо не е лесно. Дел Пиеро също имаше място в състава, както и Тоти, пък ако ще и само за самочувствието, което биха вдъхнали на останалите. Странното е, че за първи път виждам Италия с толкова слаба защита. А наистина лошото е, че с какъвто и отбор да излезе Италия, трябва да може да бие Словакия и Нова Зеландия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот merdanski » 30 юни 2010 01:10

ivailopetkov написа:1Буфон
2Панучи
3Канаваро
4Киелини
5Замброта
6Де Роси
7Дел Пиеро
8Гатузо
9Касано
10Тоти
11Джилардино
С теѝи играчи мисля че щяха да са по добре даваите мнение вие :( :P
Резерви 12 Де Сантис 13.Роси ,Джузепе 14 Балотели 15.Пирло 16.Ди натале
2Панучи 17.Тони .18 Якуинта . 19 Куагриелела от Наполи 20.Инзаги 21.Акуалани от Ливъпул
3Канаваро 22.Малдини 23.Виери


Ех да беше на мястото на Липи....петата беше сигурна...
Ама,както се казва във форума напоследък-мармотът все още завива шоколада в станиол ;)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот buffon » 30 юни 2010 13:22

ivailopetkov написа:1Буфон
2Панучи
3Канаваро
4Киелини
5Замброта
6Де Роси
7Дел Пиеро
8Гатузо
9Касано
10Тоти
11Джилардино
С теѝи играчи мисля че щяха да са по добре даваите мнение вие :( :P
Резерви 12 Де Сантис 13.Роси ,Джузепе 14 Балотели 15.Пирло 16.Ди натале
2Панучи 17.Тони .18 Якуинта . 19 Куагриелела от Наполи 20.Инзаги 21.Акуалани от Ливъпул
3Канаваро 22.Малдини 23.Виери

Ха хахахаха каква безсмислена тема след отпадането да бистриш идеалния състав.Ти явно не следиш италианския футбол май много много,не си ли чул че Малдини и Виери не играят вече хахаха можеше да добавиш Роби Баджо и Джанлука Виали.

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот kokic1986 » 30 юни 2010 13:42

buffon написа:
ivailopetkov написа:1Буфон
2Панучи
3Канаваро
4Киелини
5Замброта
6Де Роси
7Дел Пиеро
8Гатузо
9Касано
10Тоти
11Джилардино
С теѝи играчи мисля че щяха да са по добре даваите мнение вие :( :P
Резерви 12 Де Сантис 13.Роси ,Джузепе 14 Балотели 15.Пирло 16.Ди натале
2Панучи 17.Тони .18 Якуинта . 19 Куагриелела от Наполи 20.Инзаги 21.Акуалани от Ливъпул
3Канаваро 22.Малдини 23.Виери

Ха хахахаха каква безсмислена тема след отпадането да бистриш идеалния състав.Ти явно не следиш италианския футбол май много много,не си ли чул че Малдини и Виери не играят вече хахаха можеше да добавиш Роби Баджо и Джанлука Виали.

А къде забравяте Паоло Роси , Дзенга , Сандро Мацола и Джузепе Меаца :o


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта