Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

kopara
Мнения: 1
Регистриран на: 19 юни 2010 20:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот kopara » 19 юни 2010 20:39

Cukyens написа:Много добре се получава до сега ! Много съм доволен ! Нека се разбере , че толкова много пари вредят на футбола , а толкова много мачове вредят на качеството на игра на футболистите ! Не може да играеш 80-90 мача на сезон и после да играеш Световно !!! Футболът не е това , което беше !!! НЕ на модерния футбол !!! Видяхте ли сега колко е смешен Рууни ??? Видяхте ли , защо сър Алекс държи Бербатов ? Защото ако няма кой да му прави положенията на Рууни , той не може да вкара !!! Шампионът се казва Аржентина !

Пич ти болен ли си???Да ти кажа само че Англия не е МАН ЮТД!!!Не се притеснявай има кой друг освен Бертабов да подава на Рууни в МАН ЮТД!!!А съра го държи още там защото даде много пари за него!!!

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 19 юни 2010 20:44

Холандия неска голямата сила и те какво играха срещу Япония, по-безхаберна игра и от Франция, имаха късмет с един вратарски гол, за тях що не пуснете още една отделна тема?
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот JohnnieWalker » 19 юни 2010 22:15

Mourinio написа:Холандия неска голямата сила и те какво играха срещу Япония, по-безхаберна игра и от Франция, имаха късмет с един вратарски гол, за тях що не пуснете още една отделна тема?



Защото не за Холандия, а за Англия се изписаха най-големите думи ;) Защото не Холандия, а Англия тръгва всеки път с голямата кошница ;) И винаги си тръгва с прази ръце... за това ;) А да... Холандия = 6т. Англия = 2т. Доволен ?

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 19 юни 2010 23:27

Btovfan80 написа:Към megan_fox:

Статистика за мачовете
Изиграни мачове 380
Статистика за головете
Вкарани голове 1053
Среден брой голове (Домакински) 1.7
Среден брой голове (Гостуващи) 1.07
Среден брой голове/мач 2.77
Над 2.5 гола 52.63%
Под 2.5 гола 47.37%
Среден брой голове/кръг 27.71
Най-много вкарани голове в един кръг 7^ (37 голове)
Най-малко вкарани голове в един кръг 23^ (19 голове)
Мач с най-много вкарани голове 22/11/09 Tottenham - Wigan (9-1)

Намери ми сега ти статистика за головете в примера.


И какво искаш да ми покажеш с тази статистика?! Това не прави ВЛ по-доброто първенство! Хайде сравни спечелените отличия в ЕКТ от отбори от Примера и от ВЛ! Или изкарай статистика на всички мачове играно м/у испански и английски отбори, че да видим кой е по-по-най!

И не последно място не видях нищо за отговор, че и в Англия има двуполюсна борба за титлата - безспорен факт последните 10 години!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
chefzZ
Мнения: 72
Регистриран на: 01 мар 2010 22:09
Skype: na lichno ;]]
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот chefzZ » 19 юни 2010 23:30

Всички тея които казаха, че Джерард и Лампард са дървета и не могат да спрат топката мога да им кажа само, че станаха за смях.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 19 юни 2010 23:35

chefzZ написа:Всички тея които казаха, че Джерард и Лампард са дървета и не могат да спрат топката мога да им кажа само, че станаха за смях.


Ти да не гледаш записи на някое минало световно? На това целият отбор на Англия е под всякаква критика! Сборен отбор на родната "А" група с капитан Йовов ще играе само три пъти по-добре от националният на Англия!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
То махалата да се съберем и ще ги бием тия умрелочи :!: :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Btovfan80 » 20 юни 2010 01:22

Как така -"Какво искаш да кажеш?", не съм аз този, който винаги иска да си ги мерим! :lol: Давам ти статистика, в отговор на твоето твърдение, че ВЛ не е силно първенство! ;) До сега не си спомням да съм твърдял(лично аз), че примера е слаб шампионат, но аз и не гледам много често техни мачове, за да знам :) На мен ми харесва футболът, който се играе на острова, достатъчно атрактивен е и има много голове! 8-)

П.С. И не на последно място - играят тримата най-можещи български футболисти! ;)
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 01:46

Btovfan80 написа:Как така -"Какво искаш да кажеш?", не съм аз този, който винаги иска да си ги мерим! :lol: Давам ти статистика, в отговор на твоето твърдение, че ВЛ не е силно първенство! ;) До сега не си спомням да съм твърдял(лично аз), че примера е слаб шампионат, но аз и не гледам много често техни мачове, за да знам :) На мен ми харесва футболът, който се играе на острова, достатъчно атрактивен е и има много голове! 8-)

П.С. И не на последно място - играят тримата най-можещи български футболисти! ;)


Значи дай да се уточним, че явно не си ме разбрал правилно. ;)
Аз не казвам, че ВЛ е слабо първенсто, а казвам, че НЕ Е най-силното и че Примера е по-силен шампионат от ВЛ! - това е. ;)


А колкото до това, че там играели тримата най-добри българи... е не сме на световното, така че няма голяма полза от това, че играят във ВЛ! Виж, когато в испанската Примера имахме трима: Стоичков, Пенев, Сираков... беше различно и се класирахме за европейски и световни първенства! Ясно, че сегашното поколение е много по-слабо от предното, но е показателно, че предното, което бе по-силно игра в Примера, а не във ВЛ!!! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот lokofan » 20 юни 2010 01:50

Абе Питър Крауч е велик!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 01:51

lokofan написа:Абе Питър Крауч е велик!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Прав си, велик палячо е! Ако на СП имаше награда "Бамбук №1" той щеше да я спечели!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта