Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот eelche » 19 юни 2010 15:54

zlatan написа:Пускам тази тема веднъж завинаги да се разбере ,че тренера все пак не е отбора.Когато си слаб си оставаш слаб за цял живот.
По-малоумни,по-бездарни,по-малудушни,по-слаби футболисти от Английските на този мондиал няма.(Франция).
Тренер дойде може най-добрия заедно с Моу,но ръгбиста си е ръгбист.
Та в този ред на мисли за какво ни е тренер на Национала като ние сме същите като тези Сбирщини от Албиона.
Аз нерви за вас нямам,заповядайте на нашето Черноморие господа Албионци-напред към Варна и Бургас.



шефе,и аз искам доктор Хаус за министър на здравеопазването,ама няма... :)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот valdi » 19 юни 2010 16:31

megan fox написа:
valdi написа:висшата лига е най силното първенство и в това спор няма


Мечтииииииииииии! ВЛ Е ТОЧНО ТОЛКОВА НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО, КОЛКОТО НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА ЖАЛКАТА АНГЛИЯ Е НАЙ-СИЛНИЯТ НА ПЛАНЕТАТА!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

окей..радвай се на хегемонията на БарЦелона и извънпланетарния колос от Мадрид..ако едно първенство\шампионат се състои от 2 клуба , то примера дивизион е намба 1!

Потребителски аватар
alcho
Мнения: 124
Регистриран на: 05 юни 2008 13:44
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот alcho » 19 юни 2010 17:00

maldin1 написа:
alcho написа:Май проблемът на Англия е медицински. Като им няма медицинските центрове и лекарите на големите клубове ... и все издънки ... това ме навежда на недотам светли мисли относно "методиката" на възстановяване и подготовка в националния им отбор. Според мен хапчетата не са им на нивото от редовния сезон ....
Повярвай ми Английската федерация има възможности и за по-добри медицински центрове от клубовете.....

Склонен съм да ти повярвам, но все пак - не си го измислям
http://sportni.bg/worldcup2010/?tid=40&oid=2530120

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот rhaegar » 19 юни 2010 17:20

valdi написа:висшата лига е най силното първенство и в това спор няма


Като изключим факта, че в Барса и Реал има повече класни играчи, отклкото в цялата ВЛ, може и да си прав. И като изключим Лампард, Тери, Джерард и Рууни, кажи ми някой англичанин, който е наистина незаменим за своя отбор в Англия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 19 юни 2010 17:34

valdi написа:
megan fox написа:
valdi написа:висшата лига е най силното първенство и в това спор няма


Мечтииииииииииии! ВЛ Е ТОЧНО ТОЛКОВА НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО, КОЛКОТО НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА ЖАЛКАТА АНГЛИЯ Е НАЙ-СИЛНИЯТ НА ПЛАНЕТАТА!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

окей..радвай се на хегемонията на БарЦелона и извънпланетарния колос от Мадрид..ако едно първенство\шампионат се състои от 2 клуба , то примера дивизион е намба 1!


Припомни ми тогава последните 5-6 години колко отбора са ставали шампиони във ВЛ?! Нима не са 2: Челси и МЮ! Със същата честота, с която се разчупва двуполюсният модел във ВЛ се разчупва и този на Примера, като там успява да стане шампион примерно Валенсия или Атлетико Мадрид! Така че пак каза голяма глупост! ;)

Феновете на ВЛ сте много интересни същества... все повтаряте как в Испания имало само 2 отбора, ама не се замисляте, че и в Англия е същото от няколко години! Да във ВЛ се говори за голямата четворка, ама както знаем Ливърпул вече 2 ДЕСЕТИЛЕТИЯ не могат да станат шампиони, а този сезон даже не успяха да станат 4-ти, Арсенал също от доста сезони не е ставал шампион и изобщо не се вижда кога може да стане това, защото идеите на Венгер вече всички ги знаят! Сити и Тотнъм са приятни изненади, но те за повече от третото място не могат да се борят и какво остава? Остават Челси и МЮ, които спорят по м/у си! А когато не са Челси, то някой друг спори с МЮ... - та ВЛ е също толкова безинтересна като конкуренция на водещите 2 отбора, но в Примера има далеч по-силни и по-класни играчи, отколкото на острова! Като добавим, че в Испания се играе далеч по-красиво, атрактивно и атакуващо и ти става ясно защо Примера е на светлинни години пред ВЛ!!! То не случайно и като погледнеш статистиката на ЕКТ виждаш, че най-много отличия се спачелени от... ИСПАНСКИ отбори, а не от английски! - Замисли се защо е така и дали Примера не е по-силното първенство! ;)
Последна промяна от megan fox на 19 юни 2010 17:44, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Btovfan80 » 19 юни 2010 17:41

Най- виновни са англичаните, защото наеха Капело за селекционер! Вие какво очаквахте - Капело да класира албионците напред, където е възможно да срещнат Италианците? Най-голямото доказателство за това е Емил Хески, този въобще няма място в националния отбор на Англия! :evil: На всичкото отгоре държи на резервната скамейка играчи като Джо Коул и Майкъл Карик, а Питър Крауч и Джърмейн Дефоу ги пуска след 75-тата минута, за да не могат евентуално да направят каквото и да било! :evil:
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот garfild8 » 19 юни 2010 18:11

Изненда е за мен,слабото представяне на Англия досега.Два мача,два хикса,измъчена игра с Алжир особено,ама... на 3.9. на Уембли,Капело(ако още е начело на Англия),сборен тим от Чемпиъншип да пусне срещу нас,пак ще ни бият.Иначе съм почти сигурен на 99 %,че Англия ще излезе от групата,а после какво ще стане,в един мач на директна елиминация,никой не знае.
Само Черно море.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Btovfan80 » 19 юни 2010 18:15

Към megan_fox:

Статистика за мачовете
Изиграни мачове 380
Статистика за головете
Вкарани голове 1053
Среден брой голове (Домакински) 1.7
Среден брой голове (Гостуващи) 1.07
Среден брой голове/мач 2.77
Над 2.5 гола 52.63%
Под 2.5 гола 47.37%
Среден брой голове/кръг 27.71
Най-много вкарани голове в един кръг 7^ (37 голове)
Най-малко вкарани голове в един кръг 23^ (19 голове)
Мач с най-много вкарани голове 22/11/09 Tottenham - Wigan (9-1)

Намери ми сега ти статистика за головете в примера.
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 19 юни 2010 18:26

valdi написа:
megan fox написа:
valdi написа:висшата лига е най силното първенство и в това спор няма


Мечтииииииииииии! ВЛ Е ТОЧНО ТОЛКОВА НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО, КОЛКОТО НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА ЖАЛКАТА АНГЛИЯ Е НАЙ-СИЛНИЯТ НА ПЛАНЕТАТА!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

окей..радвай се на хегемонията на БарЦелона и извънпланетарния колос от Мадрид..ако едно първенство\шампионат се състои от 2 клуба , то примера дивизион е намба 1!

Пичага...там футболистите са испанци.Имат такива школи ,че ти е бедна фантазията направо...Испания има футболисти да направи 3 национални отбора по силни от Англия...А всички силни англичани играят в родното си и какво има по 1 в отбор който е над 30 години...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 19 юни 2010 20:24

Btovfan80 написа:Към megan_fox:

Статистика за мачовете
Изиграни мачове 380
Статистика за головете
Вкарани голове 1053
Среден брой голове (Домакински) 1.7
Среден брой голове (Гостуващи) 1.07
Среден брой голове/мач 2.77
Над 2.5 гола 52.63%
Под 2.5 гола 47.37%
Среден брой голове/кръг 27.71
Най-много вкарани голове в един кръг 7^ (37 голове)
Най-малко вкарани голове в един кръг 23^ (19 голове)
Мач с най-много вкарани голове 22/11/09 Tottenham - Wigan (9-1)

Намери ми сега ти статистика за головете в примера.

Ето ти статистика:
Played Matches 380
Goals 1031
Average per Match 2.71
Matches with more goals 8 - Real Madrid (6-2) Villarreal
Greatest Wins 6 - Real Madrid (6-0) Zaragoza
Greatest Win Home 6 - Real Madrid (6-0) Zaragoza
Greatest Win Away 5 - Tenerife (0-5) Barcelona
Home Wins 194 (51.1%)
Away Wins 91 (23.9%)
Draws 95 (25.0%)
Matches with less than 3 goals 188 (49.5%)
Matches with 3 or more goals 192 (50.5%)
Best Scorer Lionel Messi(34 goals)
Предполагам не трябва да я превеждам...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта