Молба към БНТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Oziris » 28 юни 2010 18:35

kupo написа:Така мача мина и волейбола също. Всичко си е наред ама за малко да прехвърлят волейбола по БНТ Сат заради ейтакива помачета като автора на темата но за мое а и за няколко хиляди Българи волейболната среща не отиде в тайбрек. Така, че темата е безсмислена още от самото начало.

Кой мач е минал Аржентина - Германия?
Ти май живееш в бъдещето я ни кажи как завърши с точен резултат :)

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот runnersa » 28 юни 2010 18:38

mertezaker написа:
mertezaker написа:аз съм българин и предпочитам да гледам световното, така че си запазете коментарите "Патриоти" такива


Поне не се хвали! Май ти трябваше да си запазиш коментара "Българин" такъв! Като ти си "Българин" който предпочита да гледа футбола и не ни даваш право да си изкажем нашето мнение така ли да го разбираме :x



аз нямам ли право на мнение??? Съмнявам се, че ще гледаш и волейбола, ама така просто да се заядеш

Е имаш де ама защо ни казваш да си спестяваме коментарите :roll:
И да ще го гледам не се бзаяждам просто така! ;)

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот mertezaker » 28 юни 2010 18:44

mertezaker написа:

mertezaker написа:аз съм българин и предпочитам да гледам световното, така че си запазете коментарите "Патриоти" такива


Поне не се хвали! Май ти трябваше да си запазиш коментара "Българин" такъв! Като ти си "Българин" който предпочита да гледа футбола и не ни даваш право да си изкажем нашето мнение така ли да го разбираме :x




аз нямам ли право на мнение??? Съмнявам се, че ще гледаш и волейбола, ама така просто да се заядеш


Е имаш де ама защо ни казваш да си спестяваме коментарите :roll:
И да ще го гледам не се бзаяждам просто така! ;)


Коментари свързани с това колко голям българин си като гледаш волейболния мач на националите, аз също ги гледам и се радвам на успехите им, и бих следил и двата мача, но все пак футболът си е футбол...

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот amoros » 28 юни 2010 18:45

peterx написа:Дейте сега като сме българи да ходим да гледаме и националния ни по крикет (ако има такъв).
Въпросът не опира до родолюбие, а до любителите на определен спорт. Явно футболът има повече такива.

П.П. И аз много се радвам на успехите на националите по волейбол, ходил съм и на мачове, и по телевизията съм гледал, но все пак Цар Футбол си е "цар" :).

Нищо от света на спорта не може да се мери по популярност със футбола.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот megan fox » 28 юни 2010 18:53

Оф разбирам по едно и също време да играят националите ни по футбол и волейбол, че да има спор кой мач да се предава директно по БНТ, ама родните ритнитопковци отново се изложиха, отново не се класираха, така че изобщо няма място за спор! НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР Е НАД ВСЯКАКВИ ДРУГИ ОТБОРИ!

На нас като българи трябва да ни пука за родният национален отбор, а не за няква Аржентина и Германия дето мача е кристално ясен! Аржентина отива на 1/2 финал!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот merdanski » 28 юни 2010 18:59

loko1 написа:
sin_fen написа:В събота 03.07.2010 от 19 часа е предвидено Канал 1 да предават волейбола, но ако мача Аржентина - Германия влезе в продължение чао на мача. Моля да го преместите волейбола по БНТ САТ, Морски помагай и ти ако можеш. Който желае да подкрепи молбата, може да пуска празен коментар и ако предизвика интерес в петък ще я изпратим в БНТ.


абе ч... малки вие БЪЛГАРИ ли сте бе :evil: гледай си смотания мач в нета има 100 връзки и не занимавайте хората с вашите глупости.

Точно обратното пускайте мейли на смотаняците от БНТ да не спират мачове на БЪЛГАРСКИ спортисти, срам и позор отбора ни се бори да е между 6-те най-добри и е с реални шансове, а вие Аржентина - Германия промити мозъци срам :evil: :evil: :evil:

+10000000000000000000000000000000000000000000
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот infallible » 28 юни 2010 19:06

Едното е футбол другото волейбол... кво спорите мн ясно че ше дават футбола
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
Levski_1914 forever
Мнения: 109
Регистриран на: 14 мар 2010 01:44
Skype: който иска да пита :)
Местоположение: София
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Levski_1914 forever » 28 юни 2010 19:06

cska_vd написа:
megan fox написа:Честно не ви разбирам... Ок Световното си е световно, но все пак говорим за НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ!!! Ако сте поне капка българи трябва да се радвате на успехите на единственият ни читав национален отбор, който НЕ СРАМИ България! Че само на волейбол сме световна сила и само там се нареждаме сред най-големите и поне на волейбол ни уважават!

Да, Аржентина-Германия ще бъде голям мач, но мача на националите ни е далеч по-важен и дано БНТ да го дават директно! А и споко, Аржентина ще бие в редовното време! ;)

+1


С какво ще бие,с гол от засада ли?
Вчера на Аржентинците колко съм се смял........... :)
Ако незнаеш,Германия не е Мексико,така,че не бързай много с изводите,както зет ми вчера........Колко съм му се хилил и на него,не е истина............ :lol: :lol: :lol:
Левски завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот NFB_Bgfen » 28 юни 2010 19:12

blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?

Естествено че волейбола предпочитам да гледам как Български момчета играят красиво и побеждават най-големите във волейбола.От колкото да гледам как футболните манекени падат с 4-1 от Кипър.
ИзображениеИзображениеИзображение

Бираманиак
Мнения: 79
Регистриран на: 25 ное 2009 12:49
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Бираманиак » 28 юни 2010 19:25

Аз лично не съм почитател на волейбола, даже и един гейм нямам нерви да гледам, но това не ме прави по малко българин мисля. Винаги се радвам на победите на български национален отбор или състезател на международната сцена, на всички спортове, но не гледам всики тезе състезания. За волейбола съм забелязал, че всеки път тръгваме с големите кошници, бием някое световно величие и до там. Нямаме кой знае какви успехи в този спорт. Относно БНТ след като са купили правата за България за световното по футбол, то те са длъжни да предават всички мачове. Аз лично нямам по кабеларката нито ЗДФ нито друга телевизия която да предава световното и фактически оставам изолиран в случай, че БНТ не предават някой мач. Нямам желание да гледам на 17 инчов монитор, картина 400х150 която засича постоянно. Някой хора прекалявате с псевдо патриотизма и имате криво разбрано чувство за такъв.
[wrapimg=]http://kachi-snimka.info/images/cqs1253642290x.jpg[/wrapimg]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта