Господ нека стане тренер на Англия.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 21 юни 2010 13:50

Mourinio написа: аз ти обяснявах, че не разчитате само на юноши, а също и на скъполатени играчи и ти дадох списък за последните 3 сезона колко играчи и на какви суми сте взели и ти пак почваш да говориш какви играчи имате от школата,а нищо не казваш за трансфери като Ибахимович 68 милиона евро и Давид Вия 45 милиона евро и т.н. :lol:


Пич забавен си!!! А аз ти обясних, че половинта имена в този списък ИЗОБЩО не са купени преди 3 сезона, ама за това мълчиш! ЗАЩО?
Да купихме Ибра за над 60 милиона евро и какво?! Втората половина на сезона бе РЕЗЕРВА и се залагаше на юноши на клуба!!! Играеха Боян или Педро! Затова защо нищо не казваш??? Да, също така купихме Вия (за да играе на мястото на Ибра), но нима европейските грандове не купуват играчи?!! Да купуват, но за сметка от другите отбори БАРСЕЛОНА разчита в ТИТУЛЯРНИЯТ СИ СЪСТАВ НА 7 ЮНОШИ!!! - Защо това не го коментираш? Айде де, каже нещо по този въпрос!


Mourinio написа:няма какво повече да споря, били ми свършили аргументите, аз като ти дам някакви факти и ти почваш друга тема, прочети внимателно какво си писал и какво съм ти отговорил с почертаното по-назад в темата, защото съм почти сигурен, че си чел между редовете или просто нищо не можеш да разбереш, докато си знаеш само твоето никога няма да стигнеш до заключение, но продължавай да си мислиш, че си най-прав, заблудата води до успокоение 8-) ако искаш се обявавай за победител, специалист, хубаво ще е обаче и другите да мислят същото


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Да и твоят съществен аргумент бяха трансферите на Барса за ПОСЛЕДНИТЕ 7 ГОДИНИ!!!!!!! НЕ 3!
А защо нищо не каза за ЕКТ, защо испанските отбори имат повече успехи от Английските? Говориш за доминацията на Барса и Реал в Примера, ама нищи не казваш за доминацията на МЮ във ВЛ ПОСЛЕДНИТЕ 20 ГОДИНИ! За това защо мълчиш? Защо нищо не казваш, че последните 7 сезона във ВЛ само два отбора са ставали шампиони Челси и МЮ? Това нима не е същата доминация на два отбора??? За всичко това мълчиш като женски полов орган и нито дума, защото не можеш да го обориш!
Така че трай си! Дори да сравниш футбола като чиста техника... Примера е далеч по-технична! ВЛ е по-силова, по твърда, а техниката и красотата са в Примера! Кога във ВЛ са играли играчи като МАРАДОНА, Ромарио, Меси, Ривалдо, Роналдо Феномена, Зидан, Фиго, Кака и тн да не ги изброявам всичките? И защо всички тези играчи от най-висока класа избраха да играят в Примера, а не във ВЛ,където им предлагаха (или им предлагат) ДАЛЕЧ ПО-ВИСОКИ ЗАПЛАТИ?
Хайде отговори на всичко това и стига се държал като удавник за сламка за трансферите на Барселона през последните 7 сезона!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 21 юни 2010 14:09

Btovfan80 написа:megan_fox, не ми се искаше да продължавам спора, но ти прекаляваш понякога!


Да, прекалявам понакога, защото държа нещата да се кажат такива, каквито са, а не каквито ги мислят някои болни мозъци!
Ако искаш ти се опитай да отговориш на всичките въпроси, които зададох в предният си пост на фена на Лион! Хайде да видим какво ще измъдриш пък ти!


Btovfan80 написа:Дълговете на "Манчестър Юнайтед" не ги споменавай въобще! Тези дългове са натрупани от собствениците, защото бизнесът им в Америка е затънал в лайната! Можеш да се поразровиш, за да намериш информация за печалбата на клуба, от продажба на спортни артикули, трансфери на играчи, а за спонсорите просто да не говорим(със сигурност много добре знаеш за офанзивата на МЮ на китайския пазар ;) )!


И ти какъв си, че ще ми казваш какво да споменавам и какво не?! Да не би да си хванал Господ за жезъла? Май нещо се помисли за шефче, което може да казва кой какво да говори и може би да мисли?! :o :lol: Да знам, за "печалбите" на клуба и последните години единственият сезон, в който МЮ бяха на печалба бе когато продадохте CR9 на Реал за 94 милиона евро! И не всичките ви дългове са резултат на фамилията Глейзър! ФАКТ! Не си мислете, че тук хората страдат от амнезия и че не помнят как МЮ имаше 200 милиона паунда дълг ПРЕДИ Глезъроидиотите да купят клуба! Едно от първите им обещания бе, че те ще погасят този дълг, но знаем, че не го направиха! Да шибаните американци направиха дълга 3.5 пъти по-голям, но и преди те да се появят клуба имаше сериозни дългове! Ама за това феновете мълчите! ЗАЩО? Кой ги натрупа тези дългове, нали клуба уж е на печалба?! Ама не става да се дават заплати по 120 хиляди паунда на седмица с цел да се задържат играчите, а не да отидат в Примера и накрая да искате да нямате дългове! Двете неща взаимно се изключват! А офанзивата на китайският пазар е с цел да се увеличат печалбите на клуба, за да се намалят загубите и в това не виждам нищо лошо! МЮ винаги са имали добра маркетингова политика, но тя просто не им стига, за да покриват всичките разходи на клуба! Че сега само лихвите по всичките заеми на клуба са от порядъка на 70-80 милиона паунда на сезон! САМО ЛИХВИТЕ - за какво повече да говорим?!

Btovfan80 написа:Също така през последните няколко години, гръмки трансфери правят само "Челси", а от миналата и "Сити"! Трансфера на Бербатов го изключвам, защото цената му беше много надута (много добре знаеш оная мижатурка Хуанде Рамос, как увърташе, задържа трансфера с 6-месеца и какво ли още не направи, за да изстиска Фъргюсън, занаейки, че набележи ли си съра някой играч, не мирясва докато не го вземе)! За школите: може и да не изкарваме в момента добри играчи, но имаме доста перспектива, засега са още твърде малки, за да ги пусне в първия отбор, със сигурност сър Алекс не иска да прави грешката на Арсен Венгер ;) Не на последно място искам да спомена и факта, че Фърги купува перспектива, развива я и после продава на балъците в Испания :mrgreen:


Мда, Фърги купува само перспективи като Верон и Бербатов... :lol: :lol: :lol: И кои са ви перспективните играчи в школата? Защо последните 10 години от нея не е излязал нито един играч? Да не би да не е функционирала тая школа послендите 10 години? Или е по-удобно да се купуват готови играчи?
А колкото до гръмките трансфери в Англия... спомни си трансферите на Фърдинанд, Руни, Берба, Верон, Видич, Нистелрой и тн! Спомни си колко пари бяха дадени за тях! Или страдаш от избирателна памет, която помни само удобните за теб неща??! Е другите обаче нямаме подобни проблеми с паметта!

А колкото до "балъците" от Испания... тия балъци обаче имат положителен баланс на победите срещу вас! - Чудно защо, ако приемем вашата версия, че те са по-слаби от английските отбори?! И същите тия "балъци" имат доста повече успехи в ЕКТ от МЮ! ФАКТ! Да конкретно Барса е равна с МЮ по брой спечелени КЕШ, но с това не се изчерпват всичките Европейски Клубни Турнири! Ами КНК, Купата на УЕФА/ЛЕ?

Така че по-кротко! ;)


П.П. Чудно защо от всичките англо-испански финали на ШЛ английските отбори имат САМО ЕДНА победа - Ливърпул побеждава Реал през 1981-а с 1:0! Нали английските отбори са по-добри... защо тогава губят директните двубои, и не могат да го докажат това нещо???! ЗАЩО?
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Btovfan80 » 21 юни 2010 19:57

Ето ти отговор: "Много си тъп, Саше"!

megan fox написа:Фърдинанд, Руни, Берба, Верон, Видич, Нистелрой и тн


Тези трансфери са 1/3 от сумата похарчена от Барселона за същия период!

megan fox написа:Мда, Фърги купува само перспективи като Верон и Бербатов...


И двамата, които си посочил са достатъчно класни играчи, еле пък ако става дума за Бербатов! Я ми кажи на това световно дали има футболист, който да спира топката по начина, по който го прави Берба?

megan fox написа:И ти какъв си, че ще ми казваш какво да споменавам и какво не?! Да не би да си хванал Господ за жезъла? Май нещо се помисли за шефче, което може да казва кой какво да говори и може би да мисли?!


Защо, да не си ти шефа, че да ми казваш на мене какво да пиша и какво не? :shock: За да изискваш уважение, първо трябва да уважаваш! Ти не го правиш, защо трябва да го правя и аз! Гледай си Барселоната, радвай им се и недей да плюеш по другите отбори!

Барселона са велики, но за техните фенове, не и за мене! Няма нужда да си натрапваш мнението! Хайде със здраве! ;)
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 21 юни 2010 20:01

Не си натрапвам мнението, а го отстоявам, но се иска поне капка мозък, за да можеш да осъзнаеш това!

Чудно "защо ли" си подминал повечето неудобни въпроси, които зададох... - не ми отговаряй ясно е защо - защото отговорите им не ти изнасят!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот merdanski » 28 юни 2010 01:50

Да освободят Капело и да наемат Вилито Вуцов...
По зле от сега няма как да стане.А поне ще има зрелище около страничната линия,не безучастно гледане на срещите отблизо :twisted:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

Потребителски аватар
Visca_El_Barca
Мнения: 52
Регистриран на: 08 май 2009 16:45
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот Visca_El_Barca » 30 юни 2010 15:08

Чък Норис и тук ще се явява да помага :)

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Господ нека стане тренер на Англия.

Мнениеот megan fox » 30 юни 2010 17:43

На Англия не й трябва нов треньор, Капело е добър, а трябват промени във ВЛ! Не може във водещите английски отбори, които всеки сезон играят в ШЛ да има 4-5 англичанина на кръст! Замислете се кои са най-добрите играчи на Англия? Това са Руни, Фърдинанд, Лампард, Стиви Джи и Тери... и те освен, че са безспорни таланти имат огромен опит и са калени в десетки битки в ШЛ, ама другите играчи на Англия не струват! Защо? Защото играят за средняците! Ако управата на ВЛ задължи всичките отбори да имат в стартовият си състав минимум 3-ма англичанина тогава Англия ще има предпоставки да очаква успехи! До тогава няма как да стане!

Знам, че на феновете на Англия точно Испания ви е много омразна, но няма как да не ви я дам за пример! Вижте им стартовият състав... почти всичките им играчи са футболисти на Барса и Реал, съответно те имат нужният опит да играят на високо ниво! Същото важи и за Германия! Техните играчи, които играят за националният отбор са водещи фигури в отборите, които редовно участват в ЕКТ..., а това оказва своето позетивно влияние! ;)

В противен случай и Господ да стане треньор на Англия те пак ще се дънят, защото Господ ще седи край тъча, а играчите на терена ще са същите умрелочи, както сега :!: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта