Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот niki87 » 20 юни 2010 21:06

paskal40 написа:Който квото ще да ми говори Барселона има в момента най мощната школа която вади по един топъл хляб на сезон...никой не може да се похвали с такава...никой!!!

Бастиан Швайщайгер,Филип Лаам,Томас Мюлер,Тони Кроос,Холгер Бадщрубер...Не само школата на Барса вади "топли хлебчета" ;)

Потребителски аватар
rugby_man
Мнения: 300
Регистриран на: 23 ное 2008 10:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот rugby_man » 20 юни 2010 21:25

Смешни страни на този етап като Англия , Италия , Португалия и Холандия място на световните финали имат само като плънка на големите Бразилия , Аржентина , Испания и Германия
По добре с корем от бира , от колкото с гърбица от работа

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 20 юни 2010 21:40

niki87 написа:
paskal40 написа:Който квото ще да ми говори Барселона има в момента най мощната школа която вади по един топъл хляб на сезон...никой не може да се похвали с такава...никой!!!

Бастиан Швайщайгер,Филип Лаам,Томас Мюлер,Тони Кроос,Холгер Бадщрубер...Не само школата на Барса вади "топли хлебчета" ;)

Така е естествено че не са само Барса...има си отбори който развиват школи и създават много качествени футболисти...лошото е че са малко.
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 23:37

Mourinio написа:Ок каквото искаш мисли, не ми пука изобщо, дори сам се определяш за победител в спор :mrgreen: гледай си Примерата най-силното първенство от 2 отбора и се надявай никога да не свършват паричките на Барселона



На теб много бързо ти се свършиха аргументите и спря да пишеш по темата на спора и почна да дрънкаш врели некипели... Та с право те смятам за победен в спора!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 20 юни 2010 23:41

niki87 написа:
paskal40 написа:Който квото ще да ми говори Барселона има в момента най мощната школа която вади по един топъл хляб на сезон...никой не може да се похвали с такава...никой!!!

Бастиан Швайщайгер,Филип Лаам,Томас Мюлер,Тони Кроос,Холгер Бадщрубер...Не само школата на Барса вади "топли хлебчета" ;)


Прав си, Байерн си развиват школата и затова ги уважавам, въпреки, че не ги харесвам, но техните играчи въпреки, че са добри са доста далеч от класата на Шави, Меси, Фабрегас и Иниеста! Холандските отбори традиционно имат добра школа, но техните клубове не са от водещите в Европа! А от прехвалените английски клубове нито един не разчита на школата си! Кога за последно МЮ, Челси, Пул и Арсенал са изкарали ДОБЪР играч от школата си?
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Madridist » 20 юни 2010 23:50

paskal40 написа:Който квото ще да ми говори Барселона има в момента най мощната школа която вади по един топъл хляб на сезон...никой не може да се похвали с такава...никой!!!


Точно това ми е голямата болка за Реал. Имаме прекрасна школа, последния сезон станахме шампиони в почти всички възрастови групи, но на младите юноши не им се дава шанс и тези играчи се разпръскват като пилци в Алмерия, Хетафе, Малага и т.н. :| .
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Mourinio » 21 юни 2010 02:20

megan fox написа:
Mourinio написа:Ок каквото искаш мисли, не ми пука изобщо, дори сам се определяш за победител в спор :mrgreen: гледай си Примерата най-силното първенство от 2 отбора и се надявай никога да не свършват паричките на Барселона



На теб много бързо ти се свършиха аргументите и спря да пишеш по темата на спора и почна да дрънкаш врели некипели... Та с право те смятам за победен в спора!

Ти отдавна си победен в тоя спор, просто не ми се занимава да пиша нещо, което дори и да е така ти никога няма да приемеш, че не си прав, аз ти обяснявах, че не разчитате само на юноши, а също и на скъполатени играчи и ти дадох списък за последните 3 сезона колко играчи и на какви суми сте взели и ти пак почваш да говориш какви играчи имате от школата,а нищо не казваш за трансфери като Ибахимович 68 милиона евро и Давид Вия 45 милиона евро и т.н. :lol: няма какво повече да споря, били ми свършили аргументите, аз като ти дам някакви факти и ти почваш друга тема, прочети внимателно какво си писал и какво съм ти отговорил с почертаното по-назад в темата, защото съм почти сигурен, че си чел между редовете или просто нищо не можеш да разбереш, докато си знаеш само твоето никога няма да стигнеш до заключение, но продължавай да си мислиш, че си най-прав, заблудата води до успокоение 8-) ако искаш се обявавай за победител, специалист, хубаво ще е обаче и другите да мислят същото
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 21 юни 2010 08:56

Тия цифри който си посочил са от последните 8 сезона (защото Вия е от сегашният трансверен прозорец) а не 3 както си написал. Не е същото...дават се пари и то много никой не ти спори ама основата на отбора е от школата.Няма отбор който да разчита само на собствена школа и да печели големи трофей. Но има такива койта залагат голяма част на школата. Ако се направи извадка и за Англия за последните 7 години за какви трансфери става дума мисля ,че резултата ще е ясен за кво иде реч...Щото в Англия купуват всички,а в Испания пари имат само 2 отбора за сериозни трансфери. И въпреки това нивото и на двете е що годе едно и също!
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Btovfan80 » 21 юни 2010 10:47

megan_fox, не ми се искаше да продължавам спора, но ти прекаляваш понякога! Дълговете на "Манчестър Юнайтед" не ги споменавай въобще! Тези дългове са натрупани от собствениците, защото бизнесът им в Америка е затънал в лайната! Можеш да се поразровиш, за да намериш информация за печалбата на клуба, от продажба на спортни артикули, трансфери на играчи, а за спонсорите просто да не говорим(със сигурност много добре знаеш за офанзивата на МЮ на китайския пазар ;) )! Също така през последните няколко години, гръмки трансфери правят само "Челси", а от миналата и "Сити"! Трансфера на Бербатов го изключвам, защото цената му беше много надута (много добре знаеш оная мижатурка Хуанде Рамос, как увърташе, задържа трансфера с 6-месеца и какво ли още не направи, за да изстиска Фъргюсън, занаейки, че набележи ли си съра някой играч, не мирясва докато не го вземе)! За школите: може и да не изкарваме в момента добри играчи, но имаме доста перспектива, засега са още твърде малки, за да ги пусне в първия отбор, със сигурност сър Алекс не иска да прави грешката на Арсен Венгер ;) Не на последно място искам да спомена и факта, че Фърги купува перспектива, развива я и после продава на балъците в Испания :mrgreen:
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
paskal40
Мнения: 333
Регистриран на: 17 юни 2010 17:30
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот paskal40 » 21 юни 2010 11:09

Оточняваи се като казваш балъци. Щото не всички продажби на Съра в Испания са мега на печалба. И дори тия дето са на печалба Много хора дето в Юнайтед са злета като отидат някъде другаде стават звезди и половина. Найстина си мисля че има нещо което Юнайтед не прави какво трябва с адаптацията на играчите си...
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта