Мач №7: Сърбия-Гана

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот cska_90 » 13 юни 2010 19:52

Alex написа:

Да не се чудиш за предното изречение и каква точно параноя ме гони - просто съкратих малко разговора:
аз: и червения картон ли?
ти: да, задържане с ръка
аз: а що не дадоха втори жълт на Ларсен като играхме с Шалке? (Разбирай аналогия, тия положения са дузпи и картони само в едната посока, в другата ако играеш 1/2 финал на световно с/у Италия не е така)



Нищо не разбрах!!! :?Коя ситуация от днешния мач визираш?
Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот Parmalat » 13 юни 2010 19:53

Както прогнозирах 1:0 за Гана ;) .Сърбите бяха до тук за мен.Най-много да вземат Х от Австралия.Германия ще ги бие!Битката за първото място ще е между Гана и Германия. :)
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот Alex » 13 юни 2010 20:03

cska_90 написа:
Alex написа:

Да не се чудиш за предното изречение и каква точно параноя ме гони - просто съкратих малко разговора:
аз: и червения картон ли?
ти: да, задържане с ръка
аз: а що не дадоха втори жълт на Ларсен като играхме с Шалке? (Разбирай аналогия, тия положения са дузпи и картони само в едната посока, в другата ако играеш 1/2 финал на световно с/у Италия не е така)



Нищо не разбрах!!! :?Коя ситуация от днешния мач визираш?

Визирам, че дузпата си беше спорна и червения картон за Сърбия си беше спорен. Тия ситуации се свирят срещу балканци, но не се свирят срещу "другите". И за да не голословнича: преди да изгонят Бардон за нищо срещу Шалке 04 имаше много по-чист втори жълт картон на Ларсен за фаул и когато играхме '94 с Италия имаше много по дузпа за игра с ръка, ама някой животни са по-равни от другите (примерите съм ги избрал произволно - първите, които ми дойдоха на ум)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот cska_90 » 13 юни 2010 20:18

Alex написа:
cska_90 написа:
Alex написа:

Да не се чудиш за предното изречение и каква точно параноя ме гони - просто съкратих малко разговора:
аз: и червения картон ли?
ти: да, задържане с ръка
аз: а що не дадоха втори жълт на Ларсен като играхме с Шалке? (Разбирай аналогия, тия положения са дузпи и картони само в едната посока, в другата ако играеш 1/2 финал на световно с/у Италия не е така)



Нищо не разбрах!!! :?Коя ситуация от днешния мач визираш?

Визирам, че дузпата си беше спорна и червения картон за Сърбия си беше спорен. Тия ситуации се свирят срещу балканци, но не се свирят срещу "другите". И за да не голословнича: преди да изгонят Бардон за нищо срещу Шалке 04 имаше много по-чист втори жълт картон на Ларсен за фаул и когато играхме '94 с Италия имаше много по дузпа за игра с ръка, ама някой животни са по-равни от другите (примерите съм ги избрал произволно - първите, които ми дойдоха на ум)



Aха-абе дузпата си беше дузпа!!
Но червения картон беше пресилен!!!
Но пак казвам събите ще треснат германците!!!Тия не са нищо особено с Клозе и Подолски,които общо този сезон незнам дали и 5 гоал имат!!! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот ilian12 » 13 юни 2010 20:43

От видяното до сега най-добре се представят ... съдиите. Невероятно, но факт. 8-)
105 години / 4 поколения ботевисти!

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот james » 13 юни 2010 22:15

Сърбите не можаха да прескочат балканския си дух и погнуса от черните хора, но срещу белите отбори едва ли ще имат проблеми.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Мач №7: Сърбия-Гана

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 14 юни 2010 06:29

Сърбите ме изненадаха.Очаквах Гана да ги смаже без проблеми ,но комшиите се държаха добре.И все пак класата си каза думата.
Изображение Изображение


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта