Аржентина-Германия 1/4 финал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Кашчей » 05 юли 2010 17:56

marmi52 написа: 8-)
Колега, понеже виждам, че си добронамерен ще ти отговоря, че на резултата в един мач освен видимия фактор - съдията, могат да повлияят и редица невидими за нас обикновените хора фактори.
Достатъчно е примерно в отбора на Аржентина да не играят достатъчно добре няколко от основните играчи. Достатъчно е дори да не играят, както трябва по един основен играч от всяка линия ....
Почти всички футболисти на Аржентина играят в европейски отбори. Имат кариера, на която разчитат да им донесе толкова доходи, че да могат да съществуват нормално и след като прекратят с футбола. Повярвай ми - футболистите също са хора и има начини да бъдат накарани да не играят това, което могат ...
За мен мача Аржентина - Германия не се игра !

И друго : Ако си от моето поколение помниш вероятно Световното в САЩ през 1994 година. А, помниш ли, че след гола във вратата на Германия, който ги изхвърли от първенството тогава, Лечков после не можа да играе изобщо клубен футбол повече ?!? ;)


Колко от националите на Аржентина играят в немски отбори?
Доста добро извинение за лошата игра и негативният резултат.Сега, понеже Германия загуби от Сърбия, в Германия няма да играят повече сръбски играчи- така ли да ти разбирам изказването?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот marmi52 » 06 юли 2010 00:11

garfild8 написа:Марми,излагаш се.И за конспирацията ти :) и за Лечков.Спомни си Лечков,къде игра след САЩ 94 и къде отиде след Хамбургер.И кога напусна Хамбургер?


8-)

Добре е, когато казваш, че се излагам да дадеш някакви доказателства за това.
Това, което вие наричате конспирация, аз наричам масова манипулация.
Това, което вие смятате за плод на отвеяни мозъци, аз виждам като ежедневие.
Що се отнася до Лечков кажи, ако обичаш къде след САЩ 94 наистина ИГРА Лечков ???
Отговорът е - НИКЪДЕ !!!
Това, че търкаше пейките на резервите в Хамбургер до 96-та година, а след това на Олимпик Марсилия и Бешикташ не означава, че е ИГРАЛ !
И понеже трудно някой от вас проследяват мисълта ми, ще повторя :
С гола си във вратата на Германия, който ги изхвърли от САЩ 94, на практика Лечков сложи край на футболната си кариера в европейските клубни отбори и играеше редовно само в национала ...
Не само в Германия, а в цяла Европа вече не можеше да играе Лече ! Подобни проблеми имаха почти всички наши футболисти участвали на САЩ 94. Много от тях бяха закотвени на резервните скамейки на клубните си отбори. Други като Стоичков изпаднаха в немилост заради "конфликт" с треньора ... Затова и участието ни на Евро 96 две години по-късно беше пълен провал.
Нещо такова очакваше вероятно и Меси, ако беше играл с истинските си възможности срещу Германия !
Повтарям : Аржентина не игра срещу Германия !
Аз имам своя версия за този факт, която никой не е в състояние да промени !
Според мен Германия ще бъде НАПРАВЕНА световен шампион !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот jindo » 06 юли 2010 02:24

marmi52 написа:
garfild8 написа:Марми,излагаш се.И за конспирацията ти :) и за Лечков.Спомни си Лечков,къде игра след САЩ 94 и къде отиде след Хамбургер.И кога напусна Хамбургер?


8-)

Добре е, когато казваш, че се излагам да дадеш някакви доказателства за това.
Това, което вие наричате конспирация, аз наричам масова манипулация.
Това, което вие смятате за плод на отвеяни мозъци, аз виждам като ежедневие.
Що се отнася до Лечков кажи, ако обичаш къде след САЩ 94 наистина ИГРА Лечков ???
Отговорът е - НИКЪДЕ !!!
Това, че търкаше пейките на резервите в Хамбургер до 96-та година, а след това на Олимпик Марсилия и Бешикташ не означава, че е ИГРАЛ !
И понеже трудно някой от вас проследяват мисълта ми, ще повторя :
С гола си във вратата на Германия, който ги изхвърли от САЩ 94, на практика Лечков сложи край на футболната си кариера в европейските клубни отбори и играеше редовно само в национала ...
Не само в Германия, а в цяла Европа вече не можеше да играе Лече ! Подобни проблеми имаха почти всички наши футболисти участвали на САЩ 94. Много от тях бяха закотвени на резервните скамейки на клубните си отбори. Други като Стоичков изпаднаха в немилост заради "конфликт" с треньора ... Затова и участието ни на Евро 96 две години по-късно беше пълен провал.
Нещо такова очакваше вероятно и Меси, ако беше играл с истинските си възможности срещу Германия !
Повтарям : Аржентина не игра срещу Германия !
Аз имам своя версия за този факт, която никой не е в състояние да промени !
Според мен Германия ще бъде НАПРАВЕНА световен шампион !


Ако Германия бъде "направена" шампион, имаш стек от най-добрата немска бира! :) Поздрави

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 06 юли 2010 02:38

Марми , не мога да те разбера човече , ако не беше и ти славист , отдавна да съм станал много остър :roll: Защо Аржентина , която пада 6:1 от Боливия и бива разбита като домакин от Бразилия , да не загуби с 0:4 и от Германия? С кой сериозен отбор играха , за да са показали огромна класа и характер , какъв наставник е Марадона ? Айде стига вече глупости , сигурно и Англия не игра с Германия , нали ...
Изображение

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот niki87 » 06 юли 2010 11:18

8-)


Вижте кво-няма смисъл да се занимаваме с малоумщините на на някои наши колеги-съфорумци.Нека Германия продължи да мачка,пък "специалистите" нека си пишат каквото искат,никой не ги спира да се излагат.Важното е Германия да запази добрата си форма и да спечели 4-та световна титла :geek:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юли 2010 13:42

Загубата си е загуба ..... "Гаучосите" гледат напред.
Май ще оставят Марадона да упражнява професията Селекционер ! ... :lol:
Горките аржентинци .... които имат футбола за религия .... с какво са заслужили това ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Аржентина-Германия 1/4 финал

Мнениеот garfild8 » 06 юли 2010 23:04

marmi52 написа:
garfild8 написа:Марми,излагаш се.И за конспирацията ти :) и за Лечков.Спомни си Лечков,къде игра след САЩ 94 и къде отиде след Хамбургер.И кога напусна Хамбургер?


8-)

Добре е, когато казваш, че се излагам да дадеш някакви доказателства за това.
Това, което вие наричате конспирация, аз наричам масова манипулация.
Това, което вие смятате за плод на отвеяни мозъци, аз виждам като ежедневие.
Що се отнася до Лечков кажи, ако обичаш къде след САЩ 94 наистина ИГРА Лечков ???
Отговорът е - НИКЪДЕ !!!
Това, че търкаше пейките на резервите в Хамбургер до 96-та година, а след това на Олимпик Марсилия и Бешикташ не означава, че е ИГРАЛ !
И понеже трудно някой от вас проследяват мисълта ми, ще повторя :
С гола си във вратата на Германия, който ги изхвърли от САЩ 94, на практика Лечков сложи край на футболната си кариера в европейските клубни отбори и играеше редовно само в национала ...
Не само в Германия, а в цяла Европа вече не можеше да играе Лече ! Подобни проблеми имаха почти всички наши футболисти участвали на САЩ 94. Много от тях бяха закотвени на резервните скамейки на клубните си отбори. Други като Стоичков изпаднаха в немилост заради "конфликт" с треньора ... Затова и участието ни на Евро 96 две години по-късно беше пълен провал.
Нещо такова очакваше вероятно и Меси, ако беше играл с истинските си възможности срещу Германия !
Повтарям : Аржентина не игра срещу Германия !
Аз имам своя версия за този факт, която никой не е в състояние да промени !
Според мен Германия ще бъде НАПРАВЕНА световен шампион !

Марми,не мога да приема теорията ти.И не съм съгласен с някои работи.Например Лечков.1994-1995 има 30 мача в Бундеслигата.Следващия сезон взе да търка пейката и го дадоха на Марсилия.Там игра 1 сезон и напусна.Като отиде в Бешикташ,пак заради нрава си,даже бе принуден да се откаже от футбола,защото щеше да загази много яко.Ама това е ''масова манипулация'',нали? :lol: Стоичков си намери майстора,в лицето на Ван Гал,а последния не бръсне никой и го изхвърли като мръсно коте от Барса.Пак ''масова манипулация''. :) А най-голямата ти простотия е,провала ни в Англия 96. :o Победа,реми(с отменен чист гол на Ицо,срещу Испания) и нещастна загуба от Франция,с автогола на Чичовото за 3:1.И при това положение,пак отивахме напред,ако мамалигите не бяха дали така лесно мача си на Испания.
А провал,може да кажеш,че е участието ни на СП 1998.
Само Черно море.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта