Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот Tommi » 24 юни 2010 20:08

Някой знае ли хубаво радио, което ще предава Япония - Камерун. Изискването ми е да не е голямо разминаването с картината от eurovisionsports ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот MORSKI » 24 юни 2010 20:10

Томи, жалко, че с Rkk закрихме добрто старо радио shout :mrgreen: :mrgreen:
Щеше да има и радио, което да ти коментира :mrgreen:
Сега освен да слушаш Гонг друго не се сещам ;)

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот alcho » 24 юни 2010 20:14

MORSKI написа:Аахаха , аз нищо не мога да направя.... То не зависи от мен ;) Аз съм никой в тази телевизия- най-много да ми теглят една тлъста :lol:
Иначе, ако пуснат другия мач- ще се сърдят феновете на "лалетата", защо не ги дават...
А те не са малко ;)
Пък и има начин- в сайта ще има стрийм ;)

Ще ме прощаваш, ама да ви пикам на стрийма :evil: тоя телевизор за чий ... ми е! Ако някой ми каже каква е причината да дават Холандия-Камерун??? Тъпо-тъпо-тъпо
Феновете на лалетата няма за какво да се сърдят .... Все пак след като България не участва мисля,че дори в интерес на телевизията е да дават мача с интрига ... ама на кой му пука ... явно всичко зависи от ТВЪРДОГЛАВИ ГЛУПАВИ ИДИОТИ

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот rkk » 24 юни 2010 20:14

Неска нашият любимец Куиляреля вкара адския гол :mrgreen:

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот МЕЦИ » 24 юни 2010 20:15

MORSKI написа:Аахаха , аз нищо не мога да направя.... То не зависи от мен ;) Аз съм никой в тази телевизия- най-много да ми теглят една тлъста :lol:
Иначе, ако пуснат другия мач- ще се сърдят феновете на "лалетата", защо не ги дават...
А те не са малко ;)
Пък и има начин- в сайта ще има стрийм ;)

Това ,че си никой е ясно...Не те познавам.Що заблуждаваш хората?А по темата-Футболен мач ,естествено. :) Има програма :) ...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

sandform
Мнения: 19
Регистриран на: 04 ное 2009 19:00
Skype: forzalevski
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот sandform » 24 юни 2010 20:17

Дания - Япония !

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот MORSKI » 24 юни 2010 20:17

МЕЦИ написа:
MORSKI написа:Аахаха , аз нищо не мога да направя.... То не зависи от мен ;) Аз съм никой в тази телевизия- най-много да ми теглят една тлъста :lol:
Иначе, ако пуснат другия мач- ще се сърдят феновете на "лалетата", защо не ги дават...
А те не са малко ;)
Пък и има начин- в сайта ще има стрийм ;)

Това ,че си никой е ясно...Не те познавам.Що заблуждаваш хората?А по темата-Футболен мач ,естествено. :) Има програма :) ...


[offtopic]Ти ако не се изсереш някъде няма да го бъде :mrgreen: Теб пък кой те пита :mrgreen: Господин "някой"
Гледам още не си махнал плавниците :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот МЕЦИ » 24 юни 2010 20:20

MORSKI написа:
МЕЦИ написа:
MORSKI написа:Аахаха , аз нищо не мога да направя.... То не зависи от мен ;) Аз съм никой в тази телевизия- най-много да ми теглят една тлъста :lol:
Иначе, ако пуснат другия мач- ще се сърдят феновете на "лалетата", защо не ги дават...
А те не са малко ;)
Пък и има начин- в сайта ще има стрийм ;)

Това ,че си никой е ясно...Не те познавам.Що заблуждаваш хората?А по темата-Футболен мач ,естествено. :) Има програма :) ...


:mrgr[offtopic]Ти ако не се изсереш някъде няма да го бъде een: Теб пък кой те пита :mrgreen: Господин "някой"
Гледам още не си махнал плавниците :mrgreen:[/offtopic]

MORSKI":mrgr[offtopic]Ти ако не се изсереш някъде няма да го бъде een: Дали думата в болд е обидна или е позволена на хора представящи се за работещи в БНТ?
Виждам ,че си млад човек-липсващите ти първи седем години го показват...
Последна промяна от МЕЦИ на 24 юни 2010 20:24, променено общо 2 пъти.
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот MORSKI » 24 юни 2010 20:22

За хора, които си нямат грам понятие, а гледат само да злобеят и да се правят на интересни, чиито животец е осмислен от плавниците на аватара им- никак не е обидна, а си е точно на място...
При теб и последвалите седем не са помогнали като гледам...
И другия път преди да се опиташ да коментирташ някой и да се правиш на забавен и осторумен- преди това го опознай...
Понеже ставаш смешен...

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Кой мач да излъчви БНТ довечера?

Мнениеот МЕЦИ » 24 юни 2010 20:29

MORSKI написа:За хора, които си нямат грам понятие, а гледат само да злобеят и да се правят на интересни, чиито животец е осмислен от плавниците на аватара им- никак не е обидна, а си е точно на място...
При теб и последвалите седем не са помогнали като гледам...
И другия път преди да се опиташ да коментирташ някой и да се правиш на забавен и осторумен- преди това го опознай...
Понеже ставаш смешен...

Искаш да те опозная? :) Сваляш ли ме? :shock:
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта