В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот mitkomikele » 22 юни 2010 09:18

Като гледам като цяло свтовното и възможностите на нашия национален отбор мисля,че не бихме се изложили"ако наиситна бяхме там".... :)

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот donpacko » 22 юни 2010 09:28

Само си помисли ако сме там,и сме на мястото на Гърция,дали няма да има излагация :mrgreen: .

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот mitkomikele » 22 юни 2010 09:34

Виж Гърция..имаха доза късмет в мач с Нигерия,но си остават на зле представилия се като начин на игра...след Франция.. :mrgreen: А защитката им е доста по лоша от нашата...Винтра правеше подараци , като за Коледа:))


Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот eelche » 22 юни 2010 09:36

спокойно можехме да заемем мястото я на Франция,я на Хондурас или Нова Зеландия ;)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот wolfyy » 22 юни 2010 09:36

Според мен единственото място където мисля, че нямаше да се изложим е групата на Италия :mrgreen:

Потребителски аватар
todorK
Мнения: 30
Регистриран на: 05 яну 2009 23:10
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот todorK » 22 юни 2010 09:36

mitkomikele написа:Като гледам като цяло свтовното и възможностите на нашия национален отбор мисля,че не бихме се изложили"ако наиситна бяхме там".... :)

И какво виждаш - защитен футбол.. Ние не можем да играем добър защитен футбол. Рядкост са мачовете, в който се затваряме и не ни вкарват, а ако почнем да атакуваме ни пълнят кошницата. Както виждате отбори от нашия калибър, като Словения, Швейцария и Гърция, които според мен са с по-слаби футболисти, са там главно заради дисциплина и добра тактика. И двете липсват в нашия отбор. Все още нямаме място на голямо първенство.

mitkomikele
Мнения: 35
Регистриран на: 02 ное 2009 10:25
Skype: mitko_mikele
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот mitkomikele » 22 юни 2010 09:50

todorK написа:
mitkomikele написа:Като гледам като цяло свтовното и възможностите на нашия национален отбор мисля,че не бихме се изложили"ако наиситна бяхме там".... :)

И какво виждаш - защитен футбол.. Ние не можем да играем добър защитен футбол. Рядкост са мачовете, в който се затваряме и не ни вкарват, а ако почнем да атакуваме ни пълнят кошницата. Както виждате отбори от нашия калибър, като Словения, Швейцария и Гърция, които според мен са с по-слаби футболисти, са там главно заради дисциплина и добра тактика. И двете липсват в нашия отбор. Все още нямаме място на голямо първенство.[
Не виждам такъв футбол,самия аз мразя този стил...Но това е основата за голям форум..добра защита ,а в офанзивен план всичко е импровизция стила на футболистите от клубната си принадлежност и класата на отделните така наречени "звезди".Прав си иначе за дисциплината...Мисля,че колкото и да сме зле от години насам в по лесна група бихме си дошли поне с 2 хикса :)

dolubfs
Мнения: 108
Регистриран на: 27 ное 2009 16:43
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот dolubfs » 22 юни 2010 09:53

НЕ!! .........а ако случайно бяхме попаднали там - дано не ни напипа КНДР например, защото резила щеше да е голям........

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: В предвид качеството на World CUp '10!България има ли място?

Мнениеот crap » 22 юни 2010 09:56

Всеки един отбор на света има място на световното, без знаечение от качеството му. България също имаше своето място, но не си го извоюва. Сега имаме място и на Европейското 2012, но и там няма да идем.

ПП. В спортала писаха, че сме изпаднали още поназад в класацията на УЕФА, като дори и Кипър са ни изместили :lol: :lol: :lol:
YA GUNNERS YA


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта