Идеалният състав на Италия за това световно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ivailopetkov
Мнения: 92
Регистриран на: 06 юни 2010 21:44
Контакти:

Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот ivailopetkov » 29 юни 2010 16:06

1Буфон
2Панучи
3Канаваро
4Киелини
5Замброта
6Де Роси
7Дел Пиеро
8Гатузо
9Касано
10Тоти
11Джилардино
С теѝи играчи мисля че щяха да са по добре даваите мнение вие :( :P
Резерви 12 Де Сантис 13.Роси ,Джузепе 14 Балотели 15.Пирло 16.Ди натале
2Панучи 17.Тони .18 Якуинта . 19 Куагриелела от Наполи 20.Инзаги 21.Акуалани от Ливъпул
3Канаваро 22.Малдини 23.Виери

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6770
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот soilwork » 29 юни 2010 16:10

Те не могат да съберат 11 читави играчи в цяла Италия....пък и вече отпаднаха.Само ще разтягаме безмислени локуми.Иначе така както си ги подредил-за всички много благодарности за това което са направили и заслужено Пенсиониране с почести

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот JohnnieWalker » 29 юни 2010 16:22

Италиянците са яко жалки. Противно слаби са, чак кеф ми става :mrgreen: Иначе докато не разберат че с пенсионери не става, ще си седят на това ниво ! Единствените има млади и ДОБРИ футболисти са Сантон и Балотели от Интер и Джовинко от Ювентус

Потребителски аватар
housestyle
Мнения: 1695
Регистриран на: 11 май 2009 22:27
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот housestyle » 29 юни 2010 16:29

-------------------------------------------------Буфон-------------------------------------------------------

---Киелини--------------------------Легроталие
-Дзамброта---- ----Маджо-------------



--------Де Роси----------------------Пирло--------------------------------------------Каморанези--------

---------------------------------------------------Тоти--------------------------------------------------------


----------------------------Дел Пиеро---------------------------------Касано-------------------------------
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот acmilan » 29 юни 2010 16:46

housestyle написа:-------------------------------------------------Буфон-------------------------------------------------------

---Киелини--------------------------Легроталие
-Дзамброта---- ----Маджо-------------



--------Де Роси----------------------Пирло--------------------------------------------Каморанези--------

---------------------------------------------------Тоти--------------------------------------------------------


----------------------------Дел Пиеро---------------------------------Касано-------------------------------

На мястото на Каморанези слагам Гатузо,на мястото на Легроталие Панучи и всичко е ок ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот ZARAA » 29 юни 2010 17:48

Аз пък бих сложил Гамберини на мястото на Легроталие и на мястото на Маджо Сантон или Бонера..

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44117
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот rhaegar » 29 юни 2010 19:49

Панучи, Канаваро, Малдини :shock: -та те са за световно за ветерани бе хора. То се видя. че с тоз състав Италия я няма никаква, ама чак пък толкова. Въпреки че ако бяха играли Касано и Пацини щеше да е друга работата, ама карай.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Tinto
Мнения: 17
Регистриран на: 16 окт 2009 09:00
Skype: white_shark2068
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот Tinto » 29 юни 2010 19:50

Въпреки моите огромни симпатии към Липи, за който мога само хубаво да говоря...трябваше да се избере по-нов, по-непознат състав, както и да се вземе краля (разбирайте Дел Пиеро). В нападението определено има какво да се желае, но един Джузепе Роси липсваше. Уникално слабият сезон на Канаваро просто не заслужаваше повиквателна, както за жалост и изключително симпатичният на мен Каморанези. Та дори един Кандрева беше най-малкото в по-добро кондиционно състояние, но пък е показателно, че и в шампиона на Италия има 1 италианец , че и той е със статут на резерва(макар и резерва на най-добрият в света).

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот kokic1986 » 29 юни 2010 20:04

Панучи , Канаваро , Тоти и Дел Перо - доста са възрастни - страхотни футболисти с много силна кариера , но отдавна не са за националния отбор - трябва по-млади момчета ;)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Идеалният състав на Италия за това световно

Мнениеот acmilan » 29 юни 2010 22:16

rhaegar написа:Панучи, Канаваро, Малдини :shock: -та те са за световно за ветерани бе хора. То се видя. че с тоз състав Италия я няма никаква, ама чак пък толкова. Въпреки че ако бяха играли Касано и Пацини щеше да е друга работата, ама карай.

Няма млади и стари в национален отбор,това е несериозно.А и никъде не е споменат Малдини,въпреки че на предното световно,ако играеше,щеше пак да е най-добрият.Канаваро никога не съм го харесвал,за мен няма значение на колко години е,просто не ми харесва като футболист.Панучи е опитен футболист,който можеше да помогне.Много правилно си го написал,със състава на Липи на това световно Италия я нямше никаква.Просто той можеше да бъде съвсем различен и резултатите да са съвсем различни...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта