Удоволствието да гледаш Меси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот Trueplayer » 12 юни 2010 20:18

megan fox написа:Ако вратаря на Нигерия продължи да пази така... сигурен съм, че през следващият сезон ще го видим в Европа. :)

А колкото до Меси... той си е класа и коментара е излишен. Да видим дали и след днескашният мач ще го плюят в Аржентина, че играел слабо с националната фланелка... :)

Не съм на 100% сигурен но май вратаря на Нигерия пази на европейски отбор в момента.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 12 юни 2010 20:22

Trueplayer написа:
megan fox написа:Ако вратаря на Нигерия продължи да пази така... сигурен съм, че през следващият сезон ще го видим в Европа. :)

А колкото до Меси... той си е класа и коментара е излишен. Да видим дали и след днескашният мач ще го плюят в Аржентина, че играел слабо с националната фланелка... :)

Не съм на 100% сигурен но май вратаря на Нигерия пази на европейски отбор в момента.

Апоел Тел-А-Вив.Въпроса дали играе в Европа е доста спорен.
[offtopic]Като стана дума собственика на бившия Вивател да не е бил израелтянин или това ,че е Тел-А-Вив на обратно е съвпадение? :lol:[/offtopic]
Изображение Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот megan fox » 12 юни 2010 20:31

YANTRA_FOREVER написа:Апоел Тел-А-Вив.Въпроса дали играе в Европа е доста спорен.
[offtopic]Като стана дума собственика на бившия Вивател да не е бил израелтянин или това ,че е Тел-А-Вив на обратно е съвпадение? :lol:[/offtopic]


Ако трябва да сме максимално точни държавата Израел се намира в Азия, но предвид "приятелските чувства", които хранят евреи и мюсулмани..., за да се избягват терористични актове, актове на насилие от страна на феновете и тн израелските отбори участват в ЕКТ, а националният им тим на Европейското по футбол! Все пак как си представяте националният отбор на Израел да гостува на Иран примерно (или пък обратното)... ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23124
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот W84me » 12 юни 2010 20:44

Стига с тоя Меси бе....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 12 юни 2010 20:50

JohnnieWalker написа:
gentlemanxxx написа:Айде стига бе хора..Какво му се радвате толкова?!?Да наистина е много добър, но досега не си спомням наистина важен мач, в който да е показал уменията си...Един играч не прави отбор, а в Аржентина разчитат изцяло на Меси, а той не е такъв лидер.Това се видя срещу Интер,това се видя във всички квалификации на Аржентина за класирането и на световното..Много по голямо удоволствие ми достави вчера да гледам Дос Сантос от Мексико :geek:



Отдавна не бях чел по-глупаво изказване ;) Не е ли наистина важен мач гостуването на Реал Мадрид за 6:2 ? Или домакинството на Реал 3:3 с негов хетрик ? Или финал на ШЛ ? Или 4 гола в един мач на 1/4 финали за ШЛ ? Я вземи се прегледай :) :lol: Наистина за Аржентина ПРИНЦИПНО не блести много, но този мач показа нещо доста различно ;)




А и само да добавя че този Дос Сантос ако знаеш какви мачове прави с Галатасарай.Мъка мъка.Не ми го хвали.....

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот Middlesbrough » 12 юни 2010 20:58

W84me написа:Стига с тоя Меси бе....

що ве ?!?!?!
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот LSFC 1914 » 12 юни 2010 21:06

"Аржентина шампион!?" да, да... :lol: :lol: :lol: С тая игра ги виждам най-много на 1/4 финал! :twisted:

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот stg333 » 12 юни 2010 21:14

Всъщност, ако това са възможностите на Аржентина и на Меси, не ги чака кой знае какво представяне, не са ефективни и са лесни за преодоляване в дефанзивен план. Меси не е Марадона, страхотен футболист е но не е водач.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23124
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот W84me » 12 юни 2010 22:33

Middlesbrough написа:
W84me написа:Стига с тоя Меси бе....

що ве ?!?!?!


Точно днешния мач,какво ми го хвалите?Толкова надменен е станал и той...Днеска излезе един добър вратар срещу него и "великият" Меси бързо,бързо се изнерви...Да не говорим,че днес не той водеше играта на отбора.Изобщо Аржентина са толкова прехвалени,че няма накъде...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот theprideofplovdiv » 12 юни 2010 23:06

Чак пък супер-атакуващ футбол въобще не видях аз лично на терена!Верно първите 10 минути всеедно бяха на екстази аржентинците ама след това играеха бая безидейно.Колкото до вратаря-сигурен съм,че е гледал много клипове на Меси,защото определено Меси има много еднотипен стил на удари-напречно бягане и удар в далечния ъгъл,като пази топката с опорния крак.Мен лично ме впечатлиха много Корея!Наистина добър отбор,феномално движение потерена и страхотен дух.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта