Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот ehh » 27 юни 2010 00:17

Казах ви вече - споренето с килер е като да спориш с огледало. Оставете комуниста на мира.
Написал ми е една камара простотии, които няма да си направя труда да ги прочета. Да заминава за Северна Корея и да заживява с другарите.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот samobotev » 27 юни 2010 01:19

Абе незнам ама човека е прав зомбитата сте вие а не той.
Земете се образовайте малко и не повтаряите две научени наизуст изречения постояно.
Ти си комунист и ходи там да живеееш като толкова ти харесва, като някакви папагали сте.
Момчето не отрича че хората там живеят зле просто казва, че едвали играчите ще бъдат пратени в мини само заради три загуби на това световно.
И сега в момента единствената страна която подържа Северна Корея е Китай, руснаците одавна спряха всякаква помощ за корейците.Когато китайците спрът помощите си за Северно корейците режима там ще падне доста бързо но тогава в света ще останат само две комунистически държави Китай и Куба, само дето кубинците в последно време затоплиха доста връзките си с америка и нищо чудно съвсем скоро и там да почнат да се провеждат избори.
И между другото докато ние тука се обиждаме на комунист в други доста по демократични държави взеха да вървят малко по малко от капитализам към социализам :) :)
Примерно Япония там от доста години вече всяко семейство с повече от едно дете ползва данъчни облекчения и им дигат заплатите на хорицата.САЩ ако се приеме закона за здравеопазването предложен от Обама могат да се прекръстят на Комунистическа Америка все пак само в една комунистическа държава здравеопазването е напълно безплатно :) ;)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот MORSKI » 27 юни 2010 01:27

samobotev написа:Абе незнам ама човека е прав зомбитата сте вие а не той.
Земете се образовайте малко и не повтаряите две научени наизуст изречения постояно.
Ти си комунист и ходи там да живеееш като толкова ти харесва, като някакви папагали сте.
Момчето не отрича че хората там живеят зле просто казва, че едвали играчите ще бъдат пратени в мини само заради три загуби на това световно.
И сега в момента единствената страна която подържа Северна Корея е Китай, руснаците одавна спряха всякаква помощ за корейците.Когато китайците спрът помощите си за Северно корейците режима там ще падне доста бързо но тогава в света ще останат само две комунистически държави Китай и Куба, само дето кубинците в последно време затоплиха доста връзките си с америка и нищо чудно съвсем скоро и там да почнат да се провеждат избори.
И между другото докато ние тука се обиждаме на комунист в други доста по демократични държави взеха да вървят малко по малко от капитализам към социализам :) :)
Примерно Япония там от доста години вече всяко семейство с повече от едно дете ползва данъчни облекчения и им дигат заплатите на хорицата.САЩ ако се приеме закона за здравеопазването предложен от Обама могат да се прекръстят на Комунистическа Америка все пак само в една комунистическа държава здравеопазването е напълно безплатно :) ;)


Хич не си прав и не знам откъде идва тази ваша увереност, че Русия са си пряли подкрепата за КНДР...
Аз знам друго,,,,

Както и да е- дори и да не ги пратят в мини- режима им е ужасяващ и тъпчещ човешките права!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 892
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот Botevist_1912 » 27 юни 2010 01:55

samobotev написа:Абе незнам ама човека е прав зомбитата сте вие а не той.
Земете се образовайте малко и не повтаряите две научени наизуст изречения постояно.
Ти си комунист и ходи там да живеееш като толкова ти харесва, като някакви папагали сте.
Момчето не отрича че хората там живеят зле просто казва, че едвали играчите ще бъдат пратени в мини само заради три загуби на това световно.
И сега в момента единствената страна която подържа Северна Корея е Китай, руснаците одавна спряха всякаква помощ за корейците.Когато китайците спрът помощите си за Северно корейците режима там ще падне доста бързо но тогава в света ще останат само две комунистически държави Китай и Куба, само дето кубинците в последно време затоплиха доста връзките си с америка и нищо чудно съвсем скоро и там да почнат да се провеждат избори.
И между другото докато ние тука се обиждаме на комунист в други доста по демократични държави взеха да вървят малко по малко от капитализам към социализам :) :)
Примерно Япония там от доста години вече всяко семейство с повече от едно дете ползва данъчни облекчения и им дигат заплатите на хорицата.САЩ ако се приеме закона за здравеопазването предложен от Обама могат да се прекръстят на Комунистическа Америка все пак само в една комунистическа държава здравеопазването е напълно безплатно :) ;)


Аз помислих по темата и мога да кажа, че също не вярвам да ги пратят в мини, защото се сетих, че коментатора на мача КНДР - Португалия каза, че един от героите от 1966 година, казал, че КНДР не трябва да ги отписваме. А ако си спомняте по време на мача КНДР - Португалия същия коментатор каза, че играчите от 1966 на световното били пратени в трудови лагери. Е, ако са били пратени в трудови лагери, как е възможно играч от световното да дава интервю и да обяснява как ще се представи отбора ? :shock:
Нещо много противоречиви информации даде коментатора, което започва да ме съмнява, че лъже или не е разбрал нещо, както трябва.
А да не забравяме, че по време на студената война в САЩ са писали по вестниците и са говорили по телевизиите, че в Москва хората се изхранват чрез канибализъм, че по улиците на Москва се разхождат бели мечки. Също така съм гледал Джеймс Бонд и там представят България, все едно сме аборигени :!: Западните капиталистически държави са давали много пари, за да оплюят комунистическите държави :!:
Тоест много е вероятно това да е пропаганда от страна на западните държави.
Това са си мои размисли, от които си правя заключението, че според мен не е истина, че ще ги пратят в мини, но то ще се разбере скоро това нещо, няма как да се скрие, нали все пак ще има нови квалификации за световно първенство и ще поживеем и ще видим, както казват руснаците.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост