За БНТ, Световното и Методи Манченко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот ehh » 27 юни 2010 00:10

Най-накрая спокойно изгледах един мач от това СП.
Случайно видях, че RTL имат студио за мача на американците и с радост после видях, че ще предават и самия мач. Естествено, че го гледах по немския канал. Много добро и изчистено студио с водещ немския Ники Кънчев. Коментарът също беше изчистен, с необходимата емоция, като гост-коментатор беше Юрген Клинсман. И двамата бяха на самия стадион (а не като нашите, за които не се знае, откъде коментират), като гласовете им не се губеха по трасето, нито заглушаваха атмосферата. Нито едно прекъсване на звук, картина и т.н.
Много съм доволен и се надявам RTL да предават и други мачове. Препоръчвам ви тази опция и на вас.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 27 юни 2010 01:26

само да вметна, че ртл имат 1000 кратно повече бюджет, немските телевизии дават най-мноог пари за мачовете в ЕКТ- така, че ако си се опитал да направиш сранение- е няма как да стане ;)

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот jindo » 27 юни 2010 01:56

А аз да вметна, че предаването на РТЛ е най-слабо тази година, а коментаторът отнесе доста критики. Иначе гост на ZDF e Оливер Кан, а на Das Erste е Мемет Шол, наистина е удоволствие да се слушат разборите им.

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот alcho » 27 юни 2010 12:36

MORSKI написа:само да вметна, че ртл имат 1000 кратно повече бюджет, немските телевизии дават най-мноог пари за мачовете в ЕКТ- така, че ако си се опитал да направиш сранение- е няма как да стане ;)

Морски, някои неща НЕ ЗАВИСЯТ от бюджета!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 27 юни 2010 12:37

alcho написа:
MORSKI написа:само да вметна, че ртл имат 1000 кратно повече бюджет, немските телевизии дават най-мноог пари за мачовете в ЕКТ- така, че ако си се опитал да направиш сранение- е няма как да стане ;)

Морски, някои неща НЕ ЗАВИСЯТ от бюджета!


В голяма степен това движи телевизията ;) Я ми кажи каква мотировка да имаш като вземаш 400 лева заплата(оператори, монтажисти и т.н?)...
Как да имаш качество на предаване като техниката ти не е сменяна с години....
Айде моля те ;) Не е само до некадърност!
Няма как да се сравняваме и с албанската телевизия дори, камоли с немски, френски, италиански, испански и т.н ....

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот alcho » 27 юни 2010 12:39

MORSKI написа:
alcho написа:
MORSKI написа:само да вметна, че ртл имат 1000 кратно повече бюджет, немските телевизии дават най-мноог пари за мачовете в ЕКТ- така, че ако си се опитал да направиш сранение- е няма как да стане ;)

Морски, някои неща НЕ ЗАВИСЯТ от бюджета!


В голяма степен това движи телевизията ;) Я ми кажи каква мотировка да имаш като вземаш 400 лева заплата(оператори, монтажисти и т.н?)...
Как да имаш качество на предаване като техниката ти не е сменяна с години....
Айде моля те ;) Не е само до некадърност!
Няма как да се сравняваме и с албанската телевизия дори, камоли с немски, френски, италиански, испански и т.н ....

ТОГАВА ЗА ЧИЙ ..... ВИ БЕШЕ ДА НАДДАВАТЕ И ДА ВЗЕМЕТЕ СВЕТОВНОТО??????? Да си правят - шоуто на Канала и Неделя с Митко и да не се занимават с футбол ....

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: За БНТ, Световното и Методи Манченко

Мнениеот MORSKI » 27 юни 2010 12:41

alcho написа:ТОГАВА ЗА ЧИЙ ..... ВИ БЕШЕ ДА НАДДАВАТЕ И ДА ВЗЕМЕТЕ СВЕТОВНОТО???????


Аааа този въпрос не го задавай на мен ;)
А и която и наша телевизия да го предаваше - дъвкали сме го този въпрос- все щеше има недовлни и псуващи.... Наша характерна черта ;)


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта