ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот jindo » 28 юни 2010 13:37

chrisbosh написа:
Съмнявам се топката да е била достъпна само за Бундеслигата, ерго Карагър да пита ФА защо във Висшата лига не са я използвали, а не да става смешен с такива оправдания.


Пак приказки на изуст. Ами щото във Висшата лига играят с Найк, а не с Адидас. Това да не ти в махалата, с която топка искаш с нея да риташ.


Ти изобщо разбра ли какво съм написал?
Тезата ми е, че никой не е виновен на англичаните за това, че не са "опитали" топката преди първенството. Да търсиш оправдания за погрома в това, че противникът ти е играл няколко месеца повече с топката е супер смешно. Изобщо не съм държал сметка защо се играе с Х или Y топка, нито пък съм давал съвети с коя фирма да си правят договорите.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот UNBEATABLE » 28 юни 2010 13:45

THE G.A.M.E написа:Сетила се Мара .... то станаха сумати гафове с тая топка ....

П.п.
[offtopic]Междудругото, къде в България може да се закупи оригинална "Джабулани" ?
В магазините на Адидас ?[/offtopic]

[offtopic]Да, но ще ти излезе солено[/offtopic]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот eelche » 28 юни 2010 13:47

специален поздрав за всички колеги от форумите на ГОНГ.БГ със следната песен(мястото й е специално тук,в тази тема): http://vbox7.com/play:a84ea1bd
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот za nas e toj religiq » 28 юни 2010 23:38

eelche написа:специален поздрав за всички колеги от форумите на ГОНГ.БГ със следната песен(мястото й е специално тук,в тази тема): http://vbox7.com/play:a84ea1bd


:lol: :lol: :lol: Не я бях чувал до сега ама текста е класика :lol: :lol: :lol:

tacinho87
Мнения: 30
Регистриран на: 16 юни 2010 11:47
Skype: hristo_tatsinski
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот tacinho87 » 29 юни 2010 01:34

Хора, мислите ли, че в 21 век, при наличието на Интернет, Ракети, Самолети, Небостъргачи и какво ли още не, правенето на една топка е проблем? Да не мислите, че съвсем случайно Джабу-дрън дрън лети накриво?
А някой запита ли се ако Джабуто летеше направо, кой от нас щеше да знае че съществува?

Жалко е, какво да кажа. За Фифа парите са най-важни, същото е положението и с Вувузелите, а пък хората като могат да си направят една огромна реклама, защо да не я направят. Лоша реклама няма, нали знаете :)

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот mitkomikele » 29 юни 2010 09:44

Айде моля ви се....много капризни станаха всички футболисти...на всяко световно или европейско тарсят косури на топките..такива били онакива били...От сега нататък като правят топките в заводите да викат по един национал на всяка страна да я тесват..по време на разработката..там цветове грамаж,че даже и форма...нека я направят квадратна та като скачат за първа топка да им разцепва главите малко жуууу аркаааадиииччч. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ФИФА си призна има проблем с "Джабулани"

Мнениеот sl321 » 29 юни 2010 10:24

Топката според мен не е добра и това се вижда освен в реално време така и много добре на повторенията.Забелязва се че с до сега играните топки може да се получи много по фолям фалц.Сега със тая почти не се получава фалц и лети винаги на право.Или ако вземе да се завърти тя се върти и пак лети на право.Ей за това вратарите не могат да я преценят траекторията.Освен това много се бързо се вдига и много бързо пада .Като цяло за мен топките за лига европа и ШЛ бяха доста по различни ( също толкова бързи) а тази Найк с която се играят испанско,английско и италианско първенство според мен най добрата.Ако някой си мисли че няма разлика в топките жестоко се лъже.... ;)

Наистина отбора на Германия до сега е един от отборите които най-добре се приспособяват с нея но това е част от префекционизма на немците...
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта